Ali Ay “Gerekeni yapacağız!”

Ali Ay, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Bankalar Birliği ile yaptığı yarın açıklanacak anlaşmanın kulübün geleceği için büyük önem taşıdığını söyledi.

Ali Ay, “İlk günden beri şunu söylüyorum. Bu anlaşma sadece bizi değil, ülke futbolunu kurtaracak. Ama faiz önemli. Anlaşmaya göre tüm borçlarımız yapılandırılacak ve 10 yıla yayılacak. Biz yılda eğer 60 milyon TL geri ödemek zorunda olursak 130 milyon TL’lik gelirimizin 70 milyon TL’lik kısmıyla takım kuracağız ve kulübü idare edeceğiz.” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sonra o 70 milyon tl ye kurduğunuz takımdaki menajer kazığı, teknik direktör torpilli oyuncuları göndermeye çalışırken yine bir borç sarmalına sokarsınız siz kulübü.Ondan sonra da çıkar ağlanırsınız.Yönetimler kulüplerin harcadığı paranın kuruşuna kadar sorumlu tutulmadığı sürece hiçbir şey değişmez.

  89
  3
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bu becereriksizişbilmez.
   1060 olduğu müddetçe gitmez
   Ay olduğu müddetçe başarı hayal
   Kim gelirse gelsin bu ayla olmazzzz
   Malesef olmuycani anlayan çok az kişiyiz çoğaldığı zaman iş işten geçer artık düşermişiz gorecegiz

   22
   1
 2. Meziyet ve yetenek fakiri Ali ay’ı istemiyoruz nasıl daha önceki başkanlardan recep bölükbaşı ve Erkan körüstanı istemeyip seslendiysek buralardan , bu vizyonu eksik muhtar zihniyetli tiplerle bu işler olmaz diyoruz.

  Yazık bu kulübe tanınmış işadamlarının başkan adayı olması gerekiyorken böyle parti himayesinde idare olunacak tiplere malum kişilerce bu kulüp teslim ediliyor.
  Haksızmıyım?

  19
 3. Sen olduğun sürece hiç bir adım atamaz bu kulüp..ama suç sende degil..kişisel hirslari yüzunden seçime birleşerek girmeyen başkan adaylarindaydi.. sen sadece siyasal iktidarın torpiliyle orda duran bi adamsin ali ay!!

  16
 4. Bütün klüpler sıkıntıda , türkiyenın nerdeyse sahibi olan ali koç fenerın haline bak , beşiktaşa bak pepenın maaşı ödenmedı dıye adamları fesh ediyor , pepe beşiktaş personelinin maaşını ödüyor , bütün klüpler sıkıntıda agalar, adam gibi paralı aday çıktıda bizmi seçmedik , HAAA Çıktı Çıktı , rahmetli başkanın yazıcının abisi aday oldu ama , bizim çorbacı taraftarlar gitti körüstanı seçti ve sonrası meçhul , ardından bölükbaşı vakası ve burdayız ….. DESTEK ÇIKIN Agalar destek yapacak tek şey destek , BELEŞ Kombineciler sizi

  3
  6
 5. son 3 yönetim dir Bursaspor u bu hale getiren sonra yapılanma yapalım şunu yapalım deniliyor ne diyelim ki yazıklar olsun yönetici ben işimi gücümü bırakıyorum onun için benim bir çıkarım olmalı derdinde kanunların boşluklarından faydalanaıp usulsüz işler yapılıyor herşeyde siyaset var çünki futbolda sıcak para var çok cazip geliyor bence yazıklar olsun herkes bir düşünsün bakalım RA nerde şimdi inanın ki siyasi değil eliştirim onun iş bilmezliği Bursa ya büyük çok büyük zarar vermiştir sayın siyasetçiler Bursa şehri bir güçtür bu gücü kaybederseniz çok ğişman olursunuz onun için doğru işler yapın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu