Alex neyse Batalla’da…

Kariyerini Bursaspor'da sürdüren tecrübeli futbolcu Selçuk Şahin, Spor Arena Instagram canlı yayınında Uğur Yapıcı'nın sorularını cevapladı.

Şu an Bursaspor‘da başarılı gidiyoruz. 3 puanımız silindi, o olmasa daha iyi bir yerdeydik. Maalesef önceki yönetim çok kötü yönetmiş. Bu tarz zorlukları göze alarak geldim.

İnanıyoruz ki Bursaspor, Süper Lig‘e çıkacak. Çıktıktan sonra da birkaç yıl içinde o eski güçlü Bursaspor‘u oluşturma hedefindeyiz. Futbolu bırakma düşüncesi var tabii. Bir yıl daha oynamak, sonra da önüme bakmak istiyorum. Bursaspor‘da bırakmak isterim. Batalla, Bursaspor efsanesi. Fenerbahçe için Alex neyse Bursaspor için de Batalla odur.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yabancı bir futbolcu kardeşimizin dahi hizmet ettiği gerçek müşterinin yani taraftarın kalbine girip yıllarca ve hatta kuşaktan kuşağa İsmini kazıyabiliyor ve salih amelle anılıp yad edilebilyorsa, peşpeşe gelecek yöneticilerimizin de bunu başarabildikleri zaman BURSASPORUMUZ YENİDEN TARİH YAZMAYA BAŞLIYOR OLACAKTIR. ALLAH, BUNU GERÇEKLEŞTİREBİLECEK SALİH AMELLİ YÖNETİCİLERİN PEŞPEŞE GÖREVE GELMELERİNİ NASİP EYLESİN. TÜM BURSASPORLU KARDEŞLERİMİN RAMAZAN-I ŞERİFİ MÜBAREK OLSUN.

  22
  2
 2. BENCE FARK ŞUYDU: ALEX HER ZAMAN İYİ FUTBOLCULARLA BİRLİKTE OYNAMA ŞANSINA SAHİPTİ…BATALLA NIN İSE HER DAİM DİLİNDEN ANLAYACAK EN ÇOK 3-4 FUTBOLCU OLURDU…BU MANADA BATALLA ÇOK FARKLI BİR ADAMDI…ALEX DE ELBETTE SAYGI DUYULACAK BİR ADAMDI..AMA BELKİ DE ÇOK OBJEKTİF OLAMIYORUM BATALLA BİR BAŞKAYDI…

  17
  1
 3. Batalla nın olduğu yerde başka kişilerin adı geçmese iyi olur.
  Selçuk Batalla yi çok iyi tanımadığı için ikisini aynı kefeye koymuş.
  Batalla her zaman her konuda ağır basar.

  3
  1
 4. Yabancı bir futbolcu dahi hizmet ettiği gerçek müşterinin yani taraftarın kalbine girip yıllarca ve hatta kuşaktan kuşağa dahi ismini kazıyabiliyor ve salih amelle hatırlanıp yad edilebilyorsa, peşpeşe gelen yöneticilerin de bunu başarabildikleri an BURSASPORUMUZ yeniden tarih yazmaya başlıyor demektir. Allah bunu gerçekleştirebilecek yöneticilerin bu takımın başına gelmesini nasip eylesin. TÜM RENKDAŞLARIMIN RAMAZAN-I ŞERİFİ MÜBAREK OLSUN.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu