Ali Ay “Gelecek oyuncuları belirledik”

Ali Ay transfer dönemin kulüpler açısından genel anlamda durgun geçtiğini belirtirken EURO 2016 Avrupa Şampiyonası’nı beklediklerini ifade etti. Takımdan ayrılacak oyuncularının tümünün alternatiflerinin hazır olduğuna vurgu yapan Başkan Ay, transfer çalışmalarında olumlu yönde gelişmeler olduğunu belirtti.

Ali Ay, şöyle devam etti:

Bursaspor formasını önümüzdeki sezon giyemeyecek olan futbolcuların hepsinin alternatifini hazırladık. Gerekli görüşmeleri de gerçekleştirdik. Transfer piyasasında bir durgunluk var. Bunun nedeni Avrupa Şampiyonası’nda forma giyecek oyuncuların piyasa yapmak istemesi. Bu durumu, futbolcular açısından doğal ve kulübümüzün çıkarları doğrultusunda da haklı görüyorum. Kadromuzda bulunan oyuncuların bazıları EURO 2016’da boy gösterecek. Eğer iyi performans sergilerlerse değerleri artacak. Bunun sonucunda da kazanan Bursaspor olacak.

DE SUTTER’E RESMİ TEKLİF VAR

Başkan Ali Ay, “takımdaki oyunculara gelen transfer teklifleri oldu mu?” sorumuza ise “Evet, bir oyuncumuza resmi transfer teklifi geldi. Belçikalı Tom De Sutter için resmi bir teklif aldık. Görüşmelerimiz sürüyor. İnşallah kısa zaman içinde bu transferi olumlu yönde sonuçlandırırız” cevabını verdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu