Ali Ay “Aziz Yıldırım ile kavga edebilirim!”

“AZİZ YILDIRIM’A YAZIKLAR OLSUN”

“Kendini başkan zanneden Aziz Yıldırım, 4-5 aydan beri Bursaspor’la uğraşıyor. Aziz beyin söylediklerini kamuoyuna bırakıyorum. Hakikaten üzüldüm. Bursaspor camiası için üzüldüm. Bu konuşmaların böyle bir günde basına yansımasında ben art niyet arıyorum. Kendisine selamlarımı söylüyorum. Yazıklar olsun.” 

ALİ AY’DAN AZİZ YILDIRIM’A SERT SÖZLER

“Evet, çok kötü günler geçirdik. Çok kötü günlerden geçtik. Beşiktaş maçından sonra bombalama olayları yaşadık. 15 Temmuz kalkışma harekatı oldu. Arkasından bizim biliyorsunuz otobüse saldırı oldu. Ben burada öncelikle taraftarlarımızdan özür diliyorum. Çünkü Bursaspor bu duruma düşmemeli. Herkes kendini Bursasporlu zannediyor ama kimse kusura bakmasın ben hepsinden daha fazla Bursasporluyum. Herkes sadece konuşuyor. Kimse bir şey yapmıyor. Son günlerde bu birlikteliği maalesef veremedik. Ben tekrar söylüyorum. Bütün Bursaspor taraftarlarından, camiasından ve gerçek Bursasporlu’lardan özür diliyorum. Çünkü bu üzüntüyü onlara yaşattığımız için.”

“KAVGA EDEBİLİRİM”

“Böyle bir günde bu şekilde demeç verilmesi. İstersen ben de kavga edebilirim. O Fenerbahçe başkanı ise ben de koskoca Bursaspor başkanıyım. Nedir bu megolomanlık. Ayıp ya! Sürekli FETÖ FETÖ… Evet, Trabzonspor’u da bağladık yani. Ayıp şeyler bunlar. Hayret bir şey ya.” 

AZİZ YILDIRIM, BURSASPOR İÇİN NE DEMİŞTİ?

 

Aziz Yıldırım, Mali Genel Kurul’da yaptığı açıklamada “2010 yılında Bursa’yı şampiyon yapanlar bugün ne yapacak çok merak ediyorum” demişti. Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe son hafta kendi sahasında Trabzonspor‘u yenemeyince, Beşiktaş‘ı sahasında yenen Bursaspor şampiyon olmuştu. O gün Fenerbahçe’den deplasmanda puan alan Trabzonspor’u “Bursaspor’u şampiyon yapmakla itham eden Yıldırım, bu sezonun son maçı olan Trabzonspor – Bursaspor maçına da gönderme yapmış oldu.

Aziz Yıldırım bir süredir Bursaspor ile ilgili açıklamalarda bulunuyordu. Yıldırım Euroleague‘i kazandıktan sonra yaptığı açıklamada da “2010’da Bursaspor şampiyon olduğunuda FETÖ terör örgütü şampiyonluğumuza engel oldu” demişti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu