Agu Bursa’ya geldi

Bursaspor’un Porto’dan transfer ettiği Mikel Ndubisi Agu gece saatlerinde Bursa’ya geldi.

 

Bursaspor’a transferinin gerçekleştiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Nijeryalı oyuncu “Kendimi çok iyi hissediyorum. Şimdiden burada işlerin iyi gideceğine dair izlenimler aldım. Her şey çok güzel” dedi.

‘Bursaspor’a transfer sürecinde Bursa ve Bursaspor ile ilgili bilgiler topladın mı?’ sorusuna “Gelmeden önce Ekong ile konuştum. İnternetten Bursaspor ile ilgili araştırmalar yaptım. Bursaspor gerçekten standartları yüksek olan bir kulüp.Burada olduğu için gerçekten mutluyum” ifadelerini kullandı.

Mikel Agu camiaya ve taraftarlara mesajın ne olacak sorusuna ise şöyle cevap verdi “Taraftarlara buraya her şeyimi vermeye geldiğimi söylemek istiyorum. Bundan kimsenin şüphesi olmasın”

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. İyi niyet bir yere kadar Ali bey küçük düşünenler hiç bir zaman başarılı olamaz.2 tane alacağınız isim yapmış kamuoyunu heyacanlandıran 2 transfere belki 2-3 milyon euro fazladan vereceksiniz fakat 4 veya 5 maç extra maç kazandıran bu isimler ve satılacak formaları alınacak extra kombineler zaten masrafını fazlası ile çıkaracaktır.Ha şimdi isim yapmış futbolcuyu hoca istemiyor diyeksiniz.Siz alın bakalım işe yarayacak ismi istemiyormu.Lütfen alamayacağınız kaliteli futbolcular için hoca istemiyor yalanına sarılmayın.

  2. Hadi bakalım Kara Mamba.Gorelim hünerini.Sana çok takım değiştirmiş,istikrarsız bu diyenlere inat çok oyna taş gibi.Utandir öyle konuşanları.Bence lig başlamadan toplu halde ulu camiye gidip dua edelim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu