Ali Ay “Doğal aday oluyoruz”

Bursaspor Başkanı Ali Ay, dün birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Mayıs ayında yapılacak Olağan Genel Kurulda aday olup olmama konusunda henüz net bir karar vermediğini ifade eden Başzkan Ali Ay ‘Bursaspor Başkanı olduğumuz sürece yeni seçimlerde doğal aday oluyorsunuz.

Bunun kararını şuan vermedim. Bazı düşüncelerim var onu bekliyorum. Herhalde kongreden önce mecbur vereceğiz. Bursaspor’da sürprizler bitmez. Sürpriz olacak. Birşeyler bekliyorum.’diye konuştu.

UMARIM ARTIK VAZGEÇER

Başkan Ali Ay, 2009-2010 sezonunda kazanılan şampiyonlukla ilgili sürekli açıklamalar yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı da eleştirdi. Bursaspor’un Türk futbol tarihine adını altın harflerle yazdırdığını ifade eden Başkan Ay ‘Biz kulüp olarak gerekli açıklamayı yaptık.

Üstüne fazla konuşmaya gerek yok. Her sene aynı şeyleri konuşuyoruz. Bence talihsiz bir açıklama. İnşallah bundan sonra böyle açıklamalardan vazgeçer Aziz bey”diye konuştu.

KALMASINI İSTİYORUM

Sezon sonunda mukavelesi bitecek olan Pablo Martin Batalla’nın takımda kalmasını istediğini ifade eden Ali Ay ‘Antalyaspor ve Kasımpaşa maçlarından sonra Batalla’yla bire bir konuşacağım.

Net cevap vereceğim. Kendisi gitmek istiyor. Çünkü yoruldu. Yukarıda bırakmak istiyor.Başkan olarak Batalla’nın devam etmesinden yanayım.

İnşallah kararından döndürebiliriz diye düşünüyorum. Bakacağız ve göreceğiz. Biz elimizden geleni yapacağız’ ifadelerini kullandı.

Büyüden şüpheleniyorum

Başkan Ali Ay, ayrıca takımın bulunduğu yerin bu olmaması gerektiğini söyledi ve gülerek, “Ben büyüden şüpheleniyorum” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sen kına yak bir tarafına senin büyü ondan sonra çözülçek biz kümeye düşelimde koskoca başkan konuşma uslubuna bak ya bu ali ay hepten contaları yaktı arkadaşlar bu saaten sonra külübe dahada çok zarar veriri bence bu adamı tedaviye almak lazım

  2. Uyanıksın ama akıllı ve becerikli değilsin.gümdem oluşturup kendi beceriksizliğinizin konuşulmaması için büyü falan deyip milleti yoracaksın.yer mi Bursaspor taraftarı.bütün suç senin ve klubü babasının çiftliğine döndürmesine göz yumduğun yönetiminin !

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu