Ali Ay “Forvet almayacağız!”

Bursaspor Başkanı Ali Ay, gündemdeki konuları Olay Spor’a değerlendirdi. EURO 2016‘da iyi bir performans gösteren Tomas Necid ve Balazs Dzsudzsak için iyi bir gelir beklediklerini belirten Başkan Ay ‘İkisi de turnuvada başarılı. Menajerlerle görüşmeler sürüyor. Toplam 9 milyon Euro gibi bir rakam bekliyoruz. Piyasası olan isimler. Necid ve Dzsudzsak‘ı bu rakamlara gönderebilirsek önümüz daha da açılacak’ dedi. 

PATLAMA YAPACAKLAR

Transfer edilen isimler için de konuşan Başkan Ali Ay ‘Transferin en hareketli takımı olduk. Mali yapı ile uğraşırken, başarılı olabileceğine inandığımız isimleri kadromuza kattık. Mesela ben Sinan Bakış ve Furkan Özçal’dan çok ümitliyim. Furkan’la görüşme yapacağız. Göreceksiniz takıma katkı sağlayacaklar, patlama yapacaklar. Hamza Hocamız da oyunculardan çok şeyler bekliyor‘ diye konuştu. 

FORVET ALMAYACAĞIZ

1 futbolcu daha alarak transfere nokta koymak istediklerini ifade eden Ali Ay şöyle konuştu: ‘Forvette Deniz Yılmaz, Kubilay Kanatsızkuş ve Sinan Bakış bize yeter. Deniz’in zaten geçen sezon takıma kattıkları ortada. Kubilay’da adından söz ettirecektir. Başka bir santrfor almayı düşünmüyoruz. Gençlerimizden de kadro içerisinde olanlar olacak. Bandırmaspor‘a kiralık olarak 3 oyuncu veriyoruz. İsmail Hoca‘nın orada olması bizim için büyük şans’ 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu