Adnan Örnek Geliyor!..

Bursaspor Yönetimi yeni sezon kadrosunu oluşturmak için transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken, altyapı ve Scout ekibinde de yeniliklere gidiyor.

 

Yeşil beyazlı yöneticiler Milli takım bünyesinde görev yapan ve uzun yıllardır yurt dışında oyuncu izleyen Bursalı ve Bursasporlu Adnan Örnek’e teklif götürdü. Yönetimin planına göre tecrübeli isim hem Scout ekibinin hem de altyapının başına tek yetkili olarak geçecek. Örnek özellikle altyapıdan A takıma uzun vadeli bir projede oyuncu yetiştirmek için kolları sıvayacak. Altyapı ve A takım arasında adeta köprü vazifesi görecek olan tecrübeli futbol adamı, bu alanda başarılı olmuş dünya kulüplerinin sistemlerini de Bursaspor’a entegre etmeyi planlıyor

 

Bursaspor Kulübünün teklifini memnuniyetle karşılayan Adnan Örnek Milli Takımlar Koordinatörü Fatih Terim’in onay vermesi halinde görevine başlayacak.

 

Kaynak:Bursa.Com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu