Ah şu sakatlıklar!

Bursaspor Başkanı Ali Ay, gündemi OLAY Spor'a değerlendirdi.

Teknik Direktör Paul Le Guen‘e özellikle teşekkür eden Başkan Ali Ay ‘Teknik kadro büyük uğraş veriyor. Sabah 9’da gelip akşam 8’e kadar çalışıyorlar. Teşekkür ediyorum kendilerine. Benden önce geliyorlar tesise. Çalışınca bazı şeyler oluyor. Bütün takım hocayı çok seviyor. Sakatlıklardan sıkıntımız var. Serdar Kurtuluş ile başladı, Furkan Özçal ile devam etti. Emre zaten geldiğimizden bu yana 3 maç oynadı, oynamadı. O da büyük silah. Sakatlarda düzeldikten sonra daha iyi olacağız. Aslında bizim yedek kulübemiz fena değil’ dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sakaklardan emreyi al gerisini çöpe at o da dönünce nasıl olacak bakalım çok uzun zamandır top oynayamıyor, yedek kulübesi fena Eğil diyip Furkana Bilale mi bel bağlıyor anlamadım

  34
  4
  1. @Alperen yorumuna yanıt olarak

   sakatlık olmasa
   jorquera,delarge,yusuf bence gayet iyi kulübe
   hatta ekoko çıktı Kubi girdi iyi top tuttu çocuk savaştı

   Mühim olan Harun (Muhammet) ,Aziz,Batalla,Kembo Maşallah yüzde 110 ile oynuyor

   13
   11
 2. transfer mutlaka olacaktır. adam tabikide böyle konuşacak. ligin ilk devresinw 3 maç var bunlar fb ile ts. ne diyecekti. yedek futbolcuları gönderip futbolcu alacam mı deseydi. mesela ekong yoktu faty oynadı. nasıl oynadı çok iyi. faty savsaklasa bana ne nasıl olsa gidecem dese oynarmıydı böyle. az mantıklı konuşun. yarın ne olacağı belli mi. biri sakatlansana yedeklere muhtacız ve onlar nasıl olsa gidecem moduna girse ne olur. ligin ilk devresine 3 maç var fb ts ve gençler bu maçlar bizim kader maçlarımız. bu maçları düşüneceğiz transfer dedikoduların sırası değil. başlatmayın transferinize şu 3 maçtan anlımızın akıyla çıkmaya bakalım önce.

  10
  1
  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   Helal olsun ff. Tek dileğim aklıyla hareket eden taraftar sayımızın artması. Elimizdeki futbolculara her Allah’ın günü çöp demeseydik, muhtemelen 2ua da3 tanesini şu ana kadar satmış olacaktık.

   3
   1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu