Ali Akman ve Ataberk sözleşme imzalayacak mı?

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er sabah idmanı öncesi açıklamalarda bulundu.

Ali Akman ve Ataberk Dadakdeniz’in sözleşmeleri uzatılacak mı?’ sorusuna Mustafa Er “Yönetimimiz bu konuyla ilgili çalışıyor. Şu anda resmi anlamda bir gelişme yok. Yönetim kurulumuz her iki oyuncuyla da görüşüyor. Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum. Onlar bu camianın çocukları, bu camia ile bir yerlere geldiler. Ali ve Ataberk gerekli adımı atacaktır.” dedi.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @tg. yorumuna yanıt olarak

     Hangi hoca fazlı tan hocamı yardımcısı Mustafa hocamı. Takımı kim yapıyor. Mustafa er hocanın diploması yok galiba. TV lere fazlı hoca çıkıyor onun için bursaspor teknik direktörü diyorlar basın kurumları.

     1
     1
  1. @Murat KARAHAN yorumuna yanıt olarak

   Sayın kardeşim.
   Ataberk i bilmem fakat Ali Akman bu camia yı çok uğraştırır gibi görünüyor.
   Çünkü akrabalarının malum takımlardan birine sözü varmış dendi bir kere.
   Ali kardeşimiz de büyüklerinin sözünden çıkma lüksü olmadığına göre bu gencimiz Bursaspor da ki son sezonunu geçiriyor olabilir.
   Keşke Ali kardeşimiz herşeyi ters köşe de bırakıp direkt Avrupa da bir takıma gidebilse.
   Kocaköy e gittiğinde nelerle karşılaşacağını bilmeli.
   Altı ay sonra kendisini bir anadolu takımında gördüğünde çok üzülebilir.

   9
   4
  1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

   aman hocam destek olmasınlar onların desteğini biliyoruz.. katlı otoparkı aldılar ne oldu bilen yok. göğüs sponsorlugunu BUDO ya verdiler alinur kulüp kapısından ayrılmadı. Bursasporu bu hale getiren siyaset zaten boşver

   15
   6
 1. Zaten sembolik bir imza olacak özellikle Ali’ninki . Yoksa hepimiz biliyoruz sezon sonu gideceğini ki iyi bir ‘Avrupa kulübüne’ gitmeli de zaten ama mevzu yetiştiği kulübe para kazandırması bu yetenekli kardeşimizin. Benim anlayamadığım hal böyleyken, haftalardır neyin görüşmeleri yapılıyor neden bu kadar uzuyor bu konu. Enteresan yani.

  27
  2
 2. 1- futbolcu olmak istiyorlarsa sözleşme uzatmak zorundalar.
  2- bu durum takımdaki tüm futbolcular için de geçerli.
  3- ali akmanın amcası şöyle demişti. ”gidecekse banko oynayacağı bir yere gitmeli!”
  4- daha ne olsun. ali akman dahil hepsi banko oynuyor. üstelik alt yaş guruplarından başlayarak birlikte oynama alışkanlığı kazandıkları arkadaşlarıyla beraber. adeta ezbere yaptıkları ikiye birler ve ver kaçlar bunun göstergeleri.
  5- ayrıca, ”en iyi antrenman maçtır!” şiarını göz önünde bulundurduklarında kendileri için bursaspordan daha hayırlı bir kulüp yok.
  6- çünkü büyütülmüşler!!! ve avrupa da hemen oynayacak seviyede değiller.
  7- son olarak, korkmalarına hiç gerek yok. henüz çok küçükler ve bosman kanunları futbolcudan yana.
  8- VEFA! duygusu da uzatmaları için bir başka insani etken…

  12
  1
 3. Bu camiayla bit yere geldiler lafi bence sadece Ali icin gecerli. Ataberk nereye geldi ki. Bursasporda zorunluluktan birkac mac forma giymis daha ne yapacagi belli olmayan bir kaleci. Ali attigi gollerle gelecek vaad eden bir futbolcu oldugunu kanitladi ama ataberk daha ne yapti. Maclardan sonra taraftara oynadi tezahurat yapti, arma optu, kameralara oynadi….

  3
  9
 4. ataberk neden imzalasın ki. şu ortamda bile ataberke şans vermiyorsun kaldee hiç güven vermeyen denizi oynatıyorsun. ataberkin yerinde olsam oynayabileceğim bir takıma gitmeyi düşünürüm. denizin forma şansı bulup ataberkin bulamadığı bir ortamda ataberke sözleşme uzat demek mantık dışı. sözleşme uzat diyene ataberkin yerinde olsam dalgam geçiyorsunuz küfür mü ediyorsunuz derim.

  2
  6
 5. Madem bu camianın çocuğu , bir sorun çıkacağını düşünmüyorsun da , Ataberk’i neden kalede oynatmıyorsun ? Mustafa ‘da çok ikili oynamaya başladı , bir süre sonra bunlar başına çorap örer , demedi deme Mustafa..

  1
  7
 6. amac bursaspor destek falan değil amac bursasporu kapatmak başka acıklaması yok yapılanların belediye nerelere ne paralar harcıyor demek kı onlarada bursasporun kapanmasını ıstıyor bursasporu bır gazentepsor malatyaspor yapmak ıstıyorlar

  1
  4
  1. @emrah yorumuna yanıt olarak

   Diyelim ki belediye kulübün kapanmasını istiyor.
   Ancak bunun gerekçesini de söylemen gerekir.
   Mesela,
   Kulübün kapanmasını belediye neden istesin?
   Kulübün kapanması belediye ye ne kazandırır?
   Belediye ve Bursa’nın marka değerini Bursaspor dan başka kim yükseltebilir?
   Ha belediye, ha Bursaspor. İkisininde varlık nedenleri biz Bursalılar değilmiyiz?
   Hal böyle olunca adamlar bindikleri dalı niye kessinler?

 7. oyunculara ödeme yapılıyormu ki neye göre sözleşme bekleniyor yok elektrik kesik ödeme kesik var gidin kendinize iş arayın böyle klüp olunur

 8. 5’er yıllık yeni sözleşme yapın gençler
  Üzmeyin bizi lütfen burada gelişiminizi
  Tamamladıktan sonra oynayabileceginiz
  Kulübe gidersiniz

 9. Sorsan yönetim sezon başından beri hep uğraşıyor, ama ortada bir şey yok.Elektrikler bile kesilmiş laf olsun torba dolsun…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu