Ali Ay futbolcuları suçladı!

Süha GÜRSOY’un özel haberi

Sözlerine “Bu takım hepimizin takımı” diyerek başlayan ve büyük üzüntü içinde olduğunu belirten Başkan Ali Ay, teknik direktör Mutlu Topçu konusunda konuşmak istemediğini, önlerinde daha altı maçlık bir periyot olduğunu söyledi. Ali Ay, camianın merakla beklediği kongre kararı alıp almayacağı konusuna da tarih vererek açıklık getirdi. Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Kongre kararını şimdi gündemde tutmuyorum. Bu konuyu Galatasaray maçından çıkacak sonuca göre değerlendireceğim” ifadelerini kullandı.

KARAR SEZON SONUNDA

Ali Ay’ın, çarpıcı açıklamalarında ses getirecek nokta ise futbolculara adeta rest çekmesi oldu. “Bana bunu yapmamalıydılar” diyen Ali Ay, “Ben geçen hafta kendi cebimden onların paralarını ödedim. Maçtan bir gün önce, Karabük maçının primlerini hesaplarına yatırdım. Şimdi beklemedeyim. Hepsiyle sezon sonunda görüşeceğim. Talimatlar gereği ortada disiplin suçu olmadığından futbolculara ceza veremiyoruz. Ama ben en çok onlara bu kadar iyi niyetle davranmama rağmen bana yaptıklarına üzüldüm. Böyle yapmaya, kötü oynamaya devam edelerse beni de karşılarına alırlar” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu