Ali Akman “Golü bulamadık”

Bursaspor'un genç oyuncusu Ali Akman berabere biten Altınordu maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Bursaspor’un genç isimlerinden Ali Akman, “3 puan bizim için çok önemliydi. Altınordu iyi mücadele etti. Bizde mücadele ettik golü bulamadık. Avrupa’da oynamak benim hayalim. Ben çalışmaya devam ediyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum.” diye konuştu.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sen çalışmaya devam et kardeşim. Bence çok iyi yerlere geleceksin. Senlik bir durum yok. Zaten Seleznovu 70 te seni de 85 de alıp bir şey yapmanızı bekleyemeyiz. Bekleyenin de bu kulüpte işi olmaz.

  62
  1
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Senin suçun yok çocuk.Hoca senden kopamıyor, hep yanımda kal diyor olmalı.Rakip hoca 15-16 yaşında gencecik çocuklara güvenir.İşte hoca farkı.Bizimki kaşarı çok seviyor anlaşılan.Yalçın İzmirde kal buraya gelme.Masal bitti Bursaspor sana 100 beden büyük geldi.

   22
   1
 2. Senin şansızlığın böyle bir hoca nın elinde olman. .Sana hakaret edercesine son 5 dakika kala oyuna alıyor. . Yani sana şunu demek istiyor ( Ali at golü kurtar beni ) … Çocuk sen çalışmana devam et biz taraftarlar her şey i görüyoruz. .

  25
 3. Mestan acilen hocayla yollarını ayır bu takımın başına Yılmaz Vural ı getir gelir Yilmaz hoca sever Bursaspor’u söz bahis Bursaspor’sa para 2 inci plandadır yılmaz hoca için hemen ara acilen

  20
  7
 4. 4-5-0 (Kubilay) oynayarak gol bulamazsın Ali kardeş. Hol atmak isteyen hoca 4-4-2, 4-3-3 gibi aksiyonlar ile kendinden güçsüz rakipleri daha ilk 30 dakikada darma duman eder.

  15
 5. Bak Ali! Sen torunum yaşındasın.Bütün Bursa geçen sene bile arkandaydı.Sen çalış Enes abin gibi yolun açık olacak İnşallah.Ancak hafta arasında “Hocam beni 5 dk.da oynatsa ben 90 dk oynamış gibi olurum.” Demen senin sözünmüydü yoksa böyle mi söylettiler bilemiyorum ama,Sen Sen ol Bursaspor’u ,taraftarı ve sizin gibi gençleri düşünmeyen bir hoca ile çalışıyorsunuz.Böyle demeçler verirsen hocada seni 88 de oyuna alır,bizlere de bakın Ali’yi istediniz oynattım,der.O hoca kaşarlanmışlardan korkusundan sizi oynatmiyor.Olan Buraspor’a oluyor.Onun için se çalışmana bak.Bizim kurtuluşumuz sizlerin elinde.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu