Agu’dan Bursaspor’a sevindirici haber

Ligin başlamasına sayılı günler kala hâlâ transfer yasağını kaldıramayan Bursaspor'a bir sevindirici haber daha geldi.

Geçtiğimiz günlerde alacağı nedeniyle Bursaspor’a yardımcı olacağını açıklayan eski teknik direktörlerden Hamza Hamzaoğlu’nun ardından bu kez eski futbolculardan Mikel Agu da Yeşil Beyazlı kulübe gerekli kolaylığı göstereceğini duyurdu.

Nijeryalı futbolcu menajerleri aracılığıyla Bursaspor’la birikmiş alacağının yeniden yapılandırılması konusunda anlaşma sağlarken, kulübe transfer yasağının açılması için gerekli prosedürleri yerine getirme noktasında üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu bildirdi. Mikel Agu’nun Bursaspor’dan yaklaşık 300 bin dolarlık alacağının bulunduğu ve bu tutarın bir kısmının Nijeryalı futbolcuya ödeneceği, kalanının ise vadeye yayılacağı kaydedildi.

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   Daha tahtayı acamiyoruz.Hadi açıldı diyelim para yok kimi alacağız.kac oyuncu alacağız.mechul ! Ben bu sene gençler ile oynayacagimizi kabullendim.tahta mahta hikaye.

   21
   4
  2. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   Para kazandırdı da gitti. .Esas utanması gereken A.A dır. . Transfer den aldığı parayı ne yapmış onun hesabı nı versin ilk önce. Gerçek ler acıdır. DOĞRU SÖYLEYENİ 9 KÖYDEN KOVARLAR. ….

   22
   2
  3. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   Siz döverken utandınız mı adam giderken para kazandırdı düşmeden önce aklınız nerdeydi düşüyoruz derken Ali ay ı döveceğinize yalıyordunuz çorbacılar adam topunu oynamış parasını alacak giderken kazandırıp kocanızın cebini doldururken iyi di dimi ?

   25
   2
   1. @Kohaylı yorumuna yanıt olarak

    ağzına sağlık, bunlar tam yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali borcunu ödemeyene değil de alacaklı parasını istiyor diye alacaklıya kızıyorlar

  4. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   Yemin ederim her sabah kalktığımda ilk iş şu siteye bakmak tek istediğim başlık müjde yasak kalktı başlığı ama her seferinde daha kötü başlıklı yazılar görünce acayip üzülüyorum. Bazı arkadaşlar yazmış yardım kampanyası bence kesinlikle başlamasın çünkü yardım edecek insanlar kombine formasını aldı gerisi tırt. Yardım eden sanayici felan yok ki olsa çoktan ederdi kampanya diye başlar tamamen felaket olur.

   31
   3
  5. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   otobüsü durdurup, adamı döven çakallar utanmayacak, harun fazlasıyla hakkı olan para için utanacak he. yav bi uzak durun. adamı zorla takımdan gönderdiler ne konuşuyorsunuz

   41
   9
   1. @KAYA63 yorumuna yanıt olarak

    Sana soruyorum kulübün kasası boş para yok , elektirikler kestiler , sgk borçları vs harun efendi bunları biliyor mu biliyor ödeyemeyeceğimizi biliyor mu biliyor o zaman neden baskı uyguluyor ali ay zamanında uygulasaydı ya gitiğinden bursaspordan alacaklarımdan feragat edidi diye yazılar yazıldı şimdi bu kendilerine profesyonel topçu diyen gereksizlerin yüzünden transfer yapamıyoruz yapamazsak küme düşmemiz içten bile değil harunu bu mevkilere bursaspor getirdi biraz hoşgörülü olması lazım tek harun için söylemiyorum yetiştirilen tüm oyunculara söylüyorum ben şunu anladım altyapımızdan ve başka alt yapıdan getirip yetiştirdiğimiz kişilerden sadece türk olarak enes ünal ve aziz behiç adam gibi adamdı aziz alacaklarından feragat ederek gitti batalla da aynı şekilde bizim yetiştirdiğimiz oyunculara ilk önce karakter ve aidat duygusunu aşılamamız lazım yabancıların aidat duyguları fazlaydı ve düşütüğümüzde hemen gönderi paylaştılar bostock , bakambu , hosogai , ekong vs bizim türk oyuncuların çoğu kendi birşey sanıyorlar ben bunun gibi oyuncular görmektense yabancıların oynamasını tercih ederim ayrıca türk futbolcusu bir zaman sonra yeter artık en düşük 100 bin lira alıyorum aylık bu da bana yeter deyip kendilerini geliştirmiyor eğer geliştirmezsen bak yabancıları oynatırım deme şansın var ama yabancı kuralı çıkardılar

    3
    12
  6. @BursalıYasuo yorumuna yanıt olarak

   Şimdiye kadar kime kaç para alacağını bıraktın da bu şekilde yazabiliyorsun. Utanması gereken birileri varsa 3 yıldır bu adamların alacaklarını ödemeyen Ali AY’dır.Üstelik sen bu adamı satıp para kazanmışken borcunu neden ödemezsin?

   55
   4
   1. @HGBS yorumuna yanıt olarak

    Başta haklısın hatta Ali tahtayı açmalı ama nerde. Küme düşürdü temliği de yolda. Azıcık utanması olan adam tahtayı açar. 2.si seni FB ye baban mı gönderdi tabi utanacan köküne kadar utanacan. FB li adamı savunan sen de utanacan.

    7
    7
 1. Cümle aleme rezil ettiniz bizi be yazık artık kim gelir buraya top oynamaya kimsenin parasını alamadığı bir yere

  38
  1. @Bursalı.gururlu yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim,
   1- bir futbol kulübünün ekonomik rahatlığı, o kulübün sportif başarısıyla gelir.
   2- sportif başarı da tamamen sahada ki oyuncunun performansına bağlıdır.
   3- bu bilindiği halde taraftarlar olarak sahadaki oyuncuyu küstürme üzerine ülkede üzerimize yok.
   4- tribünlerimiz çok sabırsız. genç-yaşlı, yerli-yabacı ayırımı yapmadan iki basit hatasında futbolcularımızı defe koyuyoruz.
   5- geriye dönüp şöyle bir bakalım. küme düşen bir takımın bütün oyuncuları adeta kapış, kapış.
   6- bu gösteriyor ki takım kalitesi konusunda sıkıntı yok.
   7- hal böyle olunca, insanın aklına şu 2 soru geliyor.
   a- ya bu takımı kuranlar ve bunlara talip olanlar bu futboldan hiç anlamıyor?
   b- ya da bizim tribünler, futbolu çok biliyor?
   8- aslında konuyla alakalı benim bir fikrim var ama o bende gizli kalsın. sonuçta belirleyici olan camianın cevaplarıdır.

   12
   2
   1. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Takımın genel kalitesinde zaten sıkıntı yoktu Sıkıntı 10 numara, sağ kanat oyuncusu ve santrafor olmayisindaydi. O mevkide öynayan yabancılar in performansi düşmemize sebep2 oldu.

    3
    2
    1. @Timsah1964 yorumuna yanıt olarak

     Sn arkadaşım, o takım o eksiklikleri kendi içinde çözebilirdi.
     Ama taraftar takımın kimyasını bozdu. Valla ben yönetici, hoca veya futbolcu olsam, bu taraftarla değil puan savaşı, tuvalete bile gitmeye cesaret edemem.

     3
     2
     1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

      Takimin içinden nasıl çözeceksin süperlig kalitesinde oyuncun olmayınca sağ kanat Aklına Lima yerine Burak ve sol ataklı Yusuf olması,10 numara için 8 numara Saivet ve Furkan olması,Santraforun alternatifi Umut Nayir ve Kubilay olunca gumledik.
      Taraftarın sabırsızlığı ve şampiyonluk sonrasi olusan ı “begenmezuk” tavirlari yanlistir.
      En önemlisi başkanlık seçimlerinde ki yanlışlardır.

      1
      2
      1. @Timsah1964 yorumuna yanıt olarak

       Nasıl yani?
       Takımın tamamı süper lig takımlarına dağıldı.
       Taraftar önce futbolun teknik taktikten daha çok bir moral motivasyon oyunu olduğunu,
       Sonrada tribünde nasıl oturup kalkılacağını öğrencek.

  1. @... yorumuna yanıt olarak

   BU YORUMU EKSİLİYEN HARUN HERHALDE.UTANMAZ HERİF LAYIK OLDUĞUN ŞİKEBAHÇEDE MUTLULUKLAR SANA…

   12
   17
 2. Arkadaşlar lütfen Harun’a atıp tutmayalım. Bir insanın alacağını istemesi yanlış değildir. Hatalı olan Ali Ay yönetimidir. Örneğin Frey, Kembo gibi hatalı transferler olmasa bu paralar ödenirdi. Adam hiç bir şey ödememiş. Eğer Harun’un geçen yıl yaptığı kurtarışlar olmasa bu takım çok önceden düşmüştü. Hakkını yemeyelim ayıp oluyor. Böyle davranırsanız Muhammed Şengezer de kaçacak. Ben BURASPOR aşığıyım ama profesyonel futbolcu olsam kalbim kan ağlasa da burada durmak gerçekten zor. Kem söz söylemeden önce kendinizi onun yerine koyup düşünün önce…

  16
  1
 3. Ulan haruna sallayan andavallar gidip adamı otobüste pataklayacaksiniz çocuk hicbirsey olmamış gibi geçen sene performansiyla bizi ligde tutacak ve ayrılırken de klube para kazandıracak adam hakkı olan parayı istedi diye hain mi oldu

  16
  1
 4. Mestan efendi eski topçuların ve hocaların bazıları BURSASPOR için güzellikler yaparken sende elini cebine at artık . Tahtayı senin servetin açtıracak . Hadi canım görelim parayı .

  11
  2
 5. AGU-HAMZA HOCA ve anlayışlı olan tüm oyuncu ve teknik elemanlara teşekkür ediyorum.Alacağı için bastıran oyuncu ve teknik adamlar CEBİR,BASKI VE TEHDİTLEMİ BURSASPOR’a imza atıp alacaklı hale geldiler.
  Yine bir kardeşimiz yazmış.HARUN TEKİN PARA KAZANDIRIP GİDİYOOOR.Pekiii BURSASPOR AŞKIM diyerek yöneticilik yapanların şehrimizi ve takımımızı düşürdüğü tablo için ne demeli ve yapmalıyız.PARA VERDİM PARA VERDİM demekle iş olmadığı gibi tüm işleri berbat ettikleri ortadadır.
  BURSASPORUMUZU ŞU BORÇ SARMALINA SARANLARDAN HESAP SORULMAZSA KUSURA BAKMAYIN AMMA ALCAKLILARA BİR SÖZ DEĞİL BİR HARF DAHİ SÖYLEMEYE HAKKIMIZ VARMI.
  HOIDRİ MEYDAN.Ben emekli bir BURSA ve BURSASPOR AŞIĞIYIM.ALİ AY ALCAĞINI YARISINI SİLSİN BEN EMEKLİ MAAŞIMIN BİR AYLIĞINI KURUŞUNA KADAR BAĞIŞLAYACAĞIM.HODRİ MEYDAN.

  9
  5
 6. Sevgili Bursasporlular EK dan başlayıp,RB na oradan AA hiçbiri hiçbirşey ödememiş ey AA bu şehirde yedi ceddin ve beslediğin tüm tirbün tayfalarını sevgiyle anıyoruz yazıklar olsun ve bu şehir de sana seyirci kaldığı için de hala neyin muhabetini yapıyoruz ki satılan kombine sauyısı 500 adet ise inanın içim acıyor neyi konuşacağız ki yok MM mış yahu benim kadar MM kızan sevmeyen olamaz lakin ben MM başkan diye Bursaspor taraftarlığını sevdamı bırakmam ki bu şehir bu takım zorba düzen bozucu mefaatçilere çıkar peşinde koşanlara kalmıştır sen gerçek taraftar olarak sahip çıkmaz isen herkesimin ekmeiğine yağ sürmüş olursun gerçi MM da bu işde figüran mı onu da göreceğiz bu takımı daha da mı batıracak onu da görecegiz tahtayı açtırmaz ise onun da Aa dan hiç bir farkı kalmamıştır demektir

 7. Sevgili Bursasporlular en az kombine satışı olan takım biziz
  Bursaspor en ucuz kombine 226tl
  Adana 115tl
  Afyon 75tl
  A.Demir 165tl
  Balıkesir 225tl
  Erzurum 125tl
  Eskişehir 125tl
  İstanbul 150tl
  Samsun un başlamamamış
  Bursaspor un sevdalıları taraftar oldu şimdi tüm tirbün abileri ve tayfaları maç başı 3tl den kombine bekliyor yazık çok yazık lafa gelince herkes Bursasporlu belli oluyor tüm hata kusur bizde meydanı çakallara bırakır isen sırtlanlar bu takıma sahip çıkar buradan yaz yorumu ol taraftar ne güzel

 8. Bu tahta açılırsa ne olcak ? Hangi topçu gelir bursaya yada kimi bulcan bu saaten sonra çok zor işimiz Harun olayina gelince ona atıp tutan arkadaslar siz çalıştığınız yerden cikarsalar siz alcaginizi istemezmisiniz

 9. Transfer açılırsa nolur. Üç-beş futbolcuyla anlaşma imzalanır. Şimdiye kadar birikmiş borçlar zaten ödenemezken mutlulukla üstüne yenileri eklenir. Sonra onlarda alacaklı sırasına girer. Kartopu misali sonunda altında kalınır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu