Aktaş “Bursaspor için yeni bir yola girilecek”

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’da yerel televizyonların ortak yanınında Bursaspor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bursaspor’un Spor Toto 1.Lig’den düşmesinin ardından ilk kez yeşil-beyazlı takımla ilgili görüşlerini açıklayan Başkan Aktaş, “Siyaset elini Bursaspor’un üstünden çeksin deniliyor. Ben yerel yöneticiyim. Nasıl bu şehri her anlamda kalkındırmaya çalışıyorsak Bursaspor’u da ön plana çıkarmak istiyoruz” diyerek şöyle konuştu:

YENİ BİR YOLA GİRİLECEK
“Birkaç hafta içinde önemli gelişmeler olacağına yürekten inanıyorum. Şehir derin bir uykuda. Bu Belediye Başkanının üzerine yıkılacak bir şey değil. Ömer Furkan Banaz, Genel Müdürümüz BURFAŞ’ta… Gayet layığıyla işini yaptı. Yönetimde 12 kişinin hepsi kendi işinin gücünde. 40 milyon lira verildi ve bunlar geri alınmayacak paralar. İnşallah dirilişi yaşayacağız. Keşke kalsaydık ama gün doğmadan neler doğar diyorum. Yeni bir yola girilecek.”

SORGULANMALIYDI
16 Mayıs 2010’da Bursaspor’un Süper Lig’de şampiyon olduğunu hatırlatan Başkan Alinur Aktaş, “2011’de lig üçüncüsü olduk. Biz Bakambu’yu 7.5 milyon Euro’ya sattık. Ozan Tufan‘ı sattık, Sercan’ı sattık. Bursaspor olarak kimseye top atmak istemiyorum ama bunlar neden o zaman sorgulanmadı? Bakın ben geldiğim günden beri irademi ortaya koydum. Ali Ay orada, Mesut Mestan orada, Erkan Kamat orada, Hayrettin Gülgüler ve ekibi orada. Her arkadaşımıza belirli şartlar içinde destek vereceğimizi söyledim” dedi.

41-42 PUAN YETER DİYORDUK
Yeşil-beyazlı taraftarın kendisi ile ilgili eleştirilerine de cevap veren Başkan Alinur Aktaş, “Benden şu hocayı alın diyen şu oyuncuyu alın diyen duyuldu mu? Duyulmadı. Maalesef Bursaspor aslında uzun bir süredir düşüş trendi içindeydi, kimse duramadı. Şehir dinamiği içinden çıkaramadı. Sonucunda Bandırma’da 38 kez rakip kaleye gitmemize rağmen küme düştük. Top oynamazsanız kazanamazsınız. İşi buraya getirmişsin maçı kazanman lazım. ’41-42 puan ile ligde kalırız’ diyorduk. 44 puanla ligden düştük” diye sözlerini tamamladı.

Maddi destek verdik

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Hayrettin Gülgüler-Emin Adanur dönemiyle ilgili olarak, “Fiili olarak ben başkan ve yönetim çıkarmamama rağmen bu sezon reklam ve 400 bin TL verdik. Buna rağmen bizi eleştirdiler. Hazırlık döneminde yapılan saldırılar… Aslı astarı olmayan internet sitelerinden haberler yaptıkları için, incindiğim için maçlara gitmedim” dedi.

104 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu anda herkezin ittifak edeceği muazzam bir başkan adayı yoksa mevcut yönetim devam etmeli ve desteklenmelidir.

  136
  15
  1. @Aruz Vezni yorumuna yanıt olarak

   Belediyeyi bursaspor yonetiminde istemiyoruz. Herkes asli görevini yapsın. Stadı yapanlar küfürle anılıyor. Mademki çok büyük camiayiz çıkar birileri elbette. Cikmiyorsada zaten sorun yok çekin kuyruğunu gitsin.

   12
   3
  2. @Aruz Vezni yorumuna yanıt olarak

   alinur agzinla kus tutsan yaranamazsin bana ve benim gibi düşunenlere sana oy moy yok koskoca marka dustu bunda seninde payin var…..kusura bakma sende küme düştün…oy moy yok

   15
   4
  3. @Aruz Vezni yorumuna yanıt olarak

   Yani diyorsun ki Alinur Aktaş’ın gölgesindeki kukla yönetim desteklenmeli ve Alinur Aktaş şakşaklanmaya devam edilmelidir. Öyle mi?

   21
   19
    1. @Aruz Vezni yorumuna yanıt olarak

     Degerli bursa spor taraftarlari biz bu sehre ve bursa spora gonulden bagliyiz bu takim dustugu yerden kalkacaktir bir birimizle kavga etmek yerine bursa spora destek verenlere destek olalim emin adanur ve ekibi bursa sporu reklam araci olarak kullandilar son olarak 3 genci satip arpayi indirip yol aldilar insaallah aldiklarinin hayrini gormezler nerede o baskan olmak icin siraya giren sahtekarlar

     7
     1
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Ali Ay 1060 oy alırken otobüslerle üye taşıyıp, tüm belediye çalışanı üyelerin ve Akp lilerin Ali Ay a oy kullanmaları için baskı yapmadınız mı. Kulübün bu hale gelmesi sizin günahınız. Asıl siz hesap vermelisiniz

    29
    3
 2. “Benden şu hocayı alın diyen şu oyuncuyu alın diyen duyuldu mu? Duyulmadı. TABİ TABİ ZATEN BU İŞLER AVAZ AVAZ BAĞIRARAK GAZETELERE TV LERE İLAN VERİLEREK BÜTÜN BURSA LILARA DUYURULARAK YAPILIR YA….YUKARIDA SAYDIĞIN BAŞKANLAR VE HOCALARIN ÇOĞU ACABA BENDEN Mİ İCAZET ALDI??? YAZICI DAN SONRA SENDEN ÖNCEKİ RECEP ÇIKTI KONGREDE RECEP E OY İSTEDİ..HANİ KENDİR YAYLASINA SÜPER BİR TESİS YAPIYORDU, PROJELER, MAKETLER YOK MUDANYA YOLUNDA BENZİNLİKLER…HEPSİ PALAVRA..ONDAN SONRA DA SEN OTOPARKA MI EL KOYMADIN, HAVUZLUPARK A MI EL KOYMADIN ATATÜRK STADIMIZI MI YIMADIN(IZ) YÖNETİM LİSTELERİ Mİ OLUŞTURMADINIZ … BIRAK BOŞ LAFLARI…ADANUR NE KADAR SORUMLUYSA SEN DE O KADAR SORUMLUSUN…ŞAHSİ HUSUMETİNİZ BİZİ KÜME DÜŞÜRDÜ…

  90
  94
   1. @Inciler yorumuna yanıt olarak

    Ne o siyasetten bahsetmek haram da biz mi bilmiyoruz ?! Bırakın şu kafayi ! Kulüpler gırtlağa kadar siyasetin içine batmış sen ne konuşuyorsun ?! Beyninizin sorgulama makanizmasi arızaya bağlamış sizin ! Sorgulamayan toplumlar yok olmaya mahkumdur ! Çıkarın at gözlüklerini…!

    16
    9
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bu iş sağ sol işi değil bölücülük yapma gevşek beynin çalışıyorsa bursasporun 19. Başkanına bak ve defol git bize birlik lazim sen ve senin gibiler değil..

   34
   42
   1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

    Terbiyesizlik yapma kimse sağ sol diye ayrımcılık yapmıyor ! Yapamaz da o işler coktan bitti, Allah bir daha yaşatmasin !
    Ama gerçek şu ki birileri Atatürk’ u birileri ise kutsallari kullanıyor…! Bu kısır cekismelerin sonucu 1 adım ilerlemeyip yerinde sayıyoruz.
    Avrupa’ ya medeniyeti getiren dedelerimiz kadar olamadık ! Onlar şimdi bizden hem ekonomik hem de bilim ve teknoloji olarak kat kat üstün ! Bu kafaları değiştirin ! Üretin sorgulayın…

    12
    6
 3. Siyaset karışmasın mı diyorlarmış sayın başkan !? Rahmetli Yazıcıdan sonraki başkan müsveddelerini nereye koyalım !? Onlar kimin güdümünde bu kulube başkan oldu ! Şampiyon kulube çöküp piyonlarını koyan ve borçlanmaktan korkmayın diyen at hırsızı Recep Altepe değilmiydi !?
  Sezon başı nerdeydiniz, neden inat ettiniz, kavga ettiniz destek vermediniz !? Üstüne bu taraftarla dalga geçip, hangi camia diye küçümsediniz ?!
  Aptal toplumlara önce ölümü gösterir, sonra paşa paşa sıtmaya razı edersin ! Şimdi kurtarıcı olarak mı çıktınız sahneye !?

  75
  79
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Tipik Akp zihniyeti işte, iktidara gelmeden önce Refah partisi adı altında ülkeyi ele geçirmek için uğraştılar. Ele geçirince de içten içe sömürdüler, gidince de artık yeni bir yola girilecek rererö diye tuttururlar herhalde. Yani Türkiye’nin başına ne geldiyse Bursaspor’un başına da aynısı geliyor ve Akp yüzünden.

   20
   8
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Ya nedense herkez korkuyor demeye borç 30 Milyon Dollara 2010’da vs çıktı nedense 1 şampiyonluk sonrası 50 senelelik dernek batırıldı demeye çekiniyorlar – korkmayın onların helikopter’leri oldu batan Bursaspor oldu bir araştırın ya araştırın ama yazarlarda çekiniyor dokunulmazlıklarımı var nedir?

   21
   4
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Valla ben ömrümde senin kadar boş birini ne gördüm, ne de tanıdım…
   Sus! desem buna hakkım yok biliyorum.
   Sadece EDEP YAHU! diyorum…

   26
   15
   1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Ne edepsizlik yapmisim da edep ya hu diyorsun ?! Edepsizlik yapan senin gönül verdiğin siyasilerdir ! Bursaspor’un katlı otoparkıni vs. alarak kim gelirlerinden mahrum etti ?! Neredeyse yeni stadın kullanım hakları ve ticari alanları bile gidiyordu haberin var mı ?! Bursaspor kulübünün 1 delikli kurusunu bırakmadılar !
    Zamanında kim borçlanmak tan korkmayin deyip borca teşvik etti ?! Al sana şimdi borç ! Allah’ın verdiği o beyni kullanın, her konuda tefekkür edin. Körü körüne peslerinden koşmayın…

    12
    8
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Sevgili kardeşim, hangi konu olursa olsun, “biliyorsan konuş ibret alsınlar. bilmiyorsan sus adam sansınlar!,,
     Seninki öyle değil ki!
     Neredeyse her haberde “ne iş olsa yaparım abi!,, misali hep ayak altında dolaşıyorsun.
     Aslında sana cevap vermek bile bana bir zül.
     Ama Bursaspor sevdamız bizi size muhatap ediyor.
     Haa, birde rica etsem bunların yerine kimlerin peşinden gitmemiz gerektiğini
     isim vererek bağışlasanız😀
     Malum biz uzaydan yarın! geldik bu ülkede kimseyi tanımıyoruz da!..

     5
     9
     1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

      Bir de kardesim diye laf sokmaya çalışıyor aklisira ! Bana akıl verme fikirlerini kendine sakla, burda edebiyat yapma ! Siyaset yapacaksan da aday ol meclise gir…!
      Burası Bursaspor fanlarının sayfası !

     2. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

      Lafı dolandırma ! Sorduğum soruya cevap ver yeter ! Ne edepsizlik yaptım ! Bana edep ya hu diyorsun !?
      İnsanların hangi haberi habere ne yorum yapacagi seni bağlamaz ! Yorum kısmı herkese açık ! Kendi yorumunu kendine sakla burda inançlar ve siyaset üzerinden toplumu kutuplara ayırma ! Demokrasi gereği herkes istediğini destekler banane senin kimin peşinden gideceğinden !!!

      4
      2
  1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

   FK MK ne fark eder. 1bucuk milyar borç ödenemeyeceğine göre bu saatten sonra Bursaspor’un hayrına çıkarına ne olacaksa ona razıyız. Bu benim şahsi görüşüm. Aksini düşünenler çıkarsınlar parayı ödesinler borcu Fk olmasın madem.

   32
   13
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Niye biz ödüyoruz?,Kulübün paralarini ,fabrikakarini ,otoparkini çalanlar siz akp lilersiniz,siz caldiklarinizi geri verin ,sizin hirsizliklarini Bursa halki mi ödeyecek?

    21
    6
    1. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

     Akp gidince Yazıcıdan sonraki tüm yönetimlerde bulunanların dönemlerinde yaptıkları borç kadar haklarında dava açılıp, hesap sorulsun. Recep Bölükbaşı, Alinur Aktaş dahil

     11
     2
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Şehir merkezinde İnegöl spora halı saha tahsis edenler BURSAspora ne verebilirler İstanbul un intikam ruhlariyla beraber olup bu günleri yaşamaktan başka inşALLAH son olurlar BURSA da . . . . !

    19
    10
 4. BU TAKIMIN BURALARA GELMESİNDE BELEDİYENİN BİR SUÇU YOK AMA SİYASİ OLARAK BAZI TARAFTARLAR SIRF AKP BELEDİYESİ DİYE ABUK SUBUK KONUŞUYOLAR YALNIZ BURSADA DEĞİL FAZLA GELİRİ OLMAYAN ANADOLU TAKIMLAR GENELDE EN SONUNDA BELEDİYENİN ELİNDE KALIYOR BELEDİYE BAŞKANLARIDA İŞİ OLMAMASINA RAHMEN İETEMEMELERİNE RAHMEN MEÇBUR KALIYORLAR ŞEHRİN TAKIMANA SAHİP ÇIKMAYA ÇALIŞIYORLAR HANGİ PARTİNİN BELEDİYESİ OLURSA OLSUN AMA MAALESEF FUTBOL FATİKLERİ Kİ BUNLAR TAKIMLARINA EN ÇOK ZARAR VERENLER YALNIZ BİZDE DEĞİL BAŞKANLARIN AİLELERİNE KÜFÜR EDİP AĞIZA ALINMAYACAK SÖZLER SÖYLÜYORLAR HERKEZİ TAKIMDAN UZAKLAŞTIRIYORLAR SONUÇ BU MAALESEF.TARAFTAR TABİKİ TAKIMANA SAHİP ÇIKACAK HAKSIZLIĞA SESİNİ ÇIKARACAK TEPKİSİNİ KOYACAK AMA BUNU BİLİNÇLİ YAPACAK BAKAMBULAR VOKANLAR OZANTUFANLAR SATILIRKEN NERDEYDİ BİLİNÇLİ TARAFTARLAR BELEDİYE BAŞKANIN ARKASINDA DURACAĞIMIZA KÜFÜR ETMEK NEDİR

  41
  40
  1. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   helal olsun kardeşim.
   haberi ilk okuduğumda ev içindeki ufak tefek bir iki işi bitirip benzer bir yorum da ben yapacaktım ama gerek kalmadı.

   16
   18
  2. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   Camcı kardeş sana ufak bir tiyo vereyim recep altepe timsah arenadan 470 milyonu hiç ederken diğer recep bölük başı bursaspordan nasıl parayı bulurum derdindeydi tarftar ne yapacaktı stada gelip bu ikisine çicekmi atacaklardı ikiside istediklerine ulaştılar sen beni görme bende seni görmiyeyim hesapları yapıldı biri timsah arenadan 470 milyona yakın biride bursaspordan 100 milyona yakın parayı götürdü ve bu ülkede hiç bir savcı veya hakim bu işler nasıl oluyor diye sormadı atı alan üsküdarı geçmiş sen hala bu belediyenin hiç bir suçu yok diyorsun resmen bursasporun kanını emdiler sen hala evimde kene beslesem bana zararmı verirmi diyorsun

   24
   8
  3. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   ONU DEDİK YA ZATEN…BÖLÜKBAŞI NIN GÖREVE GELMESİ İÇİN KONUŞAN ALTEPE, PROJELER SUNAN ALTEPE, KENDİR YAYLASINA ATREMAN SAHALARI YAPACAĞIM DİYE MAKETLERİNİ KONGREDE GÖSTEREN ALTEPE HDP Lİ MİYDİ??? TİMUR NOYAN “GÖERDÜĞÜ LÜZUM ÜZERİNE” ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ…ŞU BAŞKANINA BİR SOR BAKALIM BELKİ BİLİYORDUR NOYAN IN GÖRDÜĞÜ LÜZUM NEYDİ???ASIL SİZ AKP LİLER PARTİNİZİ HER ZAMAN BURSASPOR UN ÜSTÜNDE TUTTUNUZ…BU APAÇIK BİR GERÇEK…

   40
   18
 5. Eeeee okumuş adam sonuçta s….mediler dememiş incimdim demiş adamda haklı.. o ATATÜRK stadını yıkarken zaten başlamıştı herşey.. şimdi vır vır vır yapıp bedavaya şov yapmanın bianlamı yok. Olan hep taraftara oluyor. Vefayıda çeken bizleriz.. cefayıda çeken bizleriz.. yok onu satmışız şukadar paraya.. yok o yok buu sananeeeee kardeşim sen kendi işine baksana.. sen belediye olarak batmışsın bide BURSASPOR hakkında konusuyorsun.. bi elinizi ayağınızı çekin artık.. istediğiniz oldu düştük.. daha neyin derdindesiniz kilitmi vurunca kapıyacaksınız o çok konuşan çenenizi.. bıktırdınız artik kabak tadını bile özletir hale getirdinizde şimdilerde o da yok. Bu devran değişir esameniz bile okunmaz herkes kendi işini yapsın. Koca sanayi şehri bursa BURSASPORUMUZA sahip çıkamamış bizi bu durumlara getirmişlerse elbet taraftar bunu unutmaz ve düştüğümüz gibi kalkmasınıda biliriz. O koltuktaki şahışlar değişir makamlar mevkiler değir ama tek değişmeyen BURSASPOR olur.

  37
  22
  1. @Deli_Arnavut yorumuna yanıt olarak

   ”istediğiniz oldu düştük!”
   yahu kardeşim, neden düşmeyi istesinler?
   bana bir tane makul ve mantıklı gerekçe göster seni alnından öpeyim.
   bu kulübü bu şehrin iş adamı ve siyaset düşürmedi ki.
   bu kulübü skorcu, sabırsız, baskıcı, futbol ortamını ortadan kaldırıp kaosa ve kargaşaya çeviren, futbolcusunu küfürle, ıslıkla, yuh la, oynayın lan! larla oynatacağını sanan taraftarı düşürdü.
   Bursasporluluk! üzerinden siyaset yapmaya çalışarak insanların aklıyla alay etmeyin. Rahmetliden sonra ilk defa bir çıkıp doğruları söylüyor onu da taşlamayın.
   hiç olmazsa dibi gördüğümüz şu kara günlerde ve bu ligde.
   birazcık siyasetten uzaklaşıp, bi dakkalığına Bursasporlu olun.
   lütfen. rica ediyorum. Allah Rızası İçin..!

   14
   18
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    @karacatimsah yazmış.. senin yazdiklarına hitafen.. bir oku ozaman anlarsın anlatılmak isteneni.. sayfalar dolusu yazmaya gerek yok arif olan anlar yazıların özetlerinden. Saygilar..

    5
    2
  2. @Deli_Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Yorumlarına aynen katılıyorum renkdasım. Siyaset başka, spor başka kulvar. Her kes işini yapmalı.Yilbasindaki şartlar Emin Beyi başkan yaptı.İs adamı sıfatıyla siyaseti spora bulaştırmama düşüncesi daha ilk maçta iki başkanın arasını açtı. Malum taraftarlar ve başkanları ( Texas ve Selim) daha ilk maçta yönetim istifaaa, diye bağırıp cagirdi! Tahta açılmış, personel ve elektrik doğalgaz borçları ödenmiş transferler yapılıp yola çıkılmış, Belediye bsk. Karıştırılmadigi için araları açıldı. Mustafa Er de takımı ilk maçta bırakarak rengini belli etti.Ikinci yarı istedikleri oldu! Yönetim gitti Her maçta ana avrat küfür yemeye mecbur mu bu iş adamları. Güya kurtarıcı edalari ile yönetimi aldılar ve siyaseti soktular. Bazıları diyor ki takım sahipsiz kalmıştı, iyi ki geldiler. Gerçek taraftarlar biliyor arkadaşlar, Emin ve gurubu niye nasıl gitti! Kısaca siyaset öyle istedi ve öyle oldu. İkinci yarı Mustafa Er le yeni yönetim çok mu başarılı oldu. Niye malum gurup ve Selim efendi yönetim istifaaa diye bagirmadi.Simdi takım küme düştü suçu eski yöneticilerle de paylaşıp hafifletmeye çalışıyorlar. Kimse kusura bakmasın, hem borç ödeyecek, hem zamanı çok olacak ve küfür yemeğe de hazırlıklı olacak yönetim bekliyorlar. Bu şartlarda zor dostum zor! Asıl şimdi ne yapacaksın iz göreceğiz. Kurun yeni yönetimi, kurun yeni takımı, ödeyin borçları görelim. Kurulu düzeni bozmak kolay oldu, asıl olan düzeni kurup başarıya götürmek zordur. Bursa halkı ve gerçek taraftarlar merakla bekliyoruz.

   15
   12
 6. Eğer Karacabey 1. lige çıkarsa yarışmacı hakları satın alınacak , borçlar yine yerli yerinde duracak Fk değil ama Aliağa -Göztepe , Kayseri -Kayseri erciyes modeline benzer şekilde , yıllar önce pilot takımımız süper lige çıkmıştı federasyon 2 takım olmaz diyerek Aydınspor yaptı o takımı , o takım da Fernerbahçeyi deplasmanda 1-6 yenerek plakayı hatırlatmştı 🙂 🙂 :)Fenerlilere, o zaman pilot takımımız lahvedildiğinde nasıl adelet varsa , şimdide aynı durum bizim için tecelli etmeli bence,tabiki de bu süper ligde olan takım için bu olsa daha iyi olacak çünkü 1.lig gelirleri yine çok düşük sonuçta borçlar yine aynı duracağı için, onun dşında altyapı ile oynarız fantezileri gerçek dışı altyapıdan hangi cevheri tutacaksın aileri görmüyormu kulüpteki borçları alt liglerde mücadele verişini bir an önce yapılandırmayı üstliglerde yapmalıyız yarışmacı bir kimlik kazanarak özellikle çünkü futbolcu pazarlamada oynadığınız lig vitrindir bu çok çok önemli ,futbolcu satmadan da bu borçlar bitmez!!!!!!

  28
  14
 7. Hâlâ daha yok A.Ş olmasın, yok FK olmasın, yok Karacabey’le birleşmesin diyenler var… Kocaeli 20 yıl sonra PTT ligine dönebildi orda da tutunamadı ya ayrı konu…Ben 20-30 sene beklerim diyorsanız o başka… Var mı başka çözümü olan ?..

  27
  16
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle katılıyorum. Şu an fk olmasın diyenlerin birçoğu belki bir daha ömrü boyunca bursasporu üst liglerde göremeyecek hatta belki de kulüp tarihe karışıp yok olacak.

   6
   15
  2. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   EVET AŞ DE OLMASIN FK DA BB DE…1 MİLYAR BORÇ SIFIRLANIR AMA 60 YILLIK TARİHİN DE TÜRKİYE KUPA ŞAMPİYONLUĞUN DA 2010 LİG ŞAMPİYONLUĞUN DA YOK OLUR.YAZICI NIN BİYEDİÇ İN MUSUSİ NİN KEMİKLERİ SIZLAR..MİLYONLARCA ÖLMÜŞ TARAFTARIN DA..ARTIK TİMSAH YÜRÜYÜŞÜ YERİNE KANGURU DANSI YAPARSIN… GÜCÜM YETTİĞİNCE FK BB YE İZİN VEREMEM..BİR ZAMANLAR VEFA VARDI NE OLDU ŞİMDİ? ADINI BİLEN YOK… DEĞİL 1 MİLYAR İÇİN 100 MİLYAR İÇİN BİLE GEÇMİŞİMİZ SATILAMAZ…

   24
   6
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Daha çok beklersiniz, tek kurtuluş yolu A.Ş., bir sürü boş boş yazılar yazıyorsunuz ( ayrıca küçük harflerle yazılır) bir başka arkadaşın yazdığı gibi belediyeler olmasa vay halimize, sezon başında belediyeyi küstürdüler, 17 çöp ile geldiğimiz durum

    3
    11
   2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Sevgili Bursasporlular evet as fk olmasında bu duruma gelene kadar nerdeydik bu sehri taraftar gruplarından tutunda malum siyasetçi Den basını her kesim gücü nisbetine yiyerek bu hale geldi çaldılar üstünü örtmek için türlü türlü işler olana kadar nerdeydik olayı sadece Atatürk stadyumu şeklinde görmeyelim kimse 1 milyar borcu ödemez ödeyemez gerçi o borç gerçekte var mı bu takım bile bile bu hale getirildi hepimizde seyrettik geçmiş olsun

    8
    4
 8. Bursasporu FK yapmaya, ne Alinurun ne selimin ne maratonun ne hırsız başkanların ne akp nin ne Erdoğanın gücü yetmez.

  Sizin Bursaspor FK diye ortaya çıkaracağınız bir kulüp olursa, o da sizin siyasi partinizin takımı olur. Bursaspor adına hiçbir mülkün üzerine konamazsınız.

  Alinur, sen ali akmanı sattırdın, burak kapacağı pazarladın, daha niceleri. Biz senin hesabını seçimlerde dürecez.

  Alinurun elemanı selim gibiler, alinurla beraber giderler. O koltuklar sizin babanızın malı değil.

  24
  9
  1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

   valla Bursasporu düşerenleri hala bilmiyorsanız, tanımadıysanız, ve öğrenemediyseniz yapacak birşey yok.
   yazdıklarının hiç birinin ispatı yok.
   ne yazık ki siz ön yargıyı, niyet okumayı, yalanı, istismarı, ve iftirayı otomatiğe bağlamışsınız.
   bu öfke bu kinin kaynağı nerden?
   bu enerjiyi nerden buluyorsunuz?
   doping mi alıyorsunuz?
   yoksa yıllarca seçilememenin verdiği psikolojik bozukluk mu? anlamıyorum.

   yemin ediyorum ne iktidar, ne de muhalefet yanlısıyım. şu an mecliste benim görüşlerimi temsil eden bir parti yok.
   tarafsızım ve de sadece Bursasporluyum.

   bu tür yorumlara cevap verilmese kendinizi haklı sanıp insanların tepesine biniyorsunuz.
   cevap verilse bu kez zaten azalan taraftar ekstradan bir de bölünüyor.
   bu arada olan bursaspora oluyor.

   6
   8
   1. @soru-yorum yorumuna yanıt olarak

    ispat demişsin illa senin mahallende veya senin evinin içinde oluncamı ianacaksın adam kendi cıktı dedi burak için pazarlık yaptım diye birde demişsin ki hiç bir siyasi görüşüm yok diye altada yazmışsın bunu yazdığın zaman kim olduğun ortaya cıkıyor

    9
    5
 9. bakıyorum da bütün akepeliler alinuru savunmaya geçmiş. Kardeşler bu kulüp işte bu yüzden küme düştü. Eser kardeşim ne güzel anlatmış durumu. Ama bakıyorum da sırf belediye başkanı akepeli olduğundan aman ona dokunmayın zihniyeti var şu an. BEYLER DÜŞEN BURSASPOR. DÜŞÜREN DE RAHMETLİ BAŞKAN İBRAHİM YAZICIDAN SONRA GELEN VE AKEPELİ BELEDİYE BAŞKANLARININ GÜDÜMÜNDEKİ KULÜP BAŞKANLARIDIR.
  HOŞ TEKSASIN LİDER KADROSUNA DA BAKIYORUM ADANUR BAŞTA İKEN HERGÜN BAĞIRIYORDU NERDESİNİZ EY SELİM EFENDİ, EY MEHMET GÜZELSÖZ. SESİNİZ Mİ KISILDI.

  21
  8
 10. Bolukbasi
  Korustan
  Ali ay
  Mesut Mestan
  Erkan kamat
  Emin adanur hayrettin
  Bunların hepsi tek tek ve yönetimleri kim varsa sorumludur ve hesap sorulmalıdır

  21
  2
 11. sayın alinur yorumunnuzda bakambuyu sattık ozanı sattık sercanı sattık demişsin gitmek isteyene kimse dur demez siz o zamanlar nerdeydiniz acaba size sormadılar diyemi alınganlık yaptınız evet yukarıda bu isimleri satanlar bursaspor menfaati için değil kendi menfaatleri için sattıysalar hakkım bir kere değil bin kere haram olsun çoluk çocuklarından çıksın ve siz o zamanlar bursabüyükşehir belediye başkanı değildiniz recep altepeydi size gelince burası ne inegöl nede iznik 3 bucuk milyonluk bir şehir siz bu şehri kaldıramadınız bunu kamu oyu araştırmalarıda acık acık yazıyor hatırlatayım bursa şehri türkiyenin 5 ci büyük şehridir zamanında osmanlıyada başkentlik yapmış ulvi bir kenttir siz bu şehre hizmetlerinizle ön plana cıkmalıydınız size türkiye cumhuriyeti devleti bu yüzden maaş veriyor ama siz öyle yapmadınız 30 ağustos zafer bayramı herkesin bayramı değil dediniz 15 temmuzu herkesin bayramı diyerek algı yapmaya kalktınız suya zam ulaşıma zam otelde araplara yemek verip 87 milyonluk ibrik dağımıtımı bunlarla ön plana cıktınız yetmedi katlı otoparkı bursasporun elinden aldınız ali ay yunus elindeki arazilere el koyarken neden sesiniz cıkmadı recep bölük başının yaptıkları ortaya cıktı neden bir soruşturma acılması için ön ayak olmadınız mesut mestana neden destek verdiniz bakın bursaspora demiyorum şahısların şahsi durumuyla ilgili diyorum ayağınıza gelip sayın belediye başkanım diyenleri resmen kayırdınız o kişilerin ve sizin ortak değerimiz dediğimiz bursasporu hep beraber bitirdiniz şimdi herkes kendini aklama peşinde evet belki bursada yaşayan bazı cahil kesimler bazı şeyleri görmez veya göremez ama akılı başında bursaspor sevdalıları neyin ne olduğunu cok iyi biliyorlar farkında değilseniz hatırlatayım bursaspor sizin dönemizde 2 basamak aşşağıya düştü ve maddi imkanları sizin dönemizde yok edildi ve bursaspora başkanlık yapanlara aynı mesafede durmadınız siz partinizden önce bursahalkını bursaşehrini ve bursahalkının ortak paydası bursasporun çıkarlarını düşünmek mecburiyetiniz vardı ama yapamadınız veya yapmadınız benim için siz sınıfta kaldınız

  16
  5
 12. Bursaspor kurulduğundan beri Bursaspor ismini taşır.Kolay mı kuruldu bir günde mı kuruldu 5kulübün birleşmesiyle kurucu üyelerimiz çaba sarf ederek kuruldu.60 yıldır yaklaşık Bursasporla gözümüzü açtık.9yle kolay değil BursasporFk mis,A.ş mis, yok efendim Karacabey birleşmesiymiş yok ya kulübü batirsinlar bakkal işletir gibi kulüp idare etsinler.İşi bilmeyenler başkan yönetici olsun elini kolunu sallaya girsin çıksın düşünsünler 1 milyar dolar borç takım eski adıyla 3.ligde ondan sonra Bursa FK bilmem ne borç sıfırlanıyor mu ismi değişince hayır eeee günü kurtarma çabaları kampanya sanki elbise beyaz eşya kampanyalar oldu da ne oldu.Bu güne kadar Bursaspor un önüne sponsor bile gelmedi.Rahmetli İbrahim yazıcı gibi yöneteceksin ufak rakamlara bile göğüs reklamı bile almadı şampiyonlar gibi arena da göğüs reklamsız çıktı bu takım.Büyük düşünecek büyük tutacaksın camiayı küçültmeyeceksin.Bursaspor ismi rengi ve logosu daima bu şehirde dalgalanacak ismi yaşayacaktır.Bursaspor bir spor kulübüdür.Kimse kabullenemez.Bursaspor kolay kurulmadı.Bursaspor ismi kulak çınlatır,ceketin düğmesini ilikletir.Bursaspor FK a.ş ,Karacabey veya kampanya söylemler olacağına kulübü bu hale getirenlere yoğunlaşılsın.Koca şehirde 1 tane kulübü yaşatamıyorsak ne söylüyeyim artık.

  12
  6
 13. Kardeşim kampanyalarla yok efendim Bursa FK gibi konuşmalar olacağına Bursasporumuzu iki paralık edip rezil edenlere bu kadar borç nasıl oldu kötü yönetilmekten eee borç bırak düşür ondan sonra kampanya bırakın bıktı artık millet para vermekten.Hesap sorulmadı Recep Bölükbaşı a,Ali Aya Erkan Körüstan Lara ondan sonra Bursaspor neden bu halde.Ne
  oldu Selim e sesi çıkmıyor belediye girdiğinden beri….

  12
  1
 14. kardeşim bakambu’yu o dönemde o paraya satmak başarıydı, sen ne anlatıyorsun? devre arası niye düzgün transfer yapmadınız, onu anlat sen hele! 400 bin TL verdik diyor, çok vermişsin, kendi cebinden verdin sanki…

  11
  6
 15. Severiz, sevmeyiz ama gerçek olan şuanda ki yönetimi desteklemek ve Alinura fazla yüklenmemek. Durumumuz ortada, Bursaspor olarak kalmak istiyorsak biraz daha soğuk kanlı olmalıyız gelecek yıllarda özelikle (akp li değilim)

  10
  21
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim bu başkan karşıtları Bursaspor lu falan değil.
   Mazallah, Bursaspor başarılı olurda akp prestij falan kazanır diye ödleri patlıyor.
   Bunların derdi üzüm falan değil bağcı.
   Bunların gözü terazinin ibresinde değil, kefesinde kim oturuyor onda.
   Taktikleri, tavşana kaç, tazıya tut.
   Niyetleri Bursaspor üzerinden nasıl daha fazla oy iniregandi!😀 yaparız.

   6
   11
    1. @Recep yorumuna yanıt olarak

     Akp iktidardayken Bursaspor şampiyon oldu.
     Bugün neden bu durumdayızı bu sitede çok yazdım.
     kusura bakma. burası mektep değil. Herkese tek tek ders vermiyoruz.

     4
     9
 16. burada bazı yorumları okuyorum birkaç yorumun altında akpli değilim hiç bir parti görüşüm yok gibi ifadeler kullanılıyor sanırım belediye trollerinin yeni taktiği

  10
  4
 17. Maşallah herkes konuşuyor.Ama İbrahim Yazıcıdan sonraki bütün yönetimler bundan sorumludur.Herkes cebini doldurmaya gelmiş.Adanur da aynısını yaparak fişi çekmiştir.Bundan sonra bu kadar borçla burdan çıkmak mümkün değildir.Kimse belediyelere sallamasın bu takım hep yiyici yönetimler tarafından sömürülmüş belediye tarafından desteklenmiştir.Burdan çıkmanın çaresi FK olacaksa bile yapılmalıdır.Yoksa bir eskişehir karabük akhisar gbi olmaktan öteye geçmez.

  7
  15
  1. @krokodil yorumuna yanıt olarak

   Anlamadığın şu; Yazıcıdan sonra kulübe akp tarafından desteklenen başkanlar ve akp li başkanlar geldi. Akp kulübü yönetti, yani kulüp akp yüzünden bu halde.

   9
   3
 18. Arkadaşlar adam ne yapsın Bursaspor onun işi değil ki. Ayakları üstünde duran bir kulüp olsa belediyeden yardım isterim. Partisi hiç önemli değil hangi parti olursa olsun Bursaspora yardım etmek zorunda ve ediyorlar. Ancak esas sorun Bursasporu yöneten zihniyette şampiyon olduktan sonra o kadar para kazanmasına rağmen kulubün borcu arttı. Başkanlık yapanlar ise işlerini büyüttü. Böyle olacağı belliyken Aycılar, Bölükbaşıcılar, Körüstancılar türedi. O yetmedi bir tane inci sözlük dalavaresici çıktı sonuç buraya geldi bu kadar hırsız arsız varken gelen paralar iç edilip arsalar benzinlikler satılırken hiç kimsenin sesi çıkmadı. Teksas Selim yalvardı kongrede adamı dövmeye kalktılar hırsız güçlü olunca olan bu oluyor. Hepimiz elbirliğiyle bu hale gelmesine sebep olduk yada ses çıkarmadık. Şimdi enkazın altından nasıl kalkacağız deniyor sen en borçlu 5. Kulüpsün sonuç ortada 2 alt lige düşmüşsün diğer 4 kulüp hersene şampiyonluğa oynuyor o zaman sorarım size o kadar borç ne için yapıldı birde satılan futbolculardan elde edilen gelirler nereye gitti.

  5
  3
 19. Hadi tam şehir hazır uyutulmusken ne gerek vardı tekrar canlandırmaya stadı bir değil iki kere yıktınız yetmedi kökten kazıdınız sordunuz mu sevenlere hayır şimdi takıma el mi atılacak yoketmek temelden kaldırmak bukadar bu işe el atılacaksa bir ay önce baz baz bağırdık el atın diye gömülmeye seyirci kalındı gerek yok olanlar oldu böyle huzurluyuz çile biti şehir hazır uyudu bırakın kalsin futbol da syretmesinler madem şehri buna laik gördüğünüz iyi böyle

  4
  4
 20. Bursalılara harcanması gereken para Bursaspora harcanıyorsa hakkım haram olsun çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın inşallah. Allah belanızı versin. Bursasporu borç batağına düşüren başkanlardan yöneticilerden kulüp üyelerinden alın parayı, Bursalı vatandaşlara harcanması gereken milyonlarca lirayı Bursaspora harcıyorsanız haram zıkkım olsun. Siyasetiniz batsın.

  4
  2
 21. Bu borçla bu kulübün başına bir tane akıllı adam çıkmaz adam ben enayimiyim diyecek akbabaların bankalardan çekip ceplerine indirdikleri krediyi ben niye ödeyim der en basitinden akbabalar hala alacaklı bu kulüpten yani onlara niue para vereyim der onun için dsğişik bir model en iyisi ismi Bursa olsunda ne olursa olsun ister Bursa FK ister Bursagücü ister Yeşilbursa olsunda Bursa olsun yoksa bu borçla bu kulübün ayağa kalkması sıfır ihtimaldir.

  3
  8
 22. Sayın başkan bırak Bursaspor’u şimdi. Terör örgütü paçavrasının önünde konser veren ‘sanatçı’ müsveddesinin konserini iptal etmekle uğraş bence.

  3
  4
 23. Yazıcıdan sonra gelen giden çalıp çırpsın keyfi sefa sürsün hırsızların borçlarını Alinur aktaş ödesin😀😀😀

  1
  14
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   farkında değilsen hatırlatayım bu ülkede calmasını bilirsen aç kalmassın diyen bir zat vardı bu laftan sonra calmasını bilenler coğaldı calınanları türkiye cumhuriyeti halkı ödüyor türkiyede her doğan 4 çocuktan 3 tanesi borçlu alinur ödüyor demişsin sanki cebinden ödüyor nereye ne ödediyse pardon yaa yanılmışım araplara altın ibrik almak için 87 milyon tl ödemişti sanırım ondan bahsediyorsun sen unutmuş olabilirsin ben hatırlatayım

   9
   3
  2. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Ben Bursa’nın başkanıyım Bursaspor’danda sorumluyum demesini biliyorsa çaldırmasaydı o zaman sahip çıksaydı geçti Bor’un pazarı sür eşşeği Niğde’ye öyle 3 habere kırıldım o yüzden uzak durdum demekle üzerinden sorumluluğu atıp onu bunu suçlamakla bizi kandiramicaksiniz

   10
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu