Ali Akman’ı izliyorlar

Ali Akman'la ilgili değerlendirmelerde bulunan Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan, genç futbolcunun önündeki 2-3 sezonu çok iyi değerlendireceğine inandığını belirtti.

Ali Akman‘la ilgili değerlendirmelerde bulunan Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan, genç futbolcunun önündeki 2-3 sezonu çok iyi değerlendireceğine inandığını belirterek, şunları söyledi: ‘2002 doğumlu bir oyuncu için çok değerli bir bakış açısına sahip. Hem hayata hem de futbola karşı bu bakış açısını hissedebilirsiniz. Önünde çok önemli 2-3 sezon var. İyi değerlendireceğine ve beraberinde bu sezon ait olduğumuz lige geri dönüş kadrosuna katkı koyacağına inancım sonsuz. Batı Avrupa‘dan Vakıfköy çıkışlı bir kaç oyuncumuz takip ediliyor. Ali de onlardan biri.’

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Nedense biz izleyemiyoruz! Komisyoncular doldurdular 30 yaş üstü çöpleri olan ismail, atanasov, sedat, ozan, ali gibi gençlere oldu

  13
  2
 2. Yalçın Bey eninde sonunda böyle bir gol makinesini ilk on bir de oyuna sürmeye başlayacaktır.
  İgor yerine aynı süreleri Ali Akman alsaydı şimdiden altı yedi gole ulaşmıştı belki de daha fazlası.
  Hesap ortada.
  Aldığı süreye bakın bir de atığı gol sayısına ne dediğimi hemen anlayacaksınız.
  Çocuk Bakambu nun Türk versiyonu.
  Yolda yürürken taşa vursa gider sokak maçında kaleyi bulur ve gol olur.
  Böyle gole çok yakın bir oyuncuyu nasıl kulübe de tutuyorlar hiç anlam veremiyorum.
  Sayın başkan yerinize ben olsam TD ye bu çocuğu oynatmalisin diye baskı kurarim.
  Çünkü Ali Akman bu takımın kurtarıcısidir.
  Oynamazsa yok pahasına gider.
  Oynarsa çok değil üç yıl sonra bir Avrupa devine hiç kimsenin dusunemeyecegi bir rakama gider.
  Söylemedi demeyin.

  7
  2
 3. Ha tamam bu hafta gol attı ya hemen şişirin havalara girsin. Ya bi durum da çocuğun ayakları yere bassın. Evet iyi de biraz temkin.

  3
  6
  1. @Merdo yorumuna yanıt olarak

   Bu hafta gol attığı için değil Ali Akman olduğu iiçin beğeniyoruz. Havalara girer – şişer onun bileceği iş. Yalnız bu çocuk şimdi Barcelona veya Ajax da olsaydı şimdiye kadar her maç oynardı.

   3
   1
  2. @Merdo yorumuna yanıt olarak

   Eksileyenler ne düşünüyor anlamıyorum. Yahu bu çocuk değil mi Giresun maçında girer girmez net pozisyonları harcayan? Kupa maçında kaleci ile 1e1 pozisyonda kaldığında heyecanlanıp kalecinin üstüne vuran? Kafanız mı iyi beyler sizin?

   5
   4
 4. BUNLARIN GELİŞİMLERİNE KATKI KOYUN BİZİM EN BÜYÜK SIKINTIMIZ BU BENCE MALZEME VAR VE İYİ AMA YERİNDE SAYIYOLAR KUBİ İYİ BAŞLADI AMA DURDU DAHA ÇOK ÇALIŞMASI GEREKİYOR KATKI KOYMASI İÇİN OLGUNLAŞMASI İÇİN ALİ AKMAN GOLE YAKIN GOL ŞANSIDA VAR GOLÜ YAPACAK BÖLGEYE ÇABUK GİDİYOR GÜÇLENMESİ GEREKLİ AYAX GENÇ ADAMLARLA FİNAL OYNUYOR NEDEN ACABA ÇOK YETENEKLİ OLDUKLARI İÇİNMİ ÇOK ÇALIŞTIKLARI İÇİNMİ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu