Ali Akman çakallık peşinde!

Bursaspor Kulübü tarafından kadro dışı bırakılan Ali Akman rapor aldı.

Vakıfköy‘de çalışması için Bursaspor Teknik Ekibi tarafından Ali Akman‘a antrenman programı verilmişti.

Ali Akman‘ın sağlık raporu alarak Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri‘nde yapması gereken bireysel çalışmalara katılmadığı öğrenildi.

89 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Asıl çakal olan erkan ve baştakiler… gecenin gelişi gündüzden bellidir.. gözünü kaparsa sana her yer gece…aradan nasılda sıyrıldılar.. günah keçiside 18 yaşında çocuk oldu..

   7
   48
  2. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   bU ÇOCUKLA ilgili sosyal medya haberi yapmayınız, bu haberleri kullanma ciheti oluştururlar. Yorum dahi yapılmaması bursaspor menfaatinedir. iyi günler…

   14
   1
  3. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Koy erken saate antrenman ları raporu bitince çağır noteri geçmiş kalmış gelmemişti tut zabıtı gönder tff ye uefaya onlar bursasporun peşinde koşsun.. Ama bunu düşünecek yapacak başkan nerede(genç arkadaşlar zamanında bu noter işi çok yapıldı bursaspor bir çok topçu nın mukavelesini tazminatsız halletti t. Direktör lerde vardı arada.)

   46
   1
   1. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

    Bunu yapacak başkan göremiyorum. Herkes birbiriyle kanka. Kimse kimseyle uğraşmak istemiyor. Herkes banane havasında. Kongrelerde ibra olaylarında böyle olmuyormu. Soyulduk deniyorklüp battı deniliyor, enkaz aldık deniliyor ama ibraya geldimi eller havaya kalkıyor. Ben alman antranörün bursadan noter tutanağıyla tazminatsız gittiğini biliyorum bursaspor 1 kuruş tazminat vermeden kovmuştu.

   2. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

    Bir sen akıllısın herkes salak kimsenin aklına helmeyeni sen…. düşünmüşsin.Bravo.Adamın maaşı ne kadar ki ceza keseceksin.sözleşmesini fes edeceksin.Adam feshe dünden razı olur.Sadece 8-9 bin TL.den olur.3 ay kulübe uğramaz tatil yapar…

    1. @z@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

     Aklınız fikriniz para olmuş. Paranın şeyi olmuşsun. Notere 2 kere zabıt tuttur idmana çıkmıyor diye bak bakalım neler oluyor. Senin aklını para almış bunlara kafan çalışmıyor. Veya yaşın bellii çok ufak noteri falanda bilmiyorsun. Yok mukavelesini fesih edermiş.dolu cahillik kokan yorum.. Bursaspor gününde yatırır sa bir allahın kulu iptal edemez.

     1. @z@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

      Komik çocuk durup dururken bursaspor niye fesh etsin. Bütün kozlar bursasporun elinde sözleşme bitene kadar. Burada ali Akman ağzıyla yazma. Bitmedi gitti ali sevdanız.

      1
      1
  4. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Ali Batuhan Altıntaşi da babası aynı boyle kaçırmıştı Almanya’ya şimdi 3 transfer dönemini kulüpsüz geçiyor seninde sonun bu olacak hiç hayal kurma. Sen büyük topcu olsan İngiliz kulüpleri seni alirdi.

   62
   3
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    büyük topçu veya adayı değilse neden ah vah ediyoruz.Kedi ciğer misali.Alman takımı vazgeçsin.Geri geleyim desin.törenle karşılanmazsa ben birşey bilmiyorum.Burada hata sadece yönetimde. 1 sene önceden gelecek gördüğün futbolcuya çerez parası değil makul bir ücretle sözleşme önereceksin.Aklı varsa İmzalayacaktır.İmzalamazsa oynatma uzun süre oynamayan topçuyu kimse almaz veya çerez parası önerir.Bunu bilen takımına imza atar.

    2
    11
  5. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Problem yok arkadaşlar sağlık raporu ne sebep ile alınmış eğer bunu kanıtlar ve alininde raporluyken gezdiğini tozdugunu belgelersen o zaman siçtı iste

   64
   3
     1. @İSTExas yorumuna yanıt olarak

      Araştısan ne olacak.bana geldiğinde hastaydı.şimdi iyileşmiş veya ben öyle teşhis koydum başka doktor başka teşhis koyabilir der.Ayrıca araştıracak olanda doktor.hiçbir doktor meskektaşı aleyhinde suçlayıcı rapor yazmaz.En fazla o yanlış teşhis koymuş olabilir der.Birşey çıkmaz.Ali Çakalsa Yönetimde beceriksizliğini başka bir çakallıkla gizlemeye çalışan Çakalcık.

  6. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Kulübün kendi doktoru yok mu? Herkes kafasına göre böyle rapor alabiliyor mu? Takip edin, iyice araştırın, bi katakulli varsa ona rapor veren doktor dahil mahkemeye verin. Bursaspor’un hakkını artık kimseye yedirmeyin.

   66
   1
  7. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Verin Ali’ yi de, doktoru da mahkemeye ! Bu yaptığı çakallık transfer olduğu kulübün kulağına gitsin de transferi de yatsın…! FIFA’ ya dava açın, etik olmayacak şekilde milli takım kampında transfere imza atılıp ihlaller yapıldı, kurallar çiğnendi. Bundan futbolcu olmaz belli oldu…
   Daha başlamadan bitirdi kendini !?

   73
   6
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser hala buralarda:)) özer kongre üyeliği muhabbetinde tüm site eseri gömmüş üstünüde örtmüşlerdi:)))

    13
    4
     1. @Abc yorumuna yanıt olarak

      Teşekkür ederim:)) eser kızmış bütün siteye, alın özeri gidin falan yazmış. İlk başlıkta eserin bir saçma yorumunu beğeniye boğalım, gönlü olsun.

     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Kongre uyeligi konusunda cevabini almistin oysa ama anlayamamissin demekki. Burasi Bursasporlularin sitesi sen yazma Özer yazsin bu forumda. 🙂

 1. Ali daha yaşın 18 çakallık işlerine çok erken başladın. Aslında sana bu işleri anlatanlar çakal. Taraftar ın özlüce tesislerine gelip tüm topçuları alkışlarken senin çakallık peşinde koşman çok acı. Kısaca sana şöyle diyeyim. . Ali. .. KLAVUZU KARGA OLANIN BURNU ………… Anlayabildin mi bay ali.

  101
  5
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Atom Karınca kardeşim.
   Bu haber bence haber değeri taşımıyor.
   Nedenine gelince.
   Bu çocuk daha onsekiz.
   Bu aşamada çocukların yapamayacağı gelişmeler maalesef gündeme geldi.
   Tam avrupai gelişmeler.
   Çünkü avrupa ülkelerinde kişi onsekizine geldimi evden ayrılıyor.
   Ayrılmaz ise ailesi gönderiyor.
   Ben yaşananlara böyle bakıyorum
   Türkiye de yetişmiş bir genç olarak gitsin avrupanın derinliklerinde yaşamaya çalışsın.
   Gerçeklerle yüzleştiğinde yaptıklarına kesinlikle pişman olacak.
   İş işten geçtiğinde de artık geç olacak.
   Bence onu kim yönlendiriyorsa bu konulara da kendisini hazırlamalı.
   Oradaki antrenmanları görünce avrupanın kendisi için çok erken olduğu gerçeği ile yüzleşince neler olacak neler.
   Avrupa Avrupa buyur işte sana avrupa.
   Bu ülkede yattığın yerden para kazanmak kolay.
   Orada insanı robot gibi yaparlar haberin olmaz.

   23
   5
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Ah be ali kardeşim..bir şehrin kalbinde biyediç gibi,mususi gibi,sedat 3 gibi efsane olarak kalmak yerine,o şehrin çöplüğunün en güzel köşesinde yer edindin kendine.. yazık ettin vesselam.

   37
   2
 2. Sahte sağlık raporu vermek suçtur, cezası vardır. Verin adamın ismini sağlık bakanına şikayet edelim. Bitsin doktorluğu

  97
  5
  1. @Recep yorumuna yanıt olarak

   versen ne olacak.bana geldiğinde hastaydı.şimdi iyileşmiş veya ben öyle teşhis koydum başka doktor başka teşhis koyabilir der.Ayrıca araştıracak olanda doktor.hiçbir doktor meskektaşı aleyhinde suçlayıcı rapor yazmaz.En fazla o yanlış teşhis koymuş olabilir der.Birşey çıkmaz.Ali Çakalsa Yönetimde beceriksizliğini başka bir çakallıkla gizlemeye çalışan Çakalcık.

   1. @Şükrü yorumuna yanıt olarak

    sahte rapor vermek suçtur renkdaslar.sikayet durumunda hakem hastane kararına bakılır,raporu veren doktor ceza aldığı gibi mesleki itibarını da kaybeder

   2. @Şükrü yorumuna yanıt olarak

    Gelişmiş ülkelerde, böyle bir ey olsa doktorun mesleğini bitirirler, olması gerekende budur. Ama Türkiye de sağlık bakanlığına başvursan, kulak ardı ederler, ki bunun örnekleri çok fazla, çok daha fazla usulsüzlükte bukunup insan hayatı ile oynayan doktorlar şuan saygın doktorlar olarak sağlık bakanlığının korumasında çalımayı sürdürmektedir. Burada, bir kişi dedi diye doktorluk bitmez ama ortada usulsüzlük varsa bitirilmesi gerekirken, gelişmiş batı ülkelerindekinin aksine, doktorlar üstün insan sınıfına sokularak, bu tür usulsüzlükler görülmemektedir. Bu sadece doktorlar için değil, spor kulüpleri içinde geçerli, üç küçük bizans ilçe takımı göz göre göre korunmakta kollanmakta ama anadolu kulüplerinin çoğunluğu ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmektedir.

    3
    2
 3. Zaten Vakıfköy’e girmesin oraya gönderilmesi bile hata antrenman programını verip İnegöl’e gönderecektiniz direkt !

  64
  4
  1. @Furkan yorumuna yanıt olarak

   Ne paslanması? Adama Eintracht Frankfurt’tan özel antreman programı yollanmış. Bursa’da özel bir kondisyoner tutmuşlar. Ali’ye sezon sonuna kadar şahsa özel bir idman programı uygulanacakmış. Alman kulübü, Ali’yi gelecek sezon oynayacakları Avrupa kupası maçlarında en büyük gol umudu olarak görüyormuş. Ve ona göre hazırlanmasını istemiş.

   1
   38
   1. @Günther yorumuna yanıt olarak

    Ha haaa haaaaaaa ha haaaa işkembeden sallama buna denir.Acaba Ali efendinin nesi oluyorsunuz.Haaa ha haaaaa haa ne güldüm ya yemin ederim…

    19
    1
   2. @Günther yorumuna yanıt olarak

    e.frankfurt e.frankfurt. arkadaş ben mi bi halt bilmiyorum ya. e.frankfurt bundesliga değil mi. ptt 1.lig mi orası. orda boluspor eskişehirspor adanaspor yok. bundesliga da ki takımlara bi bakın birde ali akmana bakın. gerçekçi olun. ptt liginde 5-10 gol atmayla bi halt mı olunuyor. iyi oynasın b.münih b.dordmund shalke gibi takımlara karşı da bak bakalım kaleye şut .çktiriyorlar mı. E.frankfurtun yapacağı onu kiralık göndermek bakalım nereye kiralık gönderecekler

    19
    1
 4. bizim sağlık sponsorumuz doktorlarımız tarafından oynayabilir raporu verilebilir. sonuçta bizim MALımız hala

  35
  3
 5. ulan ne raporu neyi var ki benim çapraz bağım koptu halısaha da doktordan 5 günlük rapor almak için canım cıktı buna rapor yazan doktoru araştırmak lazım

  30
  4
  1. @MARATON yorumuna yanıt olarak

   E söylesene be abicim. Vereyim sana benim doktorun ismini, git selamımı söyle, 5 dakkada yazsın sana 6 aylık bi rapor be yaa.

   4
   5
 6. Şu ismi kazım değilin fotoğrafını görmeye bile tahammül edemiyorum. Koymayın şu insanlık nasibi zayıfın fotoğrafını.

  Ayrıca her doktorun raporunu kabul etmek zorunda mıyız? Kulüp doktorunun onayından geçmesi gerekmiyor mu?

  Vakıfköye gelecek ve orada dönüp duracaksın.

  19
  2
 7. Rapora itiraz edilsin; doktor heyeti ayarlansın( hem Ali Akman ı hem de raporu veren doktora sahtekarlıktan dava açın

  11
  1
  1. @Trabzonlu yorumuna yanıt olarak

   büyüğünün karaktersizligi renkdas.ama gidenleri görüyoruz.noldu Enes Ünal’in kardeşi Hasan Basri’yi de alıp goturdulerdi gs altyapısına kürkçü dükkanına döndü yine.Rahmetli Yazıcı’nin tabiriyle malum İstanbul kulüpleri ve onların ayakcilari Anadolu’nun oyuncularını değerlendirmek için değil Anadolu kuluplerini
   zayıflatmak için ayartiyorlar ama bunu çocuklarımıza anlatamıyoruz bir türlü

  2. @Trabzonlu yorumuna yanıt olarak

   yahu bu çocuğun ne karaktersizliği var..Çocuğun gelecek vaadettiği belli iyi topçu olduğu belli para verme zamanında sözleşme yapma alacaği para aylık asgari ücret onu bile veremiyosun maç primlerini bile veremiyosun belediye başkanı sayesinde bazı primleri ancak veriyosun kulüpte asgari ücretle çalışan işçilere bile maaşını aylardır veremiyosun sonrada deki.ali bize para kazandırmadı bırakın bu işleri..ali 5 milyon değil 20 milyon euro kazandırsa bile oda biliyo ki kulübe faydası olmayacak..zamanında ozan tufan bakambu volkan satıldıda kazandırdıkları para ne oldu sıfıra sıfır elde var sıfır..hatta en çok borç o dönem olmuştu..adam kulübe başkan olmuş ama parası yok takım deplasmana giderken bile başkan kulübün kasasından deplasman harcırahını cebine koyardı böyle başkanlar gördü bu kulüp

 8. Çağırın kendi anlaşmalı hastanenizde kontrol ettirin, eşşek gibi gelecek, aldığı rağor sahteyse veren doktoru mahkemeye verinki ibret olsun ş.sizlere…

  7
  1
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   çocukta kabahat yok bu kulübü batıranlarda kabahat..kulübün parasını ceplerine indiren hırsızlarda kabahat bunlara doğru düzgün hesap soramayan camiada kabahat..

 9. bizden cıkan ne olursa olsun cok ta tın biti ister rapor al ister ceza getir onu başkaları düşünsün cakalık kurtlar diyarında işe yaramaz yer de yoktur biti artık boşuna kanun getirildi yok ceza bursasporu yaktı biz baştan beri yanıkız yananı neyle yakacaksın boş verin biz umutla ayaktayız o cocuk gelecekle ilgili rapor hazırlasın yoksa tepetaklak olmakta var ne yetenek kalır ne futbol bu sürecte ratzızlık ondan almanyaya gidip programlı calışın yoksa lastik sesi gelir fış diye

  3
  1
 10. YAHU BANA NE ALDIĞI RAPORDAN NE YAPARSA KENDİNE YAPAR, İSTERSE EVDE FİLM İZLESİN ÇOKTA ŞEYİMDE BU SAATTEN SONRA BETER OLSUN

  3
  1
 11. Sokağa çıkma yasağına takılıyorsa bu bebe, klüp çıkarmasın buna sokağa çıkış izni de görsün hanyayı konyayı

 12. Büyük topçu veya adayı değilse neden ah vah ediyoruz.Kedi ciğer misali.Alman takımı vazgeçsin.Geri geleyim desin.törenle karşılanmazsa ben birşey bilmiyorum.Burada hata sadece yönetimde. 1 sene önceden gelecek gördüğün futbolcuya çerez parası değil makul bir ücretle sözleşme önereceksin.Aklı varsa İmzalayacaktır.İmzalamazsa oynatma uzun süre oynamayan topçuyu kimse almaz veya çerez parası önerir.Bunu bilen takımına imza atar.Kendinizi Ali’nin yerine koyun.Yetenekliyim,başarılıyım,İyi para kazanacağım,hayatım değişecek diye hayallerin var.Kulübün sana iyi bir teklif yapmıyor(diğer tekliflerin en az yarısı) daha ne olacağı belli değil,son ana kadar çerez parasına oynatalım.Sonrasına bakarız , sonra nasıl olsa imzalatırız modunda.İlk yarı Ali sakatlanıp futbol hayatı bitse idi.Sözleşmesiz,Beş parasız Ortada kalmıştı.Bursaspor gel tesislerde asgari ücretle çalış bile demezdi…..

 13. bundan topcu olmaz sen bu yasta bunlari yapiyorsan yarin baska kulüptede bunlari yaparsin ali bu takmda kaldigi sürece problemden baska birsey üretmez yol verin gitsin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu