Alacağını sildi

Bursaspor Kulübü bir açıklama yayındaldı;

Açıklama şöyle “56. dönem yöneticilerimizden sayın Tamer İşler tüm alacaklarından bağış makbuzu karşılığı feragat etmiştir. Kendisine camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.”

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   ADANUR ZATEN BU TAKIM ÇIKMAZSA ALACAKLARIMI SİLECEĞİM DEMİŞTİ. LAF AĞIZDAN ÇIKAR. HEM ÖYLE BEDAVADAN REKLAM YOK ÖYLE. BURSASPOR OLMASA SENİ KAÇ KİŞİ TANIYODUKİ ??? SİMDİ HALA REKLAMINI YAPTIRIYO

   26
   1
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş , ADANUR un zâten ne alacağı kaldı ki adam zâten giderken ÜÇ FUTBOLCUYU 29+3=32 Milyon liraya satıp parasını cebine koydu . Adam hâlâ piyasada reklâmını yapıyor . Anlamadınız mı

   37
   1
 1. Muteahit adanur ve tekstilci Ali ay beyfendi siz de alacaginiza bi kalem çekin de görelim bakalim ne kadar Bursasporlusunuz ! Zaten bu gidişle hicbisey alamayacaksınız üstüne bir bardak ta soğuk su içeceksiniz !!!
  Soguk sular bizden afiyet olsun…

  51
  5
 2. Bu nedir ya bu kulüpte herkez alacaklımı?önüne gelen ben bukadar para verdim ben şu kadar para verdim deyip duruyor madem herkez bu kadar bu kulübe yardım yapmış nasıl oluyorda bu kulüp bataklık içinde yüzüyor anlamadım gitti..

  12
  1. @Yakup yorumuna yanıt olarak

   Tamam Allah razı olsun .iyi hoş Güzeldere.makbuz nerede ben makbuzu görmek istiyorummmm
   ..söz uçar yazı kalirrrr…,..makbuuuzzzzz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu