Adnan Örnek’ten futbolculara rest!

Adnan Örnek konuşmasının başında “Bursaspor Teknik Direktörlüğü benim için çok kutsal bir görev ve amacımız Bursaspor taraftarını mahcup etmemek. Bursaspor gerçekten zor durumda, büyük sıkıntılar yaşıyor. Futbolcu arkadaşlarımızı ayağa kaldırmak istiyoruz. Bunu başarabilecek güçte olduğumuzu düşünüyorum.” dedi.

Son iki maçta yaşanan kriz ile ilgili konuşan Adnan Örnek “Kısa bir zaman dilimi var. Alttaki takımlarla yakın durumdayız. Bu arayı açmak istiyoruz. İlk haftadan bir rahatlık yakalarsak tüm sıkıntıları aşarız. Çocuklar sıkıntılı ancak takımın moral motivasyonunu düzeltmek istiyoruz. Kamuoyu ve taraftarlar ile barışmamız gerekiyor. Zamanımız az fakat bunu başarmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Adnan Örnek yardımcılarının Tunahan Akdoğan ve Hagi döneminde kondisyonerlik yapan Giovanni olacağını belirtti. Kaleci Antrenörlüğü için İvko Gançev ile görüşeceğini söyleyen Örnek, “Teknik kadromuzda eski Bursaspor ruhunu canlandırmak istiyorum. Teknik ekibe bir efsane ismi daha katmayı amaçlıyorum.” dedi.

Takımdaki oyuncular ile nasıl bir konuşma gerçekleştireceği sorusuna ise Örnek “İki haftada 10 gol yemiş bir Bursaspor var sahada hak eden formayı alır. Takımdan gitmek isteyen kim varsa şimdiden ayrılsın. Bursaspor’un bu zor döneminde hiçbir şey sormadan bu göreve geldim. Bursaspor için her şeyi yaparız.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu