Ali Ay ‘Dzsudzsak ve Necid’i alamazlar’

Bursaspor Başkanı Ali Ay, EURO 2016’da yıldızları parlayan Balazs Dzsudzsak ve Tomas Necid’in durumlarıyla ilgili konuştu. Her iki oyuncunun da gösterdikleri performansın kendilerini mutlu ettiğini belirten Ali Ay, “Bu durumda kazanan Bursaspor oldu. Dzsudzsak ve Necid iyi oynadıkları için Bursaspor’un tanıtımına önemli katkı yaptılar. Eğer bir transfer gerçekleşmezse kendilerinden aynı performansı Bursa’da da bekliyorum” ifadelerini kullandı.

BU RAKAMLARI ÖDEYEMEZLER

Her iki futbolcunun adının bir süredir Trabzonspor’la geçtiği konusuna da değinen Ali Ay, “Bize gelen resmi bir teklif olmadı. Trabzonspor’un durumu belli. Bizim isteyeceğimiz rakamları ödemeleri pek mümkün görünmüyor. Açıkçası alamazlar. Necid’in 7,5 milyon Euro’ya serbest kalır maddesi var. Dzsudzsak için de 7 milyon Euro’nun altını düşünmüyoruz. Bizim şartlarımızı kabul ederlerse olur ama Türkiye’deki kulüplerin bu rakamları ödeyebileceklerini düşünmüyorum” dedi. 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu