Alacaklarını avukatlara devrettiler!

Tahtanın kapalı olmasına sebep oyunculardan Bogdan Stancu ve Bilal Kısa geri adım atmıyor. Alacaklı diğer isimlerin birçoğu ise alacaklarını avukatlara devretti. Pazarlıklar hukuk bürolarıyla sürüyor.

Yönetimin transfer tahtasını açtırdığı iddia edildi, ancak doğrulanmadı. Umut Meraş, Muhammed Şengezer ve Muhammed Emin Sarıkaya için Beşiktaş ve Başakşehir her gün fiyat düşürüyor.

HUKUK BÜROLARI DEVREDE

Sezonun başlamasına 1 haftalık süre kalırken, Bursaspor’da hâlâ büyük bir belirsizlik hakim. Bazı kaynaklar yönetimin transfer tahtasını açtırma yönünde önemli mesafe katettiğini iddia ederken, bazıları ise özellikle Bogdan Stancu ve Bilal Kısa gibi isimlerin birikmiş alacakları konusunda taviz vermediğini ve paralarını peşin istediğini söylüyor. Bazı alacaklı futbolcuların da alacağı meblağları avukatlık şirketlerine devrettikleri, görüşmelerin oyuncular yerine bu şirketlerle yürütüldüğü ortaya çıktı. Camia ise yönetimden hem kamuoyunu doyurucu açıklama hem de transfer tahtasını bir an önce açtırmasını istiyor.

OYUNCULAR DA HUZURSUZ

Transfer tahtası açılmamasına karşın yönetimin bazı futbolcularla prensip anlaşmasına vardığı da kulaktan kulağa dolaşıyor. Yönetimin TFF’den alacağı paraşüt yardımının da bayram öncesinde gelmesini beklediği ve bunu tahtayı açtırmak için kullanacağı biliniyor. Beklenilen rakamın toplamda 8 milyon TL olduğu konuşuluyor. Bu gelişmeler yaşanırken, Afyon kampına katılan ve takımdan ayrılmaları muhtemel bazı futbolcularla da sıkıntı yaşanıyor. Umut Meraş için Fenerbahçe ve Beşiktaş arasındaki çekişme sürüyor. Siyah Beyazlılar Bursaspor’la gemileri yakan Umut’la birlikte Muhammed Şengezer’e de talip.

BEŞİKTAŞ FİYAT DÜŞÜRDÜ

Ancak Beşiktaş’ın her iki futbolcu için Bursaspor’a vermeyi önerdiği paranın toplam 8 milyon TL olduğu belirtildi. Umut’a bu arada eski teknik direktörlerden Paul Le Guen’in çalıştırdığı Le Havre resmi transfer teklifi yaptı. Muhammed Şengezer ve Muhammed Emin Sarıkaya hakkında Başakşehir ısrarını sürdürüyor. İki futbolcu için Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ 9,5 milyon TL’lik teklif yaptı. Bursaspor bu rakamı az buldu. Bu iki futbolcuya ek olarak genç Emir Şenocak’ın da Başakşehir’in radarında olduğu bilgisi paylaşıldı. Ayrılmak için gün sayan Ertuğrul Ersoy’un transferinde ise yaprak kımıldamıyor.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Surveyor yorumuna yanıt olarak

   Elbet bir gun bursaspor eski gucune donecektir.
   Bugun batan geminin mallari gibi davranan kuluplerden bu durum fitil fitil getirililecektir.

 1. TRANSFER SEZONU BİTİYOR ZATEN.
  UMUTUN FİYATİ 2 MİLYON EURODAN 1 MİLYONA DÜŞTÜ
  BAŞKAN AMATÖRCE DAVRANİP UMUTU HARCADİ.
  İLK GÜN VERECEKTİ 2 MİLYONA BENCE.

  23
  14
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Karşında etinden et koparmaya çalışan yamyamlar var sen yok ikiye yok şu paraya vermeliydi diyorsun. alitaya 2 çekenler söz konusu mesut oldumu biri bile fazla görüyor. Bu adamlarla masada sabırlı kalmak bile zor aslında. Başkan seçilir seçilmez tahtayı açacak güçte olsaydı
   Bu gün kombinede ve formada patlama olurdu hiç bir oyuncu böyle rest çekemez hiç bir kulüp futbolcumuza sulanamzdı. Yani ekonomik özgürlüğü iyi biri başkan olmalıydı. Şimdi her şey daha güzel olabilirdi burda yönetimin suçuda çok ama onlarıda suçlayamıyoruz bile.

   6
   1
 2. Benim de alacağım olsa bende alırdım bana ne bursa dan kutsal bir şey mi 20 TL için adam vuracaklar , gelmiş burada milyon alıcağı oyunculara laf atıyor , Ankaragücü son maçta yatmasa bunlar olmazdı

  10
  7
  1. @Mesut Mestan yorumuna yanıt olarak

   Benim anlamadığım biz zamaninda bjk ye Rizeye mac satti diye tavir aldik Ankaragücü gözümüzün içine baka baka maçı verdi sesimiz cikmadi. Hep birilerini suclamak yerine kendi gobegimizi kendimiz kesmemiz lazim. Kimseden fayda yok kardeslik falan hikaye. Güçlü olacaksin kimseye minnet etmeyeceksin.

 3. Yıllardır aynı senaryo BURSASPOR hep olmadık kişiliksizlere emanet edildi . Senaryo hep hüsran üzerine yazıldı . Şimdiki durum finali belirleyecek . Öyle yada böyle bu paralar ödenecek . Madem bir başkan var elini cebine atacak . Artık BURSASPOR da yiyecek bir rant kalmadı .

 4. Ertuğrul transferinde yaprak kımıldamıyor… Kimin gazına geldin de posta koydun bize evlat merak ediyorum noldu elimizde kaldın bakalım bunca hareketten sonra taraftarın karşısına nasıl çıkacaksın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu