Ali Ay “Dünyada çok Twumasi var!”

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Süha Gürsoy'a açıklamalarda bulundu.

Twumasi için menajere yetkiyi verdik. Bizim adımıza gerekli görüşmeleri yapıyor. Biz Bursaspor’un menfaatini düşünüyoruz. Kulübü Twumasi için 3 milyon dolar istedi. Biz de 1 milyon dolar verebileceğimizi söyledik. Bir de bir sonraki satıştan opsiyon hakkı tanıyacağımızı ilettik. Burada vadeler çok önemli. O paraları bugünkü şartlarda vermemiz imkansız. Eğer uzun vadeli bir ödeme planında anlaşırsak olabilir. Ama olmayacaksa da dünyada çok Twumasi var. Elimizdeki listeden bir başka oyuncuya yöneliriz”.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçti borun pazarı başkan, sür eşeğini Niğde’ye. Arada 300 bin € fark varken gidip menajerlerin gazına gelip Yusuf Erdoğan’ı aldın, artık adamların kapısında bile yatıp kalksan alamazsın Twumasi’yi.

  63
  5
 2. Ulaşamadığın ciğere mundar deme alışkanlığını devam ettiriyor dede. Hiç değilse şu pogba nın birkaç üvey kardeşi daha varmı onun araştırın. Tek ümidim mösyo belki Fransa’da bulmuştur hayırsever paraya tok Türkiye macerasına atılmak isteyen birilerini.

  16
  15
 3. Doğru demiş Başkan ama bir tane de Ali Ay var ki, yaptığı hataları tümden yapabilecek başka biri yok..

  10
  6
 4. Menajere yetki verirsen boyle oluyo zaten.arada elci olmucak.gideceksin kendin konusacaksin.meyveyi git koyluden al kac para,manavdan al kac para

  8
  4
 5. Başkan ve Bursaspor yönetiminin en büyük hatası çok ve bilinçsiz konuşmak. Gazeteciyi, mikrofonu gören transfer konuşuyor. Süreci iyi yönetemiyorlar. Paran yok, alabileceğin en fazla iki oyuncu, onlarda bedelsiz veya kiralık. Ne konuşup duruyosun. LeGuen’e bak, akıllı laflar et; takıma ve bütçemize uygun futbolcuları düşünüyoruz, uygun olursa alabiliriz falan de geç. Taraftarı sürekli isimlerle gaza getiriyorsun, sonuç FOS.

  7
  4
 6. Léo Dubois- Nantes’de oynuyor 23 yaşında sağbek geçen sene 8 asisti var bu sene ilk yarı 1. gol 4 asist yapmış. Sene sonu sözleşmesi bitiyor. Güzel potansiyel yaşı da genç büyük kazanç sağlar.

  6
  3
 7. İyide dünyadaki diğer Twumasileri bulmak için futbol aklı lazım !Bizde olmayan şey yani ! Var demek kolay,hadi bulda getir o zaman !!!!!

  5
  6
 8. Ağlama sanatında üstünüze yok sayın başkan.
  Dünyada çok dediğin Twumasiler kaç para ?
  Ya listendeki yeni çürükler Bursaspor’a ne verebilir düşündünüz mü hiç ?
  Sizin ki günü kurtarma edebiyatı!!

  4
  4
 9. Kulüpte para YOK.Başkan cebinden harcama yapmasa kulüp kayyumda. Hala sallayan sallayana.Acilen bu kriz Bursa nın katılımı İle iyi yönetilmeli.Yoksa gerçekten çok kötü günler göreceğiz.

  4
  5
 10. Şu transfer politikasını adam akıllı yürüyemiyonuz kardeşim muacir pazarından mal mı alıyon en baştan beri 3m diyorlar 750 veriyoz şimdi 1.ver 2-2.5 kapat mevzuyu. Ha diyorsunuz para varmı arkadaş şu çöplere verdiğimiz paralar onlara gitçek zaten Klupteki çöpler yavaş yavaş temizleniyor al şu adamı genç her türlü piyasası var adamın.Klüp büyümesi için bazı fedakarlıkları yapacaksın kardeşim
  gerekirse destekse destek şöyle oyuncuları getir bakam kayode twumasi ilerleyen zamanlardada ortaya 8 numara bu takım 2-3 seneye ne oluyor gör Ali bey !

 11. Nerde iş bilmez adam varsa geliyor bu klübe Başkan oluyor.dünya da çok varmış,al o zaman iki tane de görelim.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu