Ali Ay Çarşamba’yı bekliyor

Bursaspor Başkanı Ali Ay basın mensuplarının karşısına çıkacak.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay,  çarşamba günü İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde basın toplantısı düzenleyecek.

Bu toplantıda basın mensuplarına transfer süreci ve Mustafa Er‘in istifası ile ilgili bilgi vermesi bekleniyor.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @! yorumuna yanıt olarak

   Trabzon maçı ayrı bişey diyemem ama 6 maçta 2 galibiyet alabilen ; taraftarın hassas olduğu düşmüş Gençlerden Muhammet olmasa 5 yiyecek teknik direktöre ben kurtarıcı demem arkadaş kimse kusura bakmasın. Benim için kurtarıcı batalladır, stancudur hatta penaltı reboundu alan johndur kembodur….

  2. @! yorumuna yanıt olarak

   Utanmadan onu ben adam ettim der.Başkanın konuşması çok iyi olacak.Büyük ihtimalle yine kendini altın yapacak.Dolayısıyla konuşmayan Mustafa Er konuşmak zorunda kalacak.İnşaallah Özlücenin bilinmeyen bütün pisliklerini açıklamak zorunda kalırki bizde her şeyi tüm çıplaklığıyla öğreniriz.

  1. @YORUMCU76 yorumuna yanıt olarak

   Para yok, Mustafa Er Kendisi Ayrılmak İstedi, Transfer çalışmalarımız sürüyor hocamızla iyi anlaşıyoruz, Takımdan gönderilenler olacak,
   Sonuç: Sezon sonu 2. liglerden kiralık topçularla sezona başlarız.

 1. boş işlerin boş başganı , ne konuşacak, Samet’e verdik yetkiyi Mustafa’ya da ha…tir ordan mı dedik diyecek.
  yoksa gelin adama harcamayı bizden öğrenin mi diyecek, ha bir de en iyi bildiği şarkıyı dillendirir yine , param yok pulum yok …

 2. Yapacağın en güzel açıklama 1.Efsane kaptanımız Pablo’yu yeniden Bursaspora getireceğim ve Yerel Basının elini Bursasporun üzerinden çektireceğim demen olacaktır,yoksa diğer söyleyeceklerin sadece ve sadece boş beleş yere laf salatasından öte olmaz,olmayacaktır.

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Close
Close