Ahmet Eraslan 400 bin ₺ kazandırdı

Yeni sezon forma tanıtımında Ahmet Erarslan’ın hamlesi kulübe 400 bin TL kazandırdı.

Daha önce görev yaptığı dönemde Bursastore tırını kulübe kazandıran Ahmet Erarslan, forma lansmanında yaptığı hamle ile BursasporKulübü‘ne 400 bin TL’ye yakın para kazandırdı.

Kappa firması ile Ali Ay yönetimi arasında yapılan anlaşma gereği Bursaspor alt lige düşerse akademi takımlarının formalarını Bursaspor Kulübü para ödeyerek almak zorundaydı. Bu anlaşma maddesi de kulübe 400 bin liralık ek maliyet getiriyordu.

Birkaç gün önce bu sorunla karşılaşan ve bu konuda çalışan; ancak net bir sonuç almayan Bursastore’dan sorumlu yönetici Ahmet Eraslan forma lansmanı sırasında kürsüye gelerek Kappa idarecisi Murat Koç ‘tan bu maddenin işletilmeme sözünü istedi.

Bursaspor teknik direktörü Yalçın Koşukavak’ın da sahneye gelmesiyle Kappa idarecileri lansmana katılan Bursaspor taraftarlarının önünde söz vererek anlaşmanın Bursaspor’un istediği şekilde uygulanacağını ifade ettiler.

Ahmet Eraslan’ın bu hamlesiyle Bursaspor’un kasasında 400 bin TL de kalmış oldu.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Demekki neymiş Yok o Bölükbaşı döneminden Yok bu Ali döneminden diye insanlara ön yargılı yaklaşmamak lazım.Helal olsun bizim sokağa atacak 5krş umuz dahi Yok.Bu bilinçle devam edelim .Bu arada dün Cumaydı mübarek gün allah affetsin Ali ay seni andım biraz böyle bir maddeyi nasıl koydurursun.Dünyanın adaleti bunun gibi herifler şirket sahibi bu yüzden baba parasına devlet el koysun sonra bunun gibi vasıfsız herifler cebine parayı koyup hava basıyo.

  57
  2
 2. biraz işten anlayan insanlar olunca başka oluyor.haydi sayın eraslan birde güzel gögüs reklamı külübü rahatlatır.Erikli sularınıda ikna edeceğinizide biliyorum.sana güveniyoruz.

  49
  2
 3. Böyle bir mantık yok ya. La zaten %90 ihtimalle düşecektük zaten bunu bile bile göz göre göre bu maddeyi kabul etmekte ne biliyim beyin fonksiyonlarının tam çalışmadığının göstergesi olsa gerek

  23
  1
 4. Öyle de adam ŞAMPİYON olunrsa dedi o konuşmada bir tek ben mi duydum bunu,
  Bir de yine amatörlük kokan bir hamleydi, kağıt üzerinde imzalanmayan tüm hamleler
  Hepsi de havada kalıyorlar malesef

 5. Ahmet Eraslan doğuştan Bursaspor sevgisiyle büyümüş,hepimiz gibi bu renklere aşık olmuş koyu bir taraftardır. Sakarya da küme dustugumuzde döktugumuz gözyasları onun icindeki inanci ve sevgiyi dahada alevlendirmistir.Ve inanın ki para pul hiçbirşey onun içindeki sevgiyle ölçülemez.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu