Ahmet Bulut’un önerdiği futbolcular reddedildi!

Ahmet Bulut ile ilgili gelişmelerde yaşanan bilgiler gelmeye devam ediyor. Türkiye’de ve Avrupa’da tanınan bir menajer olan Bulut’a Bursaspor yönetimi üç oyuncunun satışı için tam yetki verdi.

Bursaspor kadrosunda bulunan ve maliyetleri oldukça yüksek olan bu yabancı oyuncuların satışı konusunda Ahmet Bulut’un da fikirlerini alan yönetim kurulu bu oyunculara ihtiyacı olabilecek takımları değerlendirdi.

Ahmet Bulut’un bu üç oyuncudan birisinin talibi olan takım ile görüşmelere başladığı da öğrenildi. Bulut’un ayrıca Bursaspor Kulübüne üç oyuncu önerdiği ancak transfer komitesinin bu futbolcuların Bursaspor’da oynayacak düzeyde olmadığını belirttiği ve bu nedenle bu teklifin geri çevrildiği gelen bilgiler arasında.

Teklif edilen oyunculardan birisi ise Belçika Ligi’nde Westerlo forması giyen forvet Frederic Gounongbe oldu. Yönetim kurulu bu oyuncu teklifini de reddederken yapılacak transferlerin takıma maliyeti ile birlikte performansının da yeterli düzeyde olması amaçlanıyor. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu