Alaskarov “Artık alışma dönemim geçti”

Azerbaycan Türkü Namık Alaskarov, “Arka arkaya galip geldik, bu seriyi devam ettirmek istiyoruz. Bundan sonra inanıyorum ki daha iyi sonuçlar elde edeceğiz.” diye konuştu.

Bursaspor forması altında ilk golünü Balıkesirspor ağlarına gönderen Azerbaycan Türkü kanat oyuncusu Namık Alaskarov, kendisi adına alışma döneminin geçtiğini ve galibiyet serisine devam etmek istediklerini söyledi.

Bundan sonraki süreçte de iyi sonuçlar alacaklarını dile getiren Alaskarov, “Galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Arka arkaya galip geldik, bu seriyi devam ettirmek istiyoruz. Artık alışma dönemim geçti. Uzun zamandır buradayım. İlk golü attıktan sonra daha da iyi olacak benim için. Lige çok kötü başladık. Alışma süresini geçtik. Şimdi daha iyiyiz. Bundan sonra inanıyorum ki daha iyi sonuçlar elde edeceğiz” dedi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Azerbaycan Türk’ü de bizim gibi oğuz Türklerindendir..Ayrı bir Türk değildir Rusların asimilasyon siyaseti dir.Türkler mikro milliyetçilikle Türkleri kazak Özbek Azeri Türkmen gibi bölmeyi başarmıştır.yani Namık bizden biridir.Bu arada Kıbrıs Türkü de yoktur onlarda Anadolu’dan göç eden Türklerdir.yani ayrı bir Türk milleti değildir.Sayın yazar Namık Türk kontenjanında oynamalıdır.

   2
   2
 1. Bu senenin nadir başarılı transferlerinden en önde geleni sanki…
  Yetenekli futbolcu.
  TFF 1. Ligin Edin Visca’sı gibi duruyor…

  63
 2. Kimse tatava yapmasın başkanı ben de mustafa er olaylarında eleştirdim ama getirdiği topçular sağlam.
  Capan,Zalazar,Bruno,Namık,İsmail hatta Mert ve Kubilayı insiyatif alarak kendisi getirdi.En azından bu sene sonuna kadar desteklemek lazım

  26
  1. @YESIL yorumuna yanıt olarak

   Ofosu alcatroz bodrumspoedan alınan jorguero matavz ? Hangi transferler hangi menejerlerle yapılmış ona bakmak gerekir.

   5
   14
 3. Sevgili Bursasporlular,camia olarak sewvgiyi saygıyı önde tutar isek inan ki başarılı oluruz lütfen Bursaspor sevgimizi kaybetmeyelim lütfen birbirimize saygı olalım herkes herkesim futbolcu hocasına hoca yönetime yönetim camia nın her kesimine vede taraftar olarak biz lütfen çok rica ediyorum rahmetli Amigo Yaşar ın tabiri ile ne olur çıkar menfeat yada ben bilirim leri bir kenara bırakalım lütfen maçlara gelelim Bursaspor taraftarı olalım takımını şampiyon yapan taraftar olalım bırakalım tirbünden hocalık ,başkanlık yapmayı biz tirbünde güçlüyüz çünki biz tirbünde ki gücümüzü saha ya yansıttığımızda başarı geliyor ,değerli tirbüncü kardeşlerim bu sezonun vebali size de yazılır lütfen bırakalım ben bilirim ben çok seviyorumları ilk önce gücü tirbünden saha ya yansıtalım bırakalım yönetim başkan kulüp ü yönetsin hoc a takımı futbolcuları ve desteklemek de bize kalsın bakın çıkar menfeat uğruna insanların şehrin içinde ki Bursaspor sevgisi erozyona uğruyor sonra bir bakarsınız kalmışsınız tirbünde kendi kendinize sonra ortada ne Bursaspor kalmış ne sevgi lütfen bu konuma getirmeyelim evet futbol sadece futbol değil işin içinde para menfeat yalan dolan var gelin biz sevdamızı temiz tutalım

  8
  1
 4. Timin tek artısı rakiple boğuşması defansı yıpratması. Batuhan girince bu yüzden rahat ediyor. Herkes Batuhan neden ilk 11 değil diyor. Eğer maça Batuhan ile başlarsan ezilir kaybolur defansın içinde. Hoca işi çözmüş bence.

 5. Attığı golde pas vermemesinin sebebi tim matavsa güvenmemesi. Kendine güvendi gol oldu. Aslında normalde pas vermesi gerekiyor. Bu da şunu gösteriyor takım golcüsüne güvenmiyor. Acil golcü şart. Fernandao bu ligde güzel işlere imza atar ama şu an ne yapıyor bu önemli. Kendine bakıyor mu. O olmazsa hazır golcü şart. O da devre arası çok zor

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu