Ahmet Çakar “Quaresma atılmadı!”

Beşiktaş’ın 2-0 kazandığı Bursaspor maçının ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İşte video hakem sezon başından beri olsaydı Başakşehir coktan şampiyon olmuştu. Bugün de Queresma atılmadı, çok net hem de” ifadesini kullandı.

Beşiktaşlılar, en az 8-10 haram puanınız var. Hakemlerden en çok Beşiktaş nemalandı. Beşiktaş bugün, Bursa Bursaspor ile ikincilik ya da üçüncülük maçı oynardı. 

Quaresma iki kez atılmalıydı. Quaresma atılmamalıydı diyen 1 tane Beşiktaşlı istiyorum. Kaval kemğine bastı Trabzonspor maçında atılmadı. Hakemler bir kez daha Beşiktaş’ın çocuğu olduklarını ispat ettiler. Quaresma at beni, at beni diyor, alkış yapıyor pas geçiyorsun. Federasyonda tatlı tatlı bir rüzgar esiyor.

Ahmet Çakar, Güllü‘nün seslendirdiği Annem adlı şarkının stüdyoda çalınmasının ardından, “Bu şarkıyı hakemlerin annelerine ithaf ediyorum. Öyle evlatlar yetiştirmişler ki, hepsi topaç; yakışıklı.  Çocuklarınızla gurur duyun çünkü Beşiktaş onlarla gurur duyuyor” dedi. 

Ajansspor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu