Ali Ay “Allah’tan korkun!”

Başkan Ali Ay iftiralar nedeniyle çok üzüldüğünü söyledi.

Artık insanların sağlığı üzerinden algı yapılıyor. Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanımız Yalçın Cambaz kardeşimiz tesislerde baygınlık geçirdik. Ben de muhasebede hesapları kontrol ederken alt katta arkadaşlar telaşla koşturup oraya gidiyordu. Odaya girdiğimizde Yalçın yerde yatıyordu. Ambulans çağırdık ve sedye ile Uludağ Üniversitesi‘ne gönderdik. Sağlık üzerinden bile bir takım yalanların ortalıkta olması bizleri üzüyor. Bu işleri 50-60 kişi organize ediyor. Adamla benim kavga ettiğimi o nedenle bayıldığını söyleyecek kadar durum vahim duruma gelmişler. Tapu meselesini ortaya atmaya çalışıyorlar. Kimseden korkmuyoruz. Vicdanen rahatız. Allah‘tan korksunlar.”

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Önce siz allahtan korkacaksınız. Bir taneniz çıkıp somut bir delil ortaya koyamıyor. Mualif adam çıkmış herşeyi belge belge açıklıyor ama siz çıkıp anca yalan bilmem ne diyorsunuz. Zaten bu ülkede 3kağıt yapan herkes, toplumun inandığı değerleri öne sürer. Şekil A’da görüldüğü gibi. Bu işi yapamadınız, bu işin buralara geleceği de 2 yıldır belliydi ancak bir tane projeniz olmadan utanmadam seçime girdiniz ve o kendinş bilmez 1060 kişi ile çoğunluğun 3te 1’i ile seçimi bir şekilde kazandınız. Artık ağzınıza sakız ettiğiniz Allah’a en ufak inancınız varsa BURSASPORU’umun yakasını bırakırsınız. Andığınız gibi birazcık din iman varsa bu işi uzatmazsınız

  49
  5
 2. RABBİM izden tabiki korkuyoruz, sende bize yasattiklarinla ilgili vebal almaktan korksan iyi edersin, takımı ne hale getirdiğin ortada, hiç bu kadar küçük dusmemistik, düşünün bi, en iyi futbolcularımızı bile yalvara yakara gönderdik , iyi kötü bişeyler yapiyoduk yine ligde ama sen geldikten sonra ligde kalma hesapları yapiyoz senin iş bimezliginden ,daha hangisini sayayım.

  14
  3
 3. Ülkede herhangi bir yönetim erk’in başındaki kimse Allah’tan korkmadığı için bu haldeyiz.Buna Ali Ay’da dahil.Önce siz Allah’tan korkun sayın başkan.

  11
  7
 4. Sn Başkanim sportif başarı yok borç arttı peki ne olacak Bursaspor u son üç yönetim erittiniz Bursaspor u iyi yonetemiyorsunuz denilecek başka söz yok

  8
  2
 5. Keşke sizde korksanız Allahtan kimsenin hakkıına giremezdiniz bu yolsuzluk haberlerini geçtim 3 aydır maaş veremiyorsun çalışanlara bu onların hakkını yemektir. Madem yapamayacaktın neden başkan oldun bunların hesabı sorulacak öteki tarafta ,ama bunlardan büyük günahlarınız var ki bunları dert bile etmiyorsunuz

  6
  1
 6. Oh be sonun da beklenen açıklamayı yaptın ve tüm taraftarımızın yüreğine su serpttin. Şeffaf ve net açıklamaların için teşekkür ederim.

  5
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu