Adnan Örnek’e sürpriz teklif

Bursaspor'un eski teknik direktörü Adnan Örnek'e sürpriz bir teklif geldi.

Makedonya’nın Shukupi takımının genç teknik adamla ilgilendiği belirtildi. Makedonya‘da birçok internet sitesinde de yer alan haberlerde, Shukupi kulübünün yönetiminin takımı genç teknik adama emanet etmek istediği ifade edildi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ya boş boş konuşuyorsunuz. Adnan Örneğe son Rize maçından sonra istifa et diyen kişi Ali Ay’ın kendisidir. Sallamayın boşu boşuna…

  15
  3
  1. @Enes K yorumuna yanıt olarak

   Sen şu çorbacı enes misin yoksa ? Hemen savunmaya geçtin ! Adnan hoca istifa ettirildim diye açıklama yapsaydı o zaman avukatlığı sana mı düştü ? Başaramadı kaçtı gitti işte ! Daha ne ?

   3
   3
  2. @Enes K yorumuna yanıt olarak

   bırak bu ayakları istifa et dedilerse dediler istifa ettim derdi o dönemi iyi hatırlıyorum medya ve taraftar baskısına rağmen adının bursasporu ligten düşüren adam olmasın diye istifa etti mustafa er geldi takımı ligte tuttu o gün adnan örnekin bursa ve bursasporla tüm bağları kesildi külübün önünden bile geçmemesi lazım bizden uzak allaha yakın olsun

   7
   3
  1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   Zoru görünce kaçanlardandın sende hem de bu camianın içinden gelen biri olmana rağmen ! Gözümüz de bittin nereye gidersen git ! Gittiğin yerde de kan değişikliği için istifa etmeyi unutma hani bizde yaptığın gibi neymiş şoklama lazımmış onu gerçekleştirmiş buna elbette ki kadir inanır !

   11
   15
 2. ADNAN ÖRNEK BURSASPORUN BİR DEĞERİDİR KİMSE SALLAMASIN BİZİM TAKIMIN BAŞKANLARI İKİ ÜÇ TANESİ HARİÇ BAŞARISIZDIR MI DİYEYİM YOKSA YİYİCİMİDİR DİYEYİM BİLEMEDİM AMA BU TAKIMA KATKI KOYMAK İÇİN GELİP GAYRET EDENLERDEN BİRİDE ADNAN ÖRDEKTİR A TAKIMDA BAŞARILI OLAMAMIŞ OLABİLİR AMA ALT YAPIYA VERDİĞİ HİZMET UNUTULMAZ

  7
  5
 3. Skupi’nin genel menejeri Busalı sinyalci Ayhan Barışıcı. Antırenör ise Ümit Karan’dı. Kovmuşlar onu. Şimdi Adnan Hoca’yı istiyormuş Ayhan Barışıcı. Ama buranın mafya takımı olduğu söyeniyor. Aynı Bursaspor gibikimseye para ödemiyormuş. Parasının peşine düşeni de başka yöntemlerle sakinleştiriyorlarmış. Diyollar.

  1. @Ramazan yorumuna yanıt olarak

   Nerde ne istiyorsa onu yapsın bize ne. Kendini suni gümdemlerle ön plana atmaya çalışan bi insandı. Bursaspor için haber değeri yok.

 4. Zidane Adnan 😀 tahtacı mestan seni altyapının basına getirmeliydi, fakat o tahta bir tarafına kaçacak yakında onun da..

 5. Adnan hoca başaramamış olabilir ,kaçmış bırakıp gitmişte olabilir fakat adnan örnek çocukluğundan beri bu kulübün evladıdır adam gibi adamdır bu forma için canını vermiş , hatta bir maçta kayarak ambulansın altına girmeyi göze almış sayısız başarıları olan camia ya büyük katkı sağlamış bu camianın evladıdır . Eleştirirken lütfen biraz daha üsluplu olalım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu