Akbaş “Markamızı değersizleştirmeyelim”

Bursaspor Kulübü Olağan İdari ve Mali Genel Kurul ikinci toplantısı, Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Orhangazi Salonu’nda yapıldı.

Vakıfköy ve Futbol Okulları’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Görkem Akbaş altyapı ile ilgili genel kurul üyelerine bilgiler verdi:

Akbaş, “Hayallerini kurduğumuz yerde görev yapmak nasip oldu. Bu sene altyapıda yaptıklarımızla ilgili bilgi vermek istiyorum. Mayıs ayında yapılan genel kuruldan sonra başkanımızın talimatıyla tesislerimizde fiziksel yenilemeye gittik. Tesisimizi beş yıldızlı otel konforunda düzenledik. Fitness salonu ekledik. Yıllık 5 milyon bütçesi olan altyapımızı, başkanımızı sağ olsun 2 milyon daha üzerine çıkarak yenileme fırsatı bulduk. Bütün cihazlar, ekipmanlar ve bunları yönetecek bilim kurulu oluşturduk.

Bu kurul içinde Uludağ Üniversitesi’nden ve İstanbul’dan profesörler bulunuyor. Bunların meyvesini önümüzdeki yıllarda çok daha fazla alacağız. Ülke ekonomisinin daraldığı bir dönemde zaten belli bir gelenek ve genetiğe sahip olan Vakıfköy bizler ve daha önceki yöneticilerin de emekleri var daha iyi yere gelecektir. Bu sene futbol A takımımızın devre arası kampından Vakıfköy patentli 16 kardeşimiz vardır. İnşallah bu sayı A takımda ilk 11 ya da kadroda bulunalar olarak yansıtırız.

Türk futbolunun ve Bursaspor’un da kurtuluşu kesinlikle altyapı… Başkanımızın kulüpler birliğindeki tavrı ve duruşu da bizlerin ve altyapıya olan inancından geçmekte. Lütfen hepiniz Vakıfköy’e gelin, bekliyoruz. Yaptıklarımızı, yapacaklarımızı görün, bize destek olun. Vakıfköy’ün herkesin desteğine, fikrine ihtiyacı var. Bizleri eleştirin açığız, lütfen bu kutsal armaya Bursaspor makamına seviyeli eleştirilerde bulunalım. Bu marka bizlerle birlikte değerli. Biz markamızı değersizleştirmeyelim.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Markayı degersizlestiren,satılık Teksas ,satılık maraton,satılık unitimsah Uludağ ve satılık radikaldir.Bunlar kendilerini bu takımın sahibi sananlardir.Bunlarin sattıkları oylarla son 3 başkan kukla olarak tarihe geçmiştir.Son olarak Ali ay marka değeri adına Dikili tek taş bile bırakmamıştır.Bosuna kursulere çıkıp bagirmayin.Azicik kurumsallık olsa marka değeri zaten kendiliğinden oluşur.Zerre miktarı sevmediğim İstanbul takımlarından GS ,dün itibariyle başkanlarını ibra etmedi ve tekrar seçime giderek,aday olmasına da engel oldu.Kursulere çıkıp konuşuyorsunuz ya,gerçekten marka değeri istiyorsanız koyun bu maddenin aynısını da bizde diyelim Bursaspor un marka değeri arttı diye…

  44
  9
  1. @Kiraly yorumuna yanıt olarak

   Siz bıraktığınız an kulübün marka değeri otomatikman artar.Size kim güveniyor acaba?Sonuçta yaptıklarınız yapacaklarınızın kanıtıdır.3 senedir başarınız Şampiyon takımı son anda kümede bırakmaktan öteye gidebildimi?Ayıptır yeter artık.

   13
   1
  2. @Kiraly yorumuna yanıt olarak

   Stadin isim hakkini bile isteyen yok ne marka degeri 4 senedir kumeye oynayan takima para mi verirler. Sen ver milyon eu lari sonra kembiya,leguene faiziyle …ali batirdin ali, bir kurus bile alacagini istersen mustehakini alirsin….yaz reklam makbuzunu cik goster ben gidiyorum benim gibi delikanli var mi aday de..hatta N L yazin bakalim 10 ar milyon reklam siparisi al bursaspora oyle girin secime….ah ali ah

   14
   2
 2. Bu kulübün kurtulması için altyapıyı güçlendirmek yetmiyor. Kan değişikliği de gerekiyor. Ekonomisi artı veren bir kulübü sadece 3 senede borç manyağına çeviren bir yönetimle gitmez bu iş.

  24
  1
 3. Oylari zamaninda her unitimsah uyesini bursaspor kongre uyelerinden aldiniz. 1060 kisi senin sayende oylari vernistir. Ve bursaspor tribunleri ozellikle maraton usttekinler siyasetin en dibine batmis olup. Onlardan olani bizden olmayani terorist ilan etnektedirler. Bunlar alinur aktasin aciklamasina ragmen onu kor gibi desteklemektedirler.

  17
  4
 4. Her yönden degisim varmiyiz bursam
  Ali ay ve alinur aktasin verdiyi sozleri yapmasina cevap vercekmiyiz digisim varmiyiz bursam?????

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı