Ali Ay “Adaylık için sürprizi bekliyorum”

Başkan Ali Ay, "Bazı düşüncelerim var onu bekliyorum. Her halde kongreden önce mecbur vereceğiz. Bursaspor'da sürprizler bitmez" dedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Mayıs ayındaki kongreyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bursaspor Başkanı olduğumuz sürece yeni seçimlerde doğal aday oluyorsunuz. Bunun kararını, daha önce söyledim vereceğim diye. Bazı düşüncelerim var onu bekliyorum. Her halde kongreden önce mecbur vereceğiz. Bursaspor’da sürprizler bitmez. Sürpriz olacak. Birşeyler bekliyorum.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adama sormazlar mı eyyy ali ay! 1.5 sezondur Bursaspor başkanısın ve şuana kadar takıma ne kattın ? Ne getirdin? Olumlu bir hareketin varmı? 150 milyon getircem dedin olmadı. Stad isim hakkını satıcam dedin satamadın. Hala neyi uğraşıyorsun be adam!

  76
  9
 2. Her tarafından sürpriz çıksa,takımı yine düşmemeye oynatırsın.1.anahtar kelimen tabanca,ydı.2.anahtar kelimen sürpriz oldu.insanları hâlâ kandırabileceğinimi sanıyorsun.

  19
  4
 3. Büyük BURSASPOR perde arkası oyunlara kuban edilecek kulup değildir…BAŞARılı olan devam eder olamayan çekip gider…ama malesef son yıllarda bu böyle olmuyor…Başarısız olanda ..sanki babasının malı imiş gibi gitmek bilmiyor ne hikmetse..

  17
  2
 4. Herkes başkana vermiş veriştirmiş.Sanki bir tane onun yerine gelecek adam var gibi.Rahmetli İbrahim başkan haricinde Bursa da adam yok.Kim gelirse gelsin hepsi yiyici

  4
  12
 5. SEN BENCE BİR AN ÖNCE BAVULUNU TOPLA YANINDAKİ İŞE YARAMAZ BOŞ BELEŞ İNSANLARIDA AL VE GİT DAHADA BİZİ REZİL ETME KENDİNDE REZİL OLMA SEN DEN BİZ ARTIK TEK İSTEĞİMİZ DERHAL KAYBOL AYIP YA UTANMADAN BİDE ÇIKMIŞ KONUŞUYOSUN DAHA YAA BİR SUS SENİN YAPACAĞIN İŞ DEĞİL GÜLE GÜLE

 6. Sadece seçildiğinde verdiği tüm parayı reklam gideri olarak bırakacağım derse kazanır. Yoksa yeni başkanı duman eder.

 7. Sürprizden kastı herhalde kulübün bütün parayı sürpriz kupona attı dünya kupasında panama şampiyonluğuna herhalde onu bekliyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu