Ali Ay “Hamzaoğlu istesin transfer yaparız”

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Ay:”Gidecek ve gelecek olan futbolcular var. Onlarla ilgili hocamızla henüz görüşme yapmadık. Bir tanışma oldu, hocamızın vermiş olduğu rapor doğrultusunda gerekeni yapacağız. Serdar Aziz’e gelen resmi bir teklif yok. Şu anda hiçbir futbolcuyu satmayı düşünmüyoruz ancak bize iyi bir teklifler gelinirse satmayı düşünürüz. Elimizde nice Serdar’lar var. Bunu özellikle söylüyorum; Hamza hocamız istemediği sürece ne oyuncu alırız nede oyuncu satarız.” dedi.

“Hamzaoğlu ile sözleşme uzatırız”

Hamza Hamzaoğlu’nun geleceği ile ilgili konuşan Ali Ay: “Hamza Hamzaoğlu’nu biz çok sevdik. Eğerki Hamza hoca isterse onunla sözleşme uzatırız. Biz ve taraftarımız Hamzaoğlunu çok sevdik, başka hocalarla görüşmemiz olmadı. Sportif direktörlük görevi için Önder Özen’den vazgeçtik. Hamza Hamzaoğlu’nun katkısı bize yeterli olucak ancak gerek duyarsak Sportif Direktör için görüşmelerimiz olabilir.” diye konuştu.
 
Radyospor

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu