Ali Ay “Gidin Mustafa Er’le muhatap olun!

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Peki, Bursaspor’da transfer çalışmaları nasıl yürüyor?

Geçtiğimiz gün kulübe yine 40 bin Euro gönderen Başkan Ali Ay, devreden çıkmış durumda. Artık fazla topa girmiyor.

Hatta kendisini bizzat arayan menajerlere ‘Gidin Mustafa Er’le muhatap olun’ diyor.

İsabet olmuş sayın Başkan.

Benim bildiğim kulübü yöneten girişgelişme de yer almaz, sonucu belirler.

Bundan sonra da sizden bunu bekliyorum.

Hasan Parlakay’ı da merak edenleriniz olabilir. Yedek yönetici olmasına rağmen transferde aktif mi yoksa pasif mi olacak diye.

Atanasov için Makedonya’ya gitti fakat anladığım o ki, dışarıda kalacak.

İlk yönetim toplantısında gündemi meşgul ettiğini ve bazı yöneticiler tarafından da ciddi bir şekilde tartışıldığını belirtelim Hasan Parlakay’ın.

‘Çekilsin artık kenara’ diyenler az değil.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan bu işleri 3.senesinde öğrendi.Samet hocayı takımın başına getirmesi çok doğru bir hamleydi.güzel ve doğru adımlar atılmaya devam ediyor.inşallah hep böyle devam eder.

  41
  9
 2. Bu konu doğruysa yerilecek bir yanını göremedim. Bu profesyonelleşmeyi bir sistem haline getirirsek takımımız adına faydası olur. Biz de değişik bir taraftar grubuyuz. Ali Ay destekçsi değilim ama Bırakın artık seçilen seçildi, yeni sezon, yeni çalışmalar var, biraz olsun rahat bir çalışma ortamı sunalım.

  23
  1
 3. Birak bu işleri basgan göstermelik hareketler bunlar taraftara ve mustafa er e şirin görünmeye çalisiyorsun baskada bisey yok YEMEZLERRRR.!!!!!!!

  14
  40
  1. @Rivırs yorumuna yanıt olarak

   Tam bir tırıvırısınız adam cebinden 50 trilyon verdi. Yetmedi dahada veriyor o gömleği giymek istedi tekrar vermelide.. Çalmadı çırpmadı cebine para indirmedi tek hatası alınması gereken kararları zamanında alamadı Le gueni göndermek gibi mesela ki en büyük hatası budur. Ama şimdi doğru kararlar veriyor doğru adımlar atıyor. İyi icraatlara olumsuz yorum yazanlardan tek bir ricam var bak başkana destek olun demiyorum sadece gerçekten BURSASPORLU olun..

   11
   8
  2. @Rivırs yorumuna yanıt olarak

   adam Allah bir dese ona bile karşı çıkabilecek konuma geliyorsunuz nerdeyse. kötü bir şey yapınca eleştirelim de. iyi bir şey yaptı diye hemen kulp bulup eleştirmek nedir ya.

   32
   12
   1. @ff yorumuna yanıt olarak

    geçen sene yaz dönemi akıllandı artık diye çok eleştirilerin karşında durduk bundan sonra içtiği su haram Bursaspor’u bu hale getirenleri başımızın üstünde taşıyacak halimiz yok.

    2
    7
 4. Beytullah başkanın bu resmini özelliklemi seçtıniz bune böyle kardeşim. Sanki takım elbiseler emanet alınmış gibi.BURSASPOR başkanına yakışıyormu insan biraz derli toplu olur.Göbek taşmış yakalar darmadağın biraz kendinize dikkat edin. Koskoca BURSASPOR kulübü başkanısın.Bursayı temsil ediyorsun.

  10
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu