Ali Ay “Avrupa’da olay olacak bir isim ile görüşüyoruz”

İspanya‘nın Villarreal takımında oynayan ve bir dönem Bursaspor‘da da forma giyen Alfred N’Diaye ile de ilgilendiklerini belirten Bursaspor Kulübü Başkanı Ali AyN’diaye ile görüşmelerimiz devam ediyor. N’Diaye gelmek istiyor. Villarreal ‘den bize bir geri dönüş olmadı. Onlar da gönderip göndermeyeceklerini karar vermediler. Bunun dışında bir yıldız oyuncuyla ilgili çalışmalarımız da var. Anlaşırsak Türkiye’de ve hatta Avrupa’da olay olur. Başka bir isimle daha ilgilendik. Mevkisini söyleyemem. Sürpriz olsun. Biz teklifimizi yaptık. Karşı taraftan fiyat bekliyoruz.” dedi.

Ali Ay, transfer çalışmaları kapmasında teknik direktör Paul Le Guen‘in de kendilerine birkaç isim verdiğini, bunun ilgili de görüşmeler yaptıklarını vurgulayarak, şöyle devam etti “Sağ bek konusunda Bastia takımında oynayan Djiku da alternatiflerimizden birisi. Hocamız Akhisar Belediyespor’dan Vaz Te ile ilgili de ‘araştırın’ dedi. Görüşme yaptık. Akhisar’dan 400 bin avro alan Vaz Te bizden 1,5 milyon avro istedi. Bir dönem Trabzonspor’da forma giyen Waris Majeed’in menajeri bugün kulübe gelecek. Onunla görüşeceğiz. Yine Trabzonspor’dan Aytaç Kara’yı teklif ettiler. Çeşitli isimler geçiyor. Bunlar üzerinde bir çalışma yapıyoruz. Hata yapmak istemiyoruz. Çünkü öyle bir lüksümüz yok. ifadelerini kullandı.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu