Ali Ay golden sonra ayrıldı!

Sahayı 1-0'lık yenilgiyle tamamlayan Bursaspor'da Başkan Ali Ay, golün ardından protokol tribününden ayrıldı.

Son bölümleri başka bir yerde izlediği belirtilen Başkan Ay‘ın alınan yenilgi nedeniyle büyük üzüntü yaşadığı belirtildi. Mücadeleyi yöneticilerden Cem Öztürk, Erkan Aydemir, Enver Kumova, Hasan Parlakay ve Hayrettin Gülgüler de takip etti.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İnanılacak gibi değil,adam 3 sene üstüste,şampiyonluk yaşamış bir kulübü düşmemeye oynatıyor ve hâlâ o koltukta oturuyor.nasıl bir laçkalık bu?

  83
  2
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   neden ayriliyosun takima ve kendine olan inanc ve guvenin yok dimi he sen nasil bir kisiliksin be samet gitti sende gitsene biz bakariz başımızın caresine

 2. Dilimde tüy bitti söylemekten ama organize olmamız lazım.Bu dakikadan sonra yok bekleyin kümede kalmayı garantiliyelim,bi durun sezon sonu yaparız gibi laflara tahammülüm kalmadı.Çağır istifaya,gerekirse düşeriz sorun yok.Zaten etmese de düşeceğiz o ayrı konu.

  47
  2
 3. Yıllar önce gittiğim yabancı şehirlerde üstümde BURSASPOR forması ile gezerdim. .. İnanın sokaklarda gezerken başım dik idi. Kahvede oturup futbolu ve BURSASPOR u konuşurduk. Övgü alırdık (takımınız büyük seyretmek keyif veriyor derlerdi. . Hele gençler abi taraftar ınıza hayranız böyle bir taraftar hiç bir klüpte yok bizler inanın BURSASPOR TARAFTARI nı örnek alıyoruz ) derlerdi. BİR ZAMANLAR TİMSAH İDİK. ..ŞİMDİ KERTENKELE OLDUK. …

  31
 4. Bırak yakasını artık takımın kene gibi yapıştın kaldın 3 senedir insanda biraz yüz olur ya ama nerde.

 5. Biz bunca yıldır gol yediğimizde niye tribünleri terketmedik !!!! Neyse dünkü tribünleri görünce artık sadece ismimizin BURSASPOR olduğunu anladım… küme düşersek şayet hiç üzülmem, sepetteki çürük yumurtalar ayrılır, kötü olacak ama en iyisi bu…tribüne varana kadar herkes çıkar peşinde olur mu arkadaş, soğuttunuz artık…

 6. Kukla Başkan 2 sezon düşüremedi bu sezon başarcak sen kime hizmet ediyorsun insanda biraz utanma olur ama suç bunda değil bunu seçen çorbacı tribün liderlerinde bile bile seçtiler bunlar çorbaya baktılar Bursasporumuzu düşünmediler eski taraftar olsaydı ne bu Başkan orda durabilirdi ne Samet nede ruhsuz futbolcular Şampiyon takımı 3 sezonda ne hale getirdiler yazıklar olsun..YÖNETİM İSTİFA SAMET İSTİFAAAAAA

 7. Üç senedir Bursaspor’u getirdiğin duruma bak utan.Bursasporun üzerinde gölgeni dahi bırakmadan buradan da ayrıl.israr etme istifa et.

 8. 3 senedir aynı hikaye çevrende bu işten anlamayan bir yığın insan ve hata üstüne hata. Menejerler, oynamayan oyuncular ve başarısız teknik adamlara ödenen paralar. Sonuçta Ali Ay’ın Kendi kafasızlığı yüzünden boşa harcadığı 10 mi Euro ve küme düşen Bursaspor var. O kadar aciz durumdaki haftalardır yapamıyorum diyen Samet’i bile gönderemiyor. Anlamadığın işi yapmayacaksın sonuç maalesef böyle felaket oluyor

 9. Biz tribünde bu herifi istifaya çağırırken bizi ıslıklayan omurgasızlar da burda mı? Bi de utanmadan açıklama yapıyorlar neymiş takım demoralize olmasınmış. Şu anda takımı bırak 5 yaşındaki çocuklar demoralize oldular sokaklarda. Bursasporun bu çorbacı menfaatçi omurgasız taraftar gruplarından da kurtulması lazım. 1080 kişiyi de Allaha falan havale etmiyorum birine denk gelirsem hesabını sorarım!…

 10. Tehlike aninda kaptan gemiyi en son terkeden kisidir ! Bizim kaptan ise en ufak bir tehlikede ilk terkeden kisi ! 3 senenin her konuda basarisiz gecmesinin nedenlerinden biride belkide budur !!! Geminin basindaki Kaptan, Kaptan degil !!!

  1
  1
 11. Şu adama üzülüyorum arkadaşlar adam dünyanın parasını verdi cebinden takım düzelsin diye yinede yaranamadi hickimseye. Kentin değerlerini böyle çabuk yok ettiğimiz sürece bizim başımız bktan kurtulmaz.

 12. Adam 3 senedir takımın canına okudu siyaset güçüyle o koltukta oturmaktadır.Bursaspor babasının malıymış gibi kullanıyor.Şampiyon takım nereden nerelere geldi…Her maçta terkedip ,taraftar gibi orada hakem düdüğü çalana kadar bekleyecek…Yoksa her maçta Bursa kümeye sözü kanına mı dokanıyor Ali Ay bunu söylettiren sen ve ekibindir.Duruşu olmayan birinden ne beklenir.

 13. Hepiniz haklısınız Bursaspor’da herkes kötü ! Unutmayın burada yazmak başka gerçek destek başka durmadan Texas a hakaret ediyorsunuz çorbacı diye,ama haklısınız Texaslılar parası sadece bir çorbaya yetse de deplasmana giderler..Acaba buradan kaç kişi deplasmana gider değil çorba İskender alsalar bile..bırakın boş lafları Bursaspor un gerçek sahibi Texas dır..Allah korusun düşersek Ptt de hiç biriniz olmaz gider yine İstanbul takımlarını tutarsınız..

  19

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu