Ali Ay “Batalla gitmek istiyor ama ben konuşacağım”

Başkan Ali Ay, Batalla'nın gitmek istediğini ancak bu kararından çevirebileceklerini söyledi. Başkan Ay ayrıca, takımın bulunduğu konumun bu olmaması gerektiğini belirtti ve esprili bir dille büyüden şüphelendiğini söyledi.

Pablo Martin Batalla‘yla ilgili açıklamalarda bulunan Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, “Antalyaspor ve Kasımpaşa maçlarından sonra Batalla‘yla bire bir konuşacağım. Net cevap vereceğim. Kendisi gitmek istiyor. Çünkü yoruldu. Yukarıda bırakmak istiyor.

Başkan olarak Batalla’nın devam etmesinden yanayım. İnşallah çevirebiliriz diye düşünüyorum. Bakacağız ve göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Ali Ay, ayrıca takımın bulunduğu yerin bu olmaması gerektiğini söyledi ve gülerek, “Ben büyüden şüpheleniyorum” dedi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bir kulubun baskank ciksin.Takimin kotu gidisine buyu deyip herkesle resmen dalga gecer gibi konussun.Diger takimlara alay konusu olduk resmen.Ne gunlere kaldik yarabbim.

  26
  2
 2. Oldu olucak büyü yerine fetönün işi deseydin sayın başkanım Bursaspor başkanın yaptığı açıklamalara bak iyice rezil ediyorsunuz koca camiayı , Pablo konusuna gelince lütfen sen konuşma adamın ruhunu emdiniz.

  20
  2
 3. Kimse kusura bakmasın Batalla artık gitmesi gerekiyor sonuçta onsuz oynamaya bir an önce alissak iyi olur.ayrica bunun için en iyi fırsat olusuyoken (yeni yönetim yeni hoca ile).

  5
  1
 4. Ali ay İkna caban ne kadar güçlü göreceğiz..Bazı kişilerinde ikna etmesi gerekiyor.Olumlu cevap bekliyor Bursaspor taraftarı bekliyoruz…

  3
  4
 5. Artık adeta bu şehirden biriymiş gibi hareket edengüzel insan PABLO ile yolların ayrılma vakti geldi,
  tez ayrılık olsun ki, kavuşmamız da tez zamanda gerçekleşsin, 1 ya da 2 sezon sonra PABLO altyapı da antrenörlük yapmaya başlar, sonra altyapı sorumlusu olur, 4-5 yıl gibi bir sürede de A TAKIMDA TEKNİK DİREKTÖR olarak görev yapabilir, bunun için kendisini yetiştirmesi gerekir, burada onun için tüm şartlar var.
  Biran önce ülkesine gidip, hasret giderip dostlarıyla, sonra da geri gelmeli.

 6. Konuş başkan sen gitme biz gidelim de, o zaman kalır KAPTAN. Büyüde bozulur bakarsın siz gidince, eski günlere geri döneriz ne dersin ))

 7. Batallayı tutarsan şimdiden en büyük transferini yapmış olursun gelecek sene için. Zaten beceremezsen hiç durma orada. Bırak git sende…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu