Ali Akman ve Yalçın Hocanın sevgisi bambaşka

Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak ile genç oyuncu Ali Akman'ın birbirlerine olan sevgisi dikkat çekiyor.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde dün Ali Akman‘ın basın toplantısında Yalçın Koşukavak için söylediği “Yalçın hoca hayal ettiğim bir teknik direktör. Bana bir şeyler katmasını istediğim hocalarla çalışmayı dilemiştim. Futbolu bana öğretebilecek biri ile çalışmak istiyordum. Yalçın hoca bana çok güzel şeyler öğretiyor. Ben ona çok sorular soruyorum o da bıkmadan cevap veriyor. Yalçın hocayla çalıştığım için şükür ediyorum.” ifadeleri dikkat çekmişti.

İkili arasındaki sevgi kameralara bu karelerle yansıdı.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Evet biraz önceki haber yorumuma ters yapanlar ayip diyenler baksin gercektende inandiricimi? istifa seslerinden sonra yalcinin ayakta kalma cabalari bana göre.

  42
  11
  1. @Crowley yorumuna yanıt olarak

   Bence de Yalçın Bey Bursaspor da ki geleceğinin Ali Akman ve diğer gençlerin elinde olduğunu geç de olsa gördü ve o yüzden samimi görüntüler veriyor.
   Gençlerin oynamadığı on haftaya yazık oldu.
   Emin olun gençlerle devam edebilseydik takım puan olarak simdikinin üstünde bile olabilirdi.
   Ayrıca kulübümüzün marka değeri de bundan çok üstte olabilirdi.

   10
   3
  2. @Crowley yorumuna yanıt olarak

   Taze fidanı kırmak istemiyor anlaşılan çocuk daha 17 yaşında ! Rakipler tarafından sakatlanma riski çok yüksek ! Trabzon’ da Abdülkadir ve bizdeki Ramazan keskin örneğine bakın ! Sezonu kapattılar ! Sakatlayarak futbol hayatını kökten bile bitirebilirler ! 17 yaşındaki bir çocuğun 30-35 yaş arası futbolcularla oynadığını düşünün ! Ptt zaten kurtlar sofrası ! Fiziğe aykırı bir durum…

   15
   21
  1. @ugurdikerix yorumuna yanıt olarak

   ARKADAŞLAR hocayı savunmuyorum ama hoca bir yandan haklı neden sorarsanız türkiyede altyapıda yetişen gençler güç ve kondisyon açısından zayıf tam ayakta kalamıyorlar top indirirken ve top kaldırırken bu neden oluyor biliyor musunuz altyapı hocaları çocuklara yeterince eğitim vermiyor çocukları zorlamıyorlar avrupada öyle değil altyapıda iyi kondisyon ve güç yüklüyorlar örn mbappe , saliba , konate , zaniolo vs gençler 90 dakika forma giyor goller ve asistler yapıyor çünkü adamları sistemlerini oturtmuşlar eğer ki çalışmıyorsa ve çabalamıyorsada gönderiyorlar acımadan bizde ise öyle değil örn sonradan giren ramazan neden sakatlandı iyi kondisyon yapmadığı için hoca riske atmıyor türkiyede süper lig ve diğer liglerde sert oynanıyor Allah korusun çocukların futbol hayatı biter örn serdar kurtuluş gibi adamın bir kişi yüzünden futbol hayatı bitti ben burada hak veriyorum adam gibi avrupada uygulanan sistemi uygularsak güçlü , sahaya hakim futbolcular yetiştiririz öyle koşmayla , 1 – 2 hareketle kondisyon ve güç takviyesi yapılmaz Ayrıyetten fransada yaşanan olay affedilir değil uefa asker selamına yaptırım yapıyorsa bunada yapta görelim tarafsızlığınızı türkiyeden hangi takım olursa olsun kavgada etsek , lafta etsekte , kızsakta iş vatana geldi mi biz bir bütünüz şehitlerimizin kanlarıyla süslenmiş al bayrağımızı yakma cüreti gösterenlere ders verilmeli zaten verilmişte iyi pataklamışlar sözde medeniyet ülkesi fransa gördük ne kadar medeni olduklarını herkes birbirinin düşüncesine , diline , ırkına , dinine saygı duymalı tabi vatana hainlik hariç

   15
   1
 2. Şu çocuğu oynat hoca. . Oynaya oynaya kendini geliştirecek. … Bizim bağrımızdan çıkan bu çocuğu bütün TÜRKİYE görsün. .. Ali Akman ONURUMUZ dur GURURUMUZ dur. …

  18
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Evet Ali Akman gerçek bir gol makinesidir ve kendini tüm dünya ya tanıtacaktir.
   Yalçın bey kendisini yavaş yavaş kadroya alıp görev aldığı dakikaları artirmalidir.
   Ali daha fazla oynadığı sürece atacağı gollerle Yalçın Bey in geleceğini sekillendirecektir.
   Ali Akman bizim kardeşimizdir ve daha fazla dakika alıp önce Bursa ya sonra ülkeye ve ardından tüm dünyaya kendini tanıtacaktir.

 3. Biri şu kadroyu hocanın kulağına fısıldasın lütfen;
  ————Çağlar————
  İsmail—-Diarra—-Anıl—Onur
  ——Shehu——-Emirhan—–
  BurakK——Özer——-AliA
  ———Selzenov———-

  9
  4
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   merak ediyorum hangi tek dir 40 yaşında sakat hiç antreman yapmamış bir adamı ilk 11 de oynatır. Allah aşkına hangi tek dir yapar bunu.

   8
   5
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    Düne kadar “abilik yapsın” “tek ayağınla oynar, tecrübe şart !? Diyordunuz adam ıslıklana ıslıklana amatöre döndü topa dokunmaya korkuyor ne kadar da nankörsünüz !

    2
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu