Ali Ay “Federasyon bize müsamahakâar davranmıyor!”

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay açıklamalarda bulundu.

Tribün cezaları ile ilgili gelen soruya da yanıt veren başkanımız Ali Ay, “Ben taraftarlarıma güveniyorum. Taraftarlarımızı seviyoruz, taraftarlarımız olmadan bir Bursaspor düşünemiyoruz. Geçen hafta geldiler, görüştük. Çok güzel bir görüşme geçti. Onların bazı istekleri var bizim bazı isteklerimiz var. Bundan sonra söz verdiler ‘Başkanım bir daha olmayacak’ dediler. İnşallah yani artık küfürsüz tezahüratlar bekliyoruz. Çünkü biliyorsunuz alınan cezalar yüksek cezalar. Bize karşı müsamahakâar davranmıyorlar” ifadelerini kullandı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Cuma Gs.Bursa maçı 20.00 dan 20.30 a alındıydı. Bu cuma Bursa’da Bursa.Alanya maçımız var. Bunu niye 20.30 a almıyorlar?

  42
  1
  1. @exit 16 yorumuna yanıt olarak

   Söylenmek isteniyorsa da si…. Yerine yenmedik mı? Dersin olur biter .Hece sayısı aynı gelmedik mı ile kafiye uyumu da aynı.

 2. Anlat başkan çorbacılarını ne istiyorlar isteklerini karşıla karşılaki sahada küfür etmesinler kulübe ceza kesdirmesinler. Gerçek taraftar gider storeden ürün alır biletini konbinesini alın teriyle alır maçına gider. Onlarında isteği var başkan yalaka taraftarına ne söz verdin anlat başkan hodri meydan

 3. Bütün stad tek tezahürat yapsın her maç yeni bi tezahürat bulunsun ceza yememiz ortadan kalkar hemde bi ilk yapmış oluruz

 4. Rahmetli olsaydı tribünleri hizaya sokup , adam ederdi. İnsan beceriksiz olunca federasyon müsamahakar davranmıyor deyip topu federasyona atar . Sanki bu küfürbazlar görüntülerle tespit edilip stadtan uzaklaştırılamaz mı ? Bu tribün lideri yapılan amigolar ne iş yapar ? İşleri küfürlü tezahürat ya da ceza getirecek tezahüratları yaptırmak mı ? Sahaya yabancı madde atanlara engel olamıyorlar mı? Bütün bunları teşvik mi ediyorlar . Başkan başkan değil !!!

  5
  1
 5. Mac başından sonuna kadar sadece küfürsüz üçlü çekilsin top rakipteyken ıslık hem ceza yemeyiz hemde herkez nooluyo der

 6. BURSASPOR’umuz için daha fazla şarkı,marşlar yapmalıyız.Takımı motive edecek,rakibe şaşkınlık verecek tezahürat,marş yapalım,tff,mhk,pfdk gibi eyyamcı,yancı,artniyetlilere ders verelim.
  Sn.Bşk.TFF bize ‘müsamahakar davranmıyor,diyorsunuz amma yanlış ifade ediyorsunuz.

  TFF bize maalesef kasdi davranıyor,hakkımızı dahi teslim etmeyip sanki HASMIYMIŞIZ gibi davranıyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu