Ali Akman transferinde Ayhan Akman aracı olmuş!

Ali Akman, NTV Spor'a konuşurken Bursaspor'dan hiç bahsetmedi.

NTV’nin yayınına bağlanan Bursaspor’un eski futbolcusu, Alman kulübünün ilk olarak amcası Ayhan Akman ile temasa geçtiğini ve ardından kendisinin de Frankfurk kulübünün yetkilileriyle online görüşmeler yaptığını söyledi.

Karar verme aşamasında oldukça zorlandığını ancak doğru bir tercih yaptığını ifade eden Ali AkmanFrankfurt, geçen sezondan beri oynadığım kulüp ve milli takım maçlarını yakından takip etmiş. Amcam (Ayhan Akman) ile iletişime geçerek bana ulaştılar. Frankfurt ile yaptığımız görüşmelerde oyun sistemlerine uygun olduğumu ve birçok mevkide oynayabileceğimi düşündüklerini belirttiler. Beni çok istemeleri ve verdikleri güven çok önemliydi. Daha ilk günden doğru karar verdiğimi anladım.

Bundesliga‘ya giden oyuncuları inceledim ve Almanya‘ya gidenlerin gelişimlerinin daha iyi olduğunu fark ettim. Silva ve Jovic‘ten bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. TR‘den farkı, oyuncuların mental ve kalite olarak daha iyi durumda olmaları.” dedi.

Ali Akman, yaptığı konuşmada Bursaspor’dan hiç bahsetmedi.

78 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Şunun babası mı amcası mı dayısı mı bilemem neyi menajerimi antrönorü mi hangi rolü alıyorsa alsın bakalım , fotoğrafını koymayın Bursaspor’un sayfasında.Hiç bu sayfaya yakışmıyor..

   11
   1
  2. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Ne zaman bir kırılma maçı yapacak olsak temçid pilavı gibi bazı konular ısıtılır.bu da öyle bir konu.Ali bu takımın ahenkini bozarak playoff hatta ilk iki şansını engellemiş bir karakterdir.takımına en büyük hainliği para kazandırıp kazandırmaması değil ikinci yarı öncesi takımın motivasyonunu yok etmesidir.belki çok düper bir futbolcu olabilir ama karakterinin yükselmiyeceği bir gerçek….verdiği yara ile.tekrar söylüyorum sene sonu imzalasaydı frankfurtla kontratı hiçbir sorun olmazdı çeker giderdi ortası ankaşıp takımının motivasyonunu mahvetti.üstüne covid.işte tırmalıyoruz şimdi.şimdide birileri yine bu meseleyi kırılma olabilecek maç öncesi gündeme getiriyor.

   14
   2
   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Çok güzel yerinde yorum..

    Aynı düşüncedeyim üstelik Batuhan kör o günden beri kendine gelemedi.
    Neyse takım şampiyon oldumuz sene gibi, herkes gole yakın, keratalar. .

    Bida sakın Bursaspor’un adını bile anmasın…

    1
    1
   2. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Çok doğru para kazandırması dan ziyade ikinci yarı başında takımın ahengini bozması ve bu yüzden skor üretememe gibi sebeplerden dolayi en az 4_5 puan kayıp yasadikki bu bizi ilk ikiye bile sokabilirdi.Kendi şahsi fikrim İnşallah gittiği yerde başarılı olamaz.

  3. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   adı üstünde *ÇOCUK* işte.
   böylesi önemli ve büyük bir yurt dışı transferi kendisi tek başına nasıl sonuçlandırabilir.
   çocuk gereksiz yere hain ilan edilip, kendisine gereksiz şekilde hakaret ediliyor.
   bir suçlu varsa bunlar EURO ların renginin ve kokusunun güzelliğine dayanamayıp çocuğun aklını çelen amcası ile yaşanan olaylara zemin ve ortam hazırlayan bizim yönetimlerdir.
   ve bu kulübün gerçek sahibi biz taraftarlar, bu kafa da gidersek, bu tip yöneticiler daha çok başımıza gelir,
   ali akmanların onlarcası da sigara dumanı gibi elimizden uçar, gider.

   21
   12
  4. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Sayın site yetkilileri sizde haber yapmayın olsun bitsin.. ısıtıp ısıtıp önümüze koymayın su adamın haberini.. YOKSA🤔🤔🤔

   38
   3
   1. @Shiptaraga yorumuna yanıt olarak

    Kayıp değil göreceksiniz çok iyi bir fizik gücü aşırı hızı yok Enes Ünal gibi aile görüşüyle oynayan boş bi light futbolcu

    3
    4
  5. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Zaten Byrsalı da değiller. Sadece Vakıfköy’de yetişmiş İnegöllü bi dönekten bişey beklemeye zaten gerek yoktu. Kalplerinde Bursa sevgisi ve aidiyet olmayan insanlar bunlar.Başta amcası. Her zaman Bursaspor düşmanıydı.

   40
   8
   1. @Cevdet yorumuna yanıt olarak

    Yorum yazıp Gaziantebin güzel ismini ağzına alan futbol cahili Gaziantep belediye spor diye bir kulüp yok artık Gaziantep Fk. var Gaziantep futbol kulübünü küçük görmek hiç kimsenin haddine değil.

    3
    8
   2. @Cevdet yorumuna yanıt olarak

    MERHABA CEVDET KARDEŞİM ,BAŞTAN SÖYLEYEYİM BEN İNEGÖL,LÜ DEĞİLİM OLSAMDA BİR KİŞİNİN YAPTIĞI YANLIŞI ,BİR ÇOK İLDEN BÜYÜK BİR İLÇEYİ KARALAYARAK BİR YERLERE VARAMAYIZ BÖYLE DÜŞÜNÜRSEK ORADAKİ HEMŞEHRİLERİMİZİ KIRMIŞ OLURUZ , MESELA BURSASPORUMDA OYNAMIŞ İSMAİL GÜLDÜREN VAR ,GÖKHAN GÜLEÇ VAR ,İSKİLER BİZİM YAŞIMIZDA 50 ve ÜZERİ YAŞLARDAKİ RENKTAŞLARIMIZ BİLİR ( SOL BEK ) İSLAM VAR BU KİŞİLERDE İNEGÖLLÜ ,,YAPMAYALIM İNSANLARI KARALAMAYALIM ,,AYHAN AKMAN ile ALİ AKMANIN BURSASPORUMA YAPTIĞI ŞEREFSİZLİKTİR TERBİYESİZLİKTİR ,AHLAKSIZLIKTIR ,BUNLARIN BURSASPORUMUN ZOR GÜNLERİNDE YAPTIKLARI BU VİCDANSIZLIĞI Kİ MSE UNUTMAZ ,BURSAPOR ,HANCI ,ONLAR YOLCU S………LER İSTEDİKLERİ YERE GİTSİNLER

    8
    2
  6. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Onu bunu bırakın…

   Pazartesi günü final maçımız vardır… onuda gençlerimiz biliyor…
   Kupa maçı, Göztepe maçını tekrar akıllardan gecirsinler .

   Istedikleri zaman oluyormuş!!

   73
   5
   1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    Sevgili Bursasporlular dünyanın hic bir yerinde bir futbolcu kulüp un habersiz adım atamaz ben şahsen ne MM na nede EK a inanmıyorum

    7
    4
   2. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    Frankfurt a gitmekle doğru yaptı… Ama bize büyük yanlış yaptı… Ben buraya proje için geldim kulüpte bunu söyledi dedi ve bu proje dahilinde 2-3 sene oynayıp beni Avrupa piyasasini çıkaracaklar anlamında konuştu ve dilinin ucuna gelene söylemedi kulubumede para kazandırıp giderim dicekti Frankfurt tan ama iyi kivararak başka yere bağladı…
    Sonuç olarak iyi topçu olabilir ilerisi için ama daha bu yaşta kivurmayi dansozlugu iyi öğrenmiş…

    10
    3
    1. @Ömer yorumuna yanıt olarak

     Örnek olan tipsiz amcası…

     Tipsizin tipsizi…bunun kadar tipsiz ömrümde da görmedim..

     Oda Bursaspor’umun sayesinde olucak mış..

     1
     3
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Söz edecek yüzü varmı. Hayatı boyunca hep ezik olarak yaşayacaklar. Oynadığı futbol ile değil yapmış oldukları hainlikleri ile anılacaklar. Aynı Muhammet Demir gibi. Dokuz yaşında geldiği Vakıfköyden ondokuz yaşında haince planlar yaparak gitmişti.

   11
   3
  2. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Canı sağ olsun…işte yemek yediği tasa sıçma anlamına geliyor…

   Da görecek o…. Avrupa’da Türkiye’de yetişen futbolcu zor yapar…iki üç futbolcumuz var. Onlarda tecrübe sahibi olduktan sonra transfer oldular… Bi arda var bide Emre…

   28
   4
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Alman ligi tr ligi gibi değil oyuncular daha kalitelisi demişsin ya. Sen en fazla 3 maç yedek girersin sonra hoop alt liglere kiralık..

    2
    2
   2. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Admin bu Çakalların haberini neden yayınlıyorsun bize ne bu pisliklerden bunlar adam değil hain ALLAH Bildiği gibi yapsın Hayır Görmesinler

    9
    4
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Bi bok olacağı yok.1.25 boyuyla Bundesliga stoperleri fındık gibi ezer onu. Gelecek sene devre arası Samsunspor’a kiralık gelir. Birkaç yıl içinde de kendi memleketi İnegölspor formasına dönüş yapıp, Karacabey Birlikspor maçıyla da jubilesini yapar ve İnegöl’de köfteci dükkanı açar. Köftenin yanında kaynamış yumurta dekorlu piyaz ve ayran şirketten.

   11
   5
    1. @Selim yorumuna yanıt olarak

     Tabi abicim aynen. Piyaz tabağının iki köşesine tam ortadan kesilmiş yarımşar dilim kaynamış yumurta koyarsın, dekor olur.

   1. @Akman Köfte Evi yorumuna yanıt olarak

    Bu taraftar ozan tufana da yarın Orhaneli ne döner diyodu.
    Çocuk futbolcunun palikaryası.
    Her zaman olduğu gibi gene yanlış adama sarıyoruz.
    Hesap sorulacak birileri varsa bunlar kulübün son iki başkanıdır.
    Onlar olmasaydı Ayhan Akman ortalıkta bu kadar rahat at oynatabilirmiydi.

    3
    3
 1. Adam akıllı sağlam bir yönetimimiz olsa Frankfurtu da Ayhan Akman ı da Milli takım kampında ki transfer görüşmesi yüzünden kamp sorumlularını da Ali Akman ı da öttürürdü. Transfer kuralları açık ve nettir. Bir oyuncu ile sözleşmeli futbolcusu olduğu kulübün izni ve haberi olmaksızın, transfer yetki belgesi olmayan kişiler aracılığı ile illegal görüşme yapıp, bağlı bulunduğu ülkenin milli takım kampında anlaşma yapamazsın! Adam akıllı bir yönetimimiz olmadığını bildikleri için amcalar yeğenler komisyoncu milli takım kamp çalışan ve görevlileri bir olup herkes bu iştem cebine paraları indirdi. Arkadaşlar bu dünyanın hiçbir yerinde legal değil. Ama biz kime neyi anlatıyoruz. Bursasporun haklarını kendi hakkı gibi savunacak yönetim olmazsa işte böyle yağmalarlar.

  43
  3
  1. @GreenWay yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor Kulübünün avukatları yok mu? Niçin UEFA nezdinde şikayette bulunmuyorlar? UEFA hukuk içinde davranır. Hem Eintracht Frankfurt Kulübü hem de kaçak giden oyuncu ceza alır.
   Alsın futboldan bir yıl men cezası da görsün. Bakalım Amca kurtarabiliyor mu?

   8
   3
 2. hala kendisini gündemde tutmaya çalışıyor bunlar hep reklam amaçlı hareketler çünkü bursada olsa oyunuyla zaten piyasa yapıyordu şuan hiçbirşeyle ön plana çıkmadığı için ayhan amcasının ayarladığı medya organlarına sürekli demeçler vs vererek kendinisi unutturmamaya çalışıyor yahu herşeye tamam da seni buraya getiren bir kulübün bir kere adını geçirmemek nedir bunuda biraz vicdanı olan her futbol spor gönüllüsüne bırakıyorum

  30
  4
 3. Hey gidi günler hey…
  Bursa’lı değilim… Futbolu ve Bursaspor’umu 1995 yılında henuz bir çocukken İsviçre’den İstanbul’a taşındıgımızda, okulda herkesin bir takım tuttuğunu gordüğüm ve kendime bir takım bulmak icin aksam tv karsısına gectiğim zaman Baliç’le Mususi’yle Ercument’le Gancev’le…Inter Toto destanıyla tanıdım..Once İstanbul’daki maclara gidebildim daha sonra Bursa sehriyle tanıstım…Boynumda atkımı uzerimde formamı her zaman göğsumu gere gere tasıdım..Hayyallerim elbet bir gun gercek olacaktı bundan emindim. Bursaspor bayragı bogazda dalgalanacak yer yerinden oynayacaktı..Tertremiz sampiyon Ibrahim başkan sen benim hayallerimi gercege cevirdin..Seni her zaman dik durusunla, guler yuzunle, guzel insanlıgınla hatırlayacagım, anlatacagım..Bursaspor’umuz icin nelere karsı mucadele ettiğini biliyorum..Oğlunun dediği gibi kin tutmayacak bir yapıda oldugunu da hissedebiliyorum..Oyuncularınızı buyuk takımlar istiyor dediklerinde onlar zaten buyuk takımda oynuyo dedin. Bu hafta buyuk bir takımı yendiniz dediklerinde buyuk dediğiniz takımla aramızda iki puan var dedin. Bir şampiyonlukla yetinecek adam degilim dedin..Bursaspor icin herseyim feda dedin ve gittin..Allah senden razı olsun, mekanın cennet olsun buyuk baskan..Cok insana onurlu olmayı ogrettin..

  11
  3
 4. neymiş frankfurt bunun amcasını bulmuş ordan teklif gelmiş bak bak bak :)) lan oğlum siz kimsiniz? koskoca şampiyon takımı onun bunun çocuklarına maskara ettiniz Allahsız kitapsızlar. Bu takımın en büyük problemi çorbacılar selim abisine kaç bayıldı acaba transferden sonra selim abisi gaz almak için onun anlattıklarından sonra çocuğa kızamadım demişti :)) selim abi ali sana ne anlattı bir söyle de bizim büyük taraftarımız da bilsin ? biz o çocuğa ne yaptık da bizi satıp gitti ?

  7
  3
 5. Kulüpten Ayhan Akman hakkında suç duyurusunda bulunulması gerekmektedir. Hem ülkemizin ve hem de kulübümüzün döviz bazında zarara uğratıldığı konusunda. Bu kişi aynı zamanda TRT deki görevinden de kovulması gerekir.

  5
  3
  1. @Arar yorumuna yanıt olarak

   Suç duyurusu az gelir. Bence derhal Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvurup, Lahey Adalet Divanı’nda falan yargılansın bu zındık. Türkiye Cumhuriyeti savcılıklarının vereceği karar az gelir. Alman hapishanelerinde süründürmek lazım bu şerefsizi. Şuçu ney? Bursaspor’la mukavele uzatmamak. Bak bak bak. Tez kellesi vurula.

 6. Seneye devre arasından itibaren 1.5 – 2 sene boyunca kiralanacağın takımları ve ve ardından sözleşmeni feshettiklerinden sonra yavaş yavaş ariyerinin bitişini izlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz kardeşim 😀

  3
  3
 7. Altinordudan milli takıma
  santrofor aldılar amcana sorsaydın futbolcuda karakter mi yetenekmi gerekiyor şenol hocanın gözüne girmek icin sen bak futboluna seneye beli olur karar doğru mu bide batuana sorsaydin almanyayi

  3
  3
 8. Ya bunlar kendini ne zannediyor bilmiyorum. Ya gerizekalı insan sen kim BURSASPORU ağzına almak kim. BURSASPOR kelimesini karakterli insanlar kullanır.

  2
  4
 9. İnegolun bursaya ne yarari olmustur ki zaten bugüne kadar secimleri bile onlar sayesinde kaybettik illerde yobazlik akan sehir il yapilsin kurtulalim onlardan

  1
  2
 10. Ali akmam denilen bu çocuk kim ki bursasporu ağzına alsın. Gittiği yerde başarılı mı olacağını sanıyor. Orada yedeklerde bile oynamaz bence…yazin bunu bir kenara

  1
  2
  1. @Erol yorumuna yanıt olarak

   Güzel yorum.. dünkü Frankfurt maçını izleyen sana hak verir.

   Hücumları fişek gibi öne çıkıyor.
   Zor dostum zor !

   Ve adamlar duvar gibi… boyları 1,70 değil.

   Kusuruma bakmayın , küçük insanlara karşı kırıcı olmak istemedim.

   Gerçek bunlar..

 11. ARKADAŞLAR TÜM BURSA YA SESLENİYORUM. ŞU AYHAN AKMAN DENEN ADAMIN STADYUM PROGRAMINDA YORUM YAPMASINA ENGEL OLALIM.BEN TRT Yİ ARADIM. ŞİKAYET ETTİM. TÜM BURSA OLARAK 444 0 878 NUMARALI TELEFON ŞİKAYET EDERİM. BU NUMARADA ŞİKAYET KALDI ALIYORLAR. BEN ETİK DAVRANMAYAN BİR ADAMIN PROGRAMDA YORUM YAPMASINI İSTEMİYORUM DEDİM. BURSASPOR A KİM ZAMAN VERİYORSA BEDELİNE KATLANSIN.

  1
  2
 12. Bunu biz ilk baştan biliyorduk ki.Siz bunu yenimi öğrendiniz? İnsanlarla dalga geçmeyin,DOĞRU VE ZAMANINDA HABERLERİ İnsanlara Şunun.

 13. Aynı haberleri ısıtıp ısıtıp önümüze koymayı bırakın birader. Bir daha Ali Akman haberi görürsem bu siteyi bırakacağım. Önümüzdeki maça bakalım Altay’la oynayacağız

 14. Niye sadece topçuya kızıyorsunuz. Bursasporun tam da hakettiği bu ki yaşıyor. Sen kulüp olarak teknik ekip olarak sözleşme imzalayanları değil de imzalayamayanları kadroda oynatırsan başına bunlar gelir. Bunu öngöremiyorsun zeka kıtlığın var ya da niyetin bozuk. Daha sezon başında mukavele yenilemeyen topçuları almayacaksın kadroya bak nasıl tıpış tıpış imzalıyorlar. Ama yok ya akıl yok ya da niyet bozuk.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu