Ali Akman “Fırsatı kullanamadık”

Bursaspor'un genç futbolcuları, “İkincilik şansını teptiğimiz için çok üzülüyoruz” dediler.

Ali Akman ve Burak Kapacak, “Öne geçtikten sonra farkı artırmak için yakaladığımız fırsatları değerlendiremedik. Rakibimiz ise üst üste goller buldu. İkincilik fırsatını kullanamadığımız için üzgünüz” ifadelerini kullandılar.

Menemen yenilgisiyle bu sezon yine bir fırsatı daha elinin tersiyle iten Bursaspor’da genç oyuncular, alınan mağlubiyetten dolayı üzgün olduklarını söylediler. Maçta öne geçtikten sonra farkı artırmak için yakaladıkları fırsatları değerlendiremediklerini belirten Ali Akman ve Burak Kapacak, “Kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik” dediler.

ATAMAYINCA YEDİK

Karşılaşmanın 77. dakikasında oyuna giren Ali Akman, “İkinci yarı çok iyi pozisyonlar yakaladık. Bu bölümde ikinci golü bulsaydık çok rahat bir oyun geçirecektik. Maalesef yakaladığımız fırsatları değerlendiremedik. Ancak biz atamayınca rakibimiz 2 gol atıp maçı kazandı. Bizim tabii ki hatalarımız var. Ama çok rahat kazanabileceğimiz maçı kaybettik. Bu yüzden çok üzgünüz” ifadelerini kullandı.

SKORU KORUYAMADIK

“Önde götürdüğümüz maçı kaybettik” diyen Burak Kapacak ise “İkincilik şansını teptiğimiz için çok üzülüyoruz. Taraftarımız buraya kadar geldi. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ama olmuyor bir şekilde. Daha çok çalışıp puanlar almamız lazım. Çok önemli pozisyonları ve fırsatları kaçırdık. Ancak futbolda bunlar var maalesef. Attıktan sonra skoru koruyamazsan önce beraberlik ardından ikinci golü yiyorsun ve mağlup oluyorsun. Daha fazla çalışıp telafi edeceğiz” şeklinde konuştu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yer yüzünde ki en büyük erdem Adalettir.
  Senin oynatilmaman bir noktadan sonra hak yemektir.
  Sen böyle devam et. Bu tribünler seni çok sevdi.
  Ben Ali Nailleri gördüm, genç Erseli gördüm, Tayfunu, Ahmet Suphiyi, Okan Yilmazi gördüm, Ozan Tufanı, Enes Ünali gördüm ama en çok seni sevdi daha tanımadan bu taraftar.
  Bozma kendini, Amcan gibi küsme ( bence haklıdır)
  İsmin Enes Ünal gibi duvarlara kazinsin. Bak bir sürü isim saydım tek onun adı vardır duvarlarda.
  Çalış didin ama pes etme…

  24
  1
 2. bursaspor formasını yere atan sekiztaşlı ibrahim burdan sana sesleniyorum bu hafta gençleri oynatmazsın defol git 😉

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu