Ahmet Çakar özür diledi!

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Avukat Hakan Dinçtürk ile Futbol Yorumcusu Ahmet Çakar arasındaki gerginlikte yeni bir gelişme yaşandı.

BursasporFenerbahçe karşılaşmasında sahaya giren bir Bursaspor taraftarı Volkan Şen‘e tepki göstermişti.

Bu olayın ardından gözaltına alının Bursasporlu taraftarı emniyet müdürlüğünden alan ve o dönemde Bursaspor Kulübü TFF, Hukuk ve İdari İşlerden Sorumlu As Başkanı olan Hakan Dinçtürk, Beyaz TV‘de yayınlanan bir programa bağlanmış ve ardında Futbol Yorumcusu Ahmet Çakar bir tartışma yaşamıştı.

Daha sonra davalık olan ikiliden Ahmet Çakar‘a mahkeme tarafından 87 gün adli para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmişti.

Dün akşam canlı yayında bir açıklama yapan Ahmet Çakar, Hakan Dinçtürk‘ten özür diledi. ÇakarHakan Dinçtürk kardeşim senden özür diliyorum. Bu avukat arkadaşımı Bursalı, ben bu adamı severim. Ben onun kalbini de kırdım, hem kendisinden, hem de eşinden özür diliyorum. Bana yazıklar olsun. Sen Bursa’da mütevazi bir şekilde takımla ilgilenmişsin ben senin kalbini kırdım.” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Semih1989 yorumuna yanıt olarak

   AHMET ÇAKAR ,HOCA ÇOK TECRÜBELİ BİR SPOR ADAMI AMA BİR OKADARDA DENGESİZ YARIN NE KONUŞACAĞI HİÇ BELLİ DEĞİL ,AMA ÖZÜR DİLEMEKTE BİR ERDEMLİKTİR BRAVO KENDİSİNE

   11
   1
 1. Hakaretler ettiği videoyu 300 bin insan seyretti, özürünü sadece sen ben biliriz, bu sebeple özür dilediği anın görüntüleri mutlaka YouTube’a yüklenmeli. Hakaret videosunun yanında özür videosu da görünmeli..

  38
  3
 2. Tabiiki özür dileyecek….
  Unutmasın burası BURSA
  Gökhan Gönüle fenerliler para dolar neler attılar
  Onlara gelince virajlı konuşuyorlar
  Herkes haddini ve hududunu bilecekler!….

  32
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu