Adnan Örnek ile prim krizi!

Yarın, öbür gün kokusu çıkar diye yazıyorum; Adnan Örnek ile Bursaspor arasında bir prim muhabbeti dönüyor…

Adnan hocayla konuştum, “Ayrılırken bir taahhütname imzaladık alacak, verecek kalmadığı anlamı taşıyan… Beni aradılar, bir rakamdan bahsettiler. Ben de, Bursaspor’a 2 yıllık alacaklarımı bıraktım ama varsa bir alacak verecek bunu da ödeyebileceğimi ilettim. Ayrıca, altyapıda görevli bir arkadaşı arayarak, imkanlarım el verdiğince, her sene yaz döneminde 1 veya 2 takımı Avrupa’da turnuvalara götürebileceğimi de söyledim. Masraflarını benim karşılayacağım. Geri dönüş olmadı” dedi. Konunun çok fazla detayına girmiyorum ama ben ortada çözülemeyecek bir sorun görmüyorum. Hele hele, altyapıdan  1-2 takımın her yaz döneminde turnuvaya sıfır maliyetle götürülme fikrinin hemen hayata geçirilmesi tarafındayım…

Yoluyla
Orhan Güney

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu haber özelinde söylüyorum Adnan Örnek’e teşekkür etmek gerekir.Adam alacaklarını bırakmış gitmiş.Alt yapıda ki takımlardan 1-2 tanesini bedelini karşılayarak turnuvalara götürürüm diyor daha ne yapsın.Burada sırtımızdan vurma durumunu ben anlayamadım.Adnan Örnek’in yurt dışı ilişkilerinin iyi olduğu gözüküyor.Kadromuzda ki genç afrikalıları da o buldu getirdi.Bence scout ekibinin başına getirmek gerekir

  68
  10
 2. adnan hocanın suçu yokki yönetim kadroyu düzenliyordu..hoca istediği kadroyu süremiyordu ve en sonundada yönetim kendisine birşey olmasın diye adnan hocayı yaktı

  26
  9
 3. Adnan Hoca Bursaspor’un önemli bir değeridir. Tekrar alt yapıda görevlendirilmelidir. Yada Avrupa’da iyi bir teknik direktörün yanında yetişmesi sağlanmalıdır. Gelecekte yeniden A Takımda da görev verilmesi gerekebilir.

  22
  8
 4. sana bu kadar guvenen taraftarı hayal kırıklıgına ugrattın tamam belkı elıne bır barcelona vermedıler ama bız her zaman dedık Alayına ısyan olsun dıye sen terkettın Bursada fabrıka cok hocam

  12
  43
 5. adnan, kayserinin hocası le guen e maç sonunda bursaspor çok iyi takım demiş..Aklıma sen ve antalya eski yardımcı antrenörü bülent albayrak geldi.Hey gidi be, son maçta nasıl kaçtıydın takımın başından 4 de 0 performansla..2 tane yiyince başarılı oluyorduk seninle..vay anasını ya.

  8
  18
  1. @pen guen yorumuna yanıt olarak

   Adnan son maç gitmese küme düşüyorduk, çünkü çöplere siz çöpsünüz dedi, onlar da takımı küme düşürmeye kalktı, adnan tehlikeyi gördü ve bıraktı, yani kaçmadı, adam Trabzon’da bile maçtaydı. Bence takımın başına hiç geçmemeliydi, hele Ali Ay’ın başkan olduğu takımda hiç, adam kendini yaktı. Altyapı da o gidince kötüye gitti. Adnan bir değerdir, yeni yönetimlerde scouting direktörü olarak çalışabilir. Ondaki futbolcu pörtföyü ve tanınırlık Bursa’da kimsede yok. Ömer Erdoğan kötü, Adnan Örnek kötü, Batalla Çin’e gidince kötü,Belluschi kaçmışmış kötü, Ertuğrul Sağlam bırakmış kötü, artık kendimizi sorgulayalım, taraftar da Hulusi Kentmen değil, kendi içinde kavga eden dünyadaki tek tribün.

   23
   9
 6. Değerleri bulmak ve ortaya çıkarmak zordur.Ortaya çıkan değeri harcamak kolay olanıdır.
  ADNAN ÖRNEK ve ALİ AY samimi ve yürekten BURSASPOR lu olmasalar şu an BURSASPOR neredeydi biliyormusunuz.2 ligde.Birileri yöneticilik yaparken takımı borç batağına saplamış ve biride şahsi kaynaklarından 40 milyona yakın kaynağı aktarmış.Eleştirirken bunları düşünelim.
  Adnan kardeşimizin ise bu takımdan başka hangi takımda oynadığını yazarmısınız.2 yıllık alacağını bırakmış tebrik ediyorum.Kardeşler arasında kavga yakışmıyor.BURSASPOR a gönül veren her nefes sahibi kardeşimizdir.YAPICI OLALIM,KENETLENİP BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞAN TAKIMA OMUZ VERELİM KARDEŞLERİM.

  3
  1
 7. Adnan Hoca Adamdır ! Herkes korkup kaçarken bu durumu bile bile ateşten gömlek giydi . En önemlisi de gerçek Bursasporludur !

 8. bursasporu yediniz bitirdiniz 25 senedir altyapıdasın hangi futbolcu posizyon almayı öğrendi gerçi sende bilmiyorsun ki neyi öğretecen bence yurtdışından alman yada fransız altyapı hocası getirip öğrencileri değil bursadaki alt yapı hocalarını eğitmesi lazım eğitimsiz antrenörlerin yetiştirdiği oyuncuları izlanda karşısında gördük

 9. Sezon sonu son maça çıkmadı diye alayınız adama gider yapıyordu. Şimdi methiyeler düzüyorlar ben bu kadar çok y*vs*k taraftar olduğunu bilmiyordum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı