Ali Aköz “Bruno’da 2 haftadır bir problem var!”

Ali Aköz basın toplantısında konuştu.

Basın toplantısında Massimo Bruno‘nun oyundan neden alındığını sorulması üzerine Ali Aköz, “Massimo Bruno önemli bir oyuncu ama ayağında 2 haftadır bir problem var. Belli zamanlarda onu tutuyor ve o yüzden oyundan aldık” dedi.

46 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu Takımın Komple Değismesi lazım Gelen Oyuncuların Alayı Çöp Biz Tabi Teknik Konulara Bakıyoruz Bide Bunların Bütçeleri Var Dolar Fırlamış Durumda Borç Gittikçe Katlanıyo Bunları Yolla Yenilerini Al Derken Bu Takımın Süperlige Çıkma Olasılıqı Zaten Sıfır Allah Sonumuzu Hayırlı Etsin.

  76
  6
  1. @HknTmbk16 yorumuna yanıt olarak

   fenerbahçeden burak kapacak stoper efsanelerimizden İbrahim öztürk (altay vermez bence) sol bek aziz behiç
   sağ kanat can karataş ve önlibero reul türkkalesi alman altyapılı ve santrafora umut bozok artı mehmet ekici boşta orta alanın zayıflığını kapatabilir ve altyapıda iyi oynayan çocuklardan takviye yapılmalı

  2. @HknTmbk16 yorumuna yanıt olarak

   Yönetim’dede bir problem var 18 haftada
   1.Bursaspor’u ligin dibine demir attı.
   2.1963’den Beri En Kötü Pozisyon!
   3.Borç 400Milyon TL Diye Açıkladılar araştırdık dediler ama sonra 1 Milyar TL diye açıkladılar.
   4.Söz verdiler eski yönetimlere dava açacaklar diye açılan tek dava açıklanan tek rapor vs yok!
   5.17 tane vasat altı futbolcu transfer ettiler kimseye danışmadan milyonlarca zarar.
   Vs vs
   Yönetim istifa etmesi lazım takım 3’cü Lige düşürmelerine Bursaspor’luyum diyen kimse izin vermemesi lazım

   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardeşim dediklerinde haklısın.
    Sadece bir konuda değerlendirme yapmak isterim.
    Tl nın bu kadar değersiz duruma geldiği bu günlerde 400 milyon TL açıklanan borç tutarı hesaplanırken dolar sekiz tl civarı iken su an yaklaşık 18 tl oldu.
    Bu durumda çoğunluğu doviz bazında olan borçların tl karşılığı değeri ister istemez iki üç katına çıkmış oldu ve bu zorluk her takım için aynı.
    Karşılığı 400 tl olan döviz borcu su an 1000 tl.
    Hatırlatmak istedim sadece.
    İyi günler dilerim.

    1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

     Benim bildiğim genel kurularda açıklanan eski bildirilerde küçük bir kısmı borcun Döviz anlaşması var oda yabancı futbolculara – gerisi Türk Lirası yani 95% civarı ve senin dediğin gibi TL değer kaybetti o zaman 400 milyon TL değil 130 Milyon gibi bir şeye düşer ama sende bende biliyoruzki Bankalarda faiz oranları 16-22% civarında ama Bursaspor’un anlaşmaları Bankalar ile yapıldığı zaman bu faizler ile yapılmadı ve bu sadece bu sene eski hal 10% civarındaydı – ama burada problem ne biliyormusunuz sizlerde bu 1 Milyar Borç hikayesine inanmışsın 1 tane anlaşma açık rapor vs görmeden!

     1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

      Gözümle görmediğim, gerekli yerlerden onaylanmamış üzerinde kaşe mühür olmayan herhangi bir belge bilginin doğruluğuna inanmak senelerce aldığım ekonomi eğitimine ve geçmiş dönemlerde senelerce içinde bulunduğum muhasebe mesleğine ters düşer.
      Öyle kulübün borcu 400 milyondu şimdi 900 milyon oldu gibi açıklamalar eğer resmi bir rapor ile desteklenmiyor ise bir anlami olmaz.
      Senin dediğin gibi kulübün bakiye borçlarının 95% si TL bazında ise durum senin de benim de anlayamayacağımız kadar vahim olur.
      Ben geçenlerde basın açıklaması yapan başka bir kulüp başkanının beyanlarına dayanarak ve bu durumun bütün kulüpleri çok üzdü ğünü düşünerek senin yorumuna cevaben yazdım.
      Çünkü gelinen noktada Euro olmuş 20 TL dolar olmuş 19 TL bu ortamda hangimizin borçları artmadı ki.
      Düşünsene yaklaşık altı ay önce kenarda dursun diye almış bulunduğum 1.015 TL değerinde ki 100 Euro bugün 2.000 TL değere ulaşmış durumda.
      Bir tanıdığım bütün birikimini altına bağladığında gram altın birden 440 tl ye gerilediğinde zararım büyük diyordu.
      Şimdi ise yaklaşık alti ay sonra gram altın 1.000 TL civarı.
      Herhalde bayram ediyordur.
      Tabiki bozmadı ise.
      Verdiğim örnekler insanlarımızın yaşadığı zorlukları açıklayabilmek içindir.
      Döviz borcu altın borcu olanların vay haline.
      Allah kolaylık versin.
      İyi akşamlar kardeşim.
      Saygılarımla

  3. @HknTmbk16 yorumuna yanıt olarak

   51 yaşındayım 45 yıllık Bursaspor taraftarıyım. En büyük sıkıntı oyuncular dan çok oynanan korkak futbol
   Bu yıl anlamadığım tek şey Bursaspor’un oyunu bu kadar geride kabul etmesini anlamış değilim.
   Hücum da defansta önde baskı kurularak yapılır.
   Arkaya yaslanıp rakibin üzerine gelmesini anlamıyorum. Bursaspor eşittir Hücum…
   Halen neden çift santrafor a dönülmüyor birisi söylesin.
   Bursaspor’un oyun formatı 3-5-2 olmalı…
   Emirhan tekrardan kazanılmalı…

   3
   1
  4. @HknTmbk16 yorumuna yanıt olarak

   senin bi suçun yok ali hocam.
   dünyanın neresinde halı saha topçusu varsa sağolsun! pertev toplamış getirmiş.
   bandırmanın siyahi 11 numarası bizim savunmayı ”vapur tutmuşa!” çevirdi. capan 3 defa adamın arkasından koştu pili bitti. savunmada ayakta kalan yine bizim tahamız dı.
   bu yönetim ve onun eseri olan bu takımı uzun uzun konuşmaya değmez.
   bunların bize en büyük faydası ”üzülme duygumuzu!” bitirdiler.

 2. Bu gün çıkan kadroyu ve yapılan değişiklikleri görünce teknik heyetin bu maçı kazanmak için çıkmadığını anlamamak için aptal olmak gerekir. Yapılan bütün transferlerle helalleşin. Alt yapıdaki çocuklar biraz güvenin. Yoksa hepsi kaçacaklar. Kaleci Erhan ı görünce Ataberke ne kadar haksızlık yapılmış.

  54
  6
  1. @Bursam yorumuna yanıt olarak

   Gidişine en çok üzüldüğüm kişi idi Ataberk.
   Bence çok iyi ve kaliteli bir kaleci geri gelmeli.
   Erhan la bu iş olmaz.

  2. @Bursam yorumuna yanıt olarak

   Ben baştan beri söyledim ama dinleyen kimse yok neden gözleri kör olmuş. Bakın bu emin denen adam bursaspora bile üye değil, ekrem pamuk kullanarak aday olmaya çalıştı olmadı ve ali ay dönemindeki hayrettinle aday oldular ve bir sözünde bursaspora çok yardım ettim dedi kanıtı var mı yok ve bir açıklamasında borç 100 milyon euro oldu dedi( o zaman ki kurla 1.4 milyar borç var onun dediğine göre ama erkan gittikten sonra 60 milyon euro du nasıl olduda 40 milyon daha arttı merak ediyorum) ve tepki gelince inceleme devam ediyor dedi hala açıklama yok, stad ismi kiralamış, elektirikleri açmış, personel maaş ödemiş, dükkanları kiralıycakmış, para vermiş ve son maçta pilav dağıtmışlar bunuda söyleyip duruyorlar vermiş diye kendinizi bunlarla avutuyorsanız ne diyim ben size bunları paşa paşa yapacak(pilav hariç gereksiz evinde ye gel restoran değil sonuçta) o zaman niye aday oluyor sorunları çözmek için görevleri bunlar yok recep bölükbaşı, ali ay, erkan körüstan, mesut mestan ve erkan kamat bunlar gibi başkan mı gelsin diyor bazı cahil kişiler bakın sevgili cahiller emin adanurunda onlardan farkı yok sadece onlar gibi yaparak para götürmüyor millete şirin gözüküp yavaş yavaş götürüyor iş yapıyor orda Allah bilir belki para aklıyor nereden bilicez tabi bilemeyiz Allahla arasında bunun örneği çok ve bu eminin ekşi sözlük vs alması sağlayan kişiler ak parti ve akp belediye başkanı (şuanki değil önceki) ve faruk çelik sayesindedir ama şuanda akp belediye başkanına dikleniyor nedeni belli alinur sevmem lakin seçilmiş bir kişi saygı duyarım sonuçta sandıkla geldi halk karar veriyor konuya dönersek alinur recep altepeye baya laflar sokmuştu geldiğinde belediyede bütçe yok sonraki 2 senenin parasını harcamış, doğanbey konutlar, stadyum, terminale inen tren vs eminde recep altepeyle kanki fotoğrafları var görüşüyorlar o yüzden bu kadar atar yapıyor bide taraftara şirin gözükmek için tabi alinurunda yaptığı doğru değildi stadyum kiralama vs (bunu imzalayan ali ay ve kongre başkanı tabi o zamanda bilin istedim 7 yetkili imza atmış) sona gelelim bu kulübe tekstilci(ali ay) yaramadı müteahhit mi yarıyacak güldürmeyin beni bu müteahhitler açık gözlüdür her yerden çalan cinsten bunlara güven olmaz bakın göreceksiniz çıkamazsak parayı bırakacam diyordu inanmıyorum kimse babasının hayrına bişey yapmaz (noterden onaylatsaydı belki) bu adamlar küme düşürecekler görün paralarınıda faiziyle alacak göreceksiniz bu borçlarla kulübü kapatacaklar yerine bursaspor fk gelecek ben demiştim demek istemiyorum lakin görünen köy kılavuz istemez

   NOT : İyi başkan gelse bile ilk önce taraftar kendini değiştirnesi lazım avrupayı örnek alın diyecem lakin anlayışı k.tlar anlamazlar avrupada hangi takım olursa olsun küçümsemiyorlar kazansalarda kaybetselerde alkışlıyorlar ama türkiyede böyle birşey yok argo kullanma, kavga, oyuncuya hakaret vs arkadaş aynı ülkede yaşıyoruz gel maçı izle alkışla yok stres atacak ya argo kullanması lazım anlamaz bu güruh buna çözüm olarak almayacaksın o kişiyi alkol ve uyuşturucu kullanıp gelenler var onlarada aynısı yapacaksın sonuçta ailede geliyor stada biraz efendi olalım oyuncu, teknik direktöre ve başkana argo kullanılmaz iyi bişey değil ve etik değil inşallah anlamışsınızdır şimdi bunlar gitmez ise sonumuz kötü vebali üzerinize olur koca çınar battı diye

 3. Şeffaflık ilkesiyle kulüp yönetimine gelenlere soruyorum:
  -Transfer tahtasını açtığınız zaman herşeyi açıklıyordunuz şimdi neredesiniz?
  -Bursaspor’un her kuruşuna sahip çıkacağınızı bağıra bağıra söylediniz,şu an bir hesap vermeniz gerekmiyor mu?
  -Geçen yıl hiç transfer yapmadan play off u zorlayan takım varken,sizin yaptığınız transferlerle şu an daha iyi konumda olmamız gerekmiyor mu?
  -Daha ilk maçta twitter mesajıyla bugünleri hazırlayan Emin Adanur twitter’da niye paylaşım yapmıyor?
  -Taraftar kulüpten kaçarcasına uzaklaşan altyapı futbolcularının arkasından ana avrat söverken siz neden susuyorsunuz yönetim lideri Emin bey(!)
  -İsmail Çokçalış meselesi hala açıklığa kavuşmadı!Emirhan Aydoğan nerede? Bunlara bir cevap vermeniz gerekmiyor mu?
  Koskoca bir şehrin, güzide kulübünün yönetimine gelip,bu kadar pervasız davranma cesaretini nereden buluyorsunuz?
  Eğer herşey bukadar basit ise kahrolun,kahrolalım,Allah hepinizin belasını versin.

  37
 4. Bence problem sizde siktirin gidin siz topcular hoca ve yoneticiler tarihte görmediğimiz şeyleri gördük sayenizde. Siz topcular ve yönetim top toplayıcı olamaz,siniz hemen ıstıfa YÖNETİM ISTIFA AAAAA

  30
  8
 5. Bundan sonra yapılacak tek şey var oda genç ve heyecanlı bir hoca ile gençlerden oluşan takımı oynatıp bu sene bu ligde kalalım, önümüzdeki sene bir iki güzel etkili transfer ile süper lig hedefi koyalım. Gerisi yalan. Sportif direktör daha ilk günden olumsuz not aldı. Süha Sidal İn dediği gibi Deniz bu iş için uygun bir adam değil.

  23
  6
 6. ASIL İSMAİL DE PROBLEM VAR…BİZ ONU BEĞENDİKÇE O BENCİLLEŞTİ…ARTIK TREN KAÇTI…UMARIM BAŞKA İSTASYONA (tff 2) GİTMEYİZ..KALEYE DE BİR DAHAKİ MAÇ BENİ ALIN..BBELKİ TOP BİR YERİME ÇARPAR DA GOL OLMAZ…ERHAN I ALANA OFOSU BEDAVA…2.5 MİLYON VERDİK BORU DEĞİL….

  21
  5
 7. BURSASPOR İÇİN MAALESEF VE ÇOK YAZIK Kİ BOR’UN PAZARI GEÇMİŞTİR.ARTIK BU EŞŞEKLERİN SÜRÜLMESİ GEREKEN YER NİĞDE PAZARIDIR.HER YÖNÜYLE KULÜP AMATÖR FUTBOL KULÜBÜNE DÖNMÜŞTÜR.YAPIMDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE KINA SERVİS YAPILMALIDIR.

  12
 8. Arkadaşlar zaten yeniliyoruz, Gençler neden oynatılmıyor,brunu,ofolsu,acolatse ne yaptı, lütfen artık yeter GENÇLER PASLANIYOR TALHA ÖRNEK OYNADIKCA ACILIYOR.

  11
  13
 9. Korkaklar her gün ölür. Takımın başında çıktığın iki maçta da sadece 1(bir) alt yapı oyuncusuyla maça başladın.Bu bile sana umut bağlayan (ki onlardan biri bendim) az da olsa taraftarı ve de en önemlisi alt yapıdan gelen çocukları hayal kırıklığına uğratmaya yetti.Hadi bizi miktir et de, yanında oturttuğun o çocuklara sen güvenmezsen kim güvenecek?

  11
  2
 10. Burak altıparmak yerine kerem ya da herhangi bir adam akıllı on libero koy takımın rengi değişir ama siz hala acolatse mi oynasın bruno mu yok efendim jorquera girmesi lazım onur sol bek mi oynr zalazar sag bek mi oynar asıl problem BUrak altıparmak tan tek önlibero yapmak. Oyun içerisinde izlediyseniz defansif olarak bir tane aksiyonu yok. HEp yanlış yerlerde ve boşu boşuna koşuyor. Ben burada oynamam diye bağırıyor adam ama gören hoca nerde

  9
  5
  1. @EgitimSart yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru bir tespit ben dün belki Zalazarı ön libero oynatır diye bekledim. Zalazar-Burak-İsmail orta sahası çok daha dengeli olur.

 11. Vah Bursasporum vah
  Böyle devam edersek seneye kasaba liginde trübünsüz sahalarda yayınsız maçlardayız futbola elveda
  Kahroluyorum yazıklar olsun hiç içiniz sızlamıyor mu?

 12. Aşikar bir Bursalı olarak takımı yönetimi yönetmeye izin verilen Teksas gurubunu temizlemeden asla takım düze çıkmaz Teksas taraftar gurubu değildir sömüren sadece kendilerini dusunen sapsız insanların oluşturduğu nereye gitse olay çıkaran yagmalayan hiç bir katkısı 9lmayan bu guruptan kulübü temizlemezlerse aynen devam eder gerçek taraftar eşiyle çocuğuyla bu yüzden sdata gelmiyo kan emici donekler bunlar şimdide Ali ayı getirmek için oyun pesindeler

 13. Yav biz neyin kafasını yaşıyoruz. Topcularin artık hiç bir inancı hırsı formu kalmamış. Sezonun başından beri ha oldu ha olucak derken ligin ilk yarısı bitti küme düşme hattindayiz son maç bildiğin en kötü takımla ama onu bile yenebilecegimiz belli değil. Bugün Türkiye’nin en zengin adamına bak bir daha söylüyorum en zengin adamına istifa diye bagriliyor. Bizde gruplar ikiye bölünmüş durumda birbirine giydiriyor. Üç sene önce Çaykur Rizespor maçında sahadaydim. Çorbacı taraftar istemiyoruz diye nbazı kişiler dayak yedi. Ali ay istifa dendi azınlık çoğunluk sessiz kaldintepki göstermedi küme düştük. Üç sen oldu üç sene be kardeşim çıkmayı bırak gelen başkanların hiç biri hesap vermedi hesap. Birde kulüp borçlu çıktı. Şimdide aynı yere geldik çoğunluk sessiz yine bak küme düşüyoruz. Ama yine tam anlamıyla bir tepki yok yine tribunler paramparça. Yahu sezonun başından beri bir maça gidemedim. Emirhana küfür edildiği kadar yabancıların hiç birine tepki gösterilmedi. Sonra İsmail hain Ali Akman hain. Adam neden kalsın. Küfür yemek icinmi kalsın. Keşke Emirhan gitseydi benim içim acıdı adama ya. Emirhan bu kulübü federasyona şikayet etmemiş adam. Takımın kaptanı. Basket maçında adam bir tane kişi çıkıp bir şey demiyor biri tepki göstermiyor yahu takımın kaptanı neden burda. Neymiş yönetimle arası acıkmış. Niye Mustafa Er olayı. Yahu Emirhan tüm Bursaspor’u ele geçirip takımı sabote edebiliyorsa zaten bizim cenaze namazımiz çoktan kılınmış haberimiz yok. Neden aynı anda yapılan yanlışlara tepki gösterilemiyor. Yahu başkan ve adaylarından nemalanip kulübü batirinca ne elde ediceksiniz. Cokmu sevineceksiniz. Yönetimin sezon başında yaptığı olumlu işlere hiç bir lafım yok ama borçlandirmadan tutunda hoca seçimi transferlerden kim sorumlu be kardeşim. Neden aynı anda aynı şeye tepki gösteremiyoruz biz. Yanindogru olduğunda alkislama yanlış olduğunda tepki göstermek bizim kulübümüzü doğru yere goturur. Nedir bu. Kulüp batıyor batıyor. Eğer amaç bu ise bu kulübü batırmak istiyorsanız çıkın bunu açık açık söyleyin be kardeşim. Bizim gibi herhangi bir rant para pul beklemeyen binlerce kişiden ne istiyorsunuz bırakın bari bu kulübü bu hale getirenlere iki çift laf söyleyelim. Tepkimizi ifade edelim. Yav içimiz yanıyor insanız kahroluyoruz. Hiç mi sizin vicdanınız yok. Bu işin sorumlusu Siyaset ise bu siyasetinde Allah belasini versin. Para meselesiyle paranin pulunda Allah belasını versin. Benim lafım geçsin diyorsanız sizin lafinizinda Allah belasıni versin. Artık yeter ya bırakın çekin gidin kardeşim. Bırakın biz çocukluk sevdamızı öleceğini de bilsek yaşamaya devam edelim…

  2
  3
 14. Bu takımdan bişey olmaz artık
  Kim gelirse gelsin bişey değişmez
  Kadro kalitesi sifir
  Düşmeyelim bu sene yeter
  Playoff hayal

 15. Geçen sene Mustafa er gençlerle oynuyordu takımda mücadele arzu istek vardı play off u zorladılar , sonra bu gençleri ve Mustafa er i yok saydılar üzerine 17 transfer bilmem kaç t d getirdiler , bu yönetim hatasıdır , Allah aşkına bu 17 transferi kimler izleyipte aldı bu senenin sorumlusu onlardır , malesef çok büyük bir enkaz var ortada bu oyunculardan kurtulmakta kolay değil borç dağı Bursaspor u bekliyor bu sene düşmezsek doğru yönetilirsek 2 3 seneye anca toparlanır takım

 16. Jorguera girdikten sonra orta saha hakimiyetini ele geçirdik daha fazla pas yapmaya başladık daha baskılı ve hücumda daha iyi oynamaya başladık hoca jorguerayı ilk 11 de oynatsaydı sonuç daha farklı olabilirdi .

 17. Bugün de ilk yarı 0 ikinci yarı 2 oynamislar 🙂 yav bahis sirketlerinin bitcoincilerin eline kaldık:) verilen sözlerin tutulmadıgı, aidiyet duygusu ile kulübe gelenlerin ipinin cekildigi bir yerde siz adam mi ariyorsunuz, basarı mi??? Bu isin rengi belli biz gecen seneye dönmezsek solugu 2. Ligde alırız. Yönetim de gitsin, menejer kakalamasi yabancı oyuncularida hepsi defolup gitsin. Ne ismail cokcalisi aciklayabiliyorlar ne emirhani. Birde gelmeden biz ali akman olayi yasamayiz deyip artislik yaptilar. Bizim kendimize gelebilmemiz icin bu adamlarin gitmesi lazim.

 18. Arkadaş transfer tahtası açılıp bu kadar berbat bir takım nasıl kurulur? Yani ne hücum ne ortasaha ne defans ne de kaleci..tam bir rezalet sonuç oluştu..tahtayı bu kadar zorluklarla actiysan gerekirse messiyi getiriceksin,o ligden çıkacaksın.bu kadar berbat topçu grubunu nasıl bir araya getirdiniz? Bu sene ligden cikamazsak bunca borcu nasıl ödüycez? Ligden çıkmayı geçtik 2.lige düşucez nerdeyse..bu transferler yapılırken hiç mi futboldan anlayan birilerine danışmadiniz..peki ya Mustafa er,Batalla hiç mi karişmadi bu berbat takım oluşturulurken.ne oldu bu şehrin futbol aklına.60 yıldır bu şehirde futbol oynanmiyordu da ilk defa şehre futbol gelmiş gibi bı hava var..yazık yemin ediyorum yazik.

 19. Anırır bedava volkan şeni istemiyordu. Oyun planlarına uymuyormuş. Tabiki Volkan Şen oynasa bu müthiş oyun planını göremezdik. Oynayanlar tam yıldız, ayaroğlu, ofolsun, kaleci, mert, sert cart curt, gençlerin hepsini de sağa sola gönderin

 20. Takımdaki ruhsuzluk almış başını gidiyor.
  Bu topçularda hiç mi utanma, sıkılma, arlanma yok. Her maç aynı terane.
  Galiba topçuları fazla şişirmişler.
  Anlaşılıyor ki; kapasite bu kadarmış.

 21. Bir takım şampiyon olup kasasında 20 trilyon varken ondan nasıl batırılır Bursaspor bunun kanlı canlı örneği batışın belgeseli Bursaspor

 22. Şeffaf olun, dürüst olun. Kimin ne derdi varsa çıkıp doğru düzgün söyleyin artık. Oyuncuların yönetimle mi bir problemi var, yoksa takımın kapasitesi mi bu kadar, genel bir hastalık ya da mutsuzluk hali mi var? Artık net bir şeyler konuşun, yüzeysel açıklamalar duymak istemiyoruz artık yeter!

 23. Yok arkadaş. Yenilmeyi alışkanlık haline getirdik artık. Üzülemiyoruz bile çünkü bağışıklık kazandık bu sene. Abartısız gelen transferler nasıl bu kadar aşırı ruhsuz ve aşırı ruhsuz çıktı ya. Nasıl kaderimiz varmış ya. Az buçuk bruno, ismail ve namıq dan ümüdimiz vardı ama onlar da günden güne düştüler iyice. Devre arası belki şansımız aşırı yaver gider iyi bir hoca buluruz, elimizdeki çöpleri elden ziyansız çıkarırız, adam gibi bir kaç tane nokta iyi transfer yaparız, rakip takımlar da hep kaybeder falan da filan da belki playoff a kalırız ama pek ümidim yok.

 24. Başımızda doğru dürüst bir hoca olsaydı bu durumlarda olmazdık takımı deneme tahtasına çevirdiler.

 25. Ruhsuzlar alayınız sahtekar aldınız paranın hakkını verin verdimiz paralar haram zıkkım olsun bukadar mı düştük biz yönetim beceriksiz laylom çalışmalar verin hepsine para cezası yazık utanıyoruz sizin yuzunuzden sahtekar futbol cular hiç birinizi istemiyoruz alayı sahtekar hiçmi içinizde vijdan yok sizin utanmada mı yok

 26. Bu takım mahalli amatöre bile düşse yağmur çamur kar deplasman timsah arena demeden armanın peşinden gidecek gerçek öz harbi Bursasporlular burdamı

 27. sende de problem var 2 haftadır aynı tas aynı hamam takıma bişey kattığınız yok çıkmışssın orda konuşuyon sanırsın fatih terim

 28. ali hoca bu nasıl bir açıklama buruno da iki haftadır sorun var diyorsun bu kulübün doktoru yok mu veya buruno nun kendisine sormadınız mı neyin var diye sakatlığı varsa neden sahada yoksa neden oynamıyor veya oynayamıyor hakikaten dünyadan haberiniz yok sahaya çıkardığınız on bir ya tutarsa hesabı olmuş kaç senelerdir futbolun içindesin bir bok öğrenememiş sin gerçi senin alt yapıda da bir şey ürettiğin yok makina başı elamanı gibi gel git vakıf köye sakın kendinizi geliştirmeyin son yirmi dakika hücumu düşündük demişsin ilk yetmiş dakika ne düşündünüz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu