Adilik, şerefsizlik!

Bursa'nın bir ilçesinde oynanan maçta Bursaspor taraftarına yapılan saldırı kabul edilemez.

Bursaspor dün Bursa‘nın ilçesi olan İnegöl‘de İnegölspor ile karşılaşırken ilçe stadyumu çevresinde bir Bursaspor taraftarına yapılan saldırı büyük tepki çekti.

Burası İnegöl lan” diyerek Bursaspor taraftarına saldıran bu sırtlan sürüsünün yaptığı kahpeliği unutmayacağımızı, unutturmayacağımı belirtmek isteriz.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ben İnegöl lüyum bursa spor taraftarıyım bu kavgayı yapanlar İnegöl değil ben İnegöl de bursa spor formasıyla atkısıyla geziyorum İnegöl de herkez tanır beni

  55
  4
  1. @Serdar akça yorumuna yanıt olarak

   Babayı geziyon Bursaspor atkısıyla İnegöl’de. Nefret ediyoz lan İnegöl’den biz. Bizim formamızı giyip gezmeyin orlarda. Trabzon bile sizden çok daha yakın ve dürüst bir kardeş takımdır bizim için. Gözünü seveyim o Trabzonspor’un ben. Bize bugüne kadar 50 tane kıyakları var. Ne zaman işimiz düşse, yapmayız demediler hiç. Yeri farklıdır kalbimizde. Unutmayız.

   6
   23
  2. @Serdar akça yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle katılıyorum.Bu eylemi yapanlar kesinlikle İnegöllü değil.Birkac kendini bilmez in yaptığı hareketi İnegöl’e mal etmek bence yanlış.Bu şekilde başlık atılarak insanları kışkırtmanın alemi yok.

   26
   7
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Senin belediye başkanın bile İnegölü. Sen bursa dan bir belediye başkanı olacak kabiliyette adam bulamıyorsun. Gidip İnegöl den getiriyorsun. Sonra da büyük Bursa diye yırtınıyorsun. Hadi oradan sende….

    3
    2
   2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Ne birkaç kendini bilmezi be yaa. Maç sırasında tribünleri duymadın galiba. Defalarca, ve dakikalarca hep bir ağızdan, ananın damına koyayıııım, Buuuur-saa si-poooor diye bağırdılar. Siz halâ birkaç kendinibilmez deyin.Bence siz kendinizi bilmiyonuz kardeş. Uyanın amk, uyanın.

    12
    1
   1. @Abdullah yorumuna yanıt olarak

    Yok be yaa. İnegöl’lü hepsi. Ama Amet’li gibi davranıyolar. Önce yapıyolar, sonra biz yapmadık, biz aslında Bursasporluyuz diyorlar. Yani etek giyip kıvırıyorlar. Yakışır İnegölüme

    11
    1
 2. Bursa emniyeti bursasporlu taraftarı 1 saatte paketleyip gözaltına alıyor?
  Bu saldıranların suratları belli emniyet bişey yaptı mı acaba bunlara?
  Yapmadıysa verilen vergilerimiz haram zıkkım olsun

  43
  1
 3. İnegölsporu ele geçirmiş dışardan gelenler…bunların çoğu zaten jimnastikli,amedli,cinconlu falan… Her şehrin demografik yapısı değişti..göç üstüne göç,göç üstüne göç..bütün iller, ilçeler dokularını kaybettiler..ülkede hiç birşey düzgün olmadığı için,bu tip olaylar bana hiç yabancı gelmiyor

  22
  5
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   İpte Bursa diye bağıranlar İnegöl’lü falan değil, Suriye ve Afganlı’larmış. (Geri geri) 45 gün sonra hepsini Özdağ Turizm’e bindirip, ellerine nargilelerini falan da verip hepsini attâ göndericez. Halep’e doğru naşşş amk. Tek yön bilet, bi daha geri geleni öperiz.

   4
   4
 4. İnegolspor ve taraftar liderlerinden şu saldiranlarla alakali bir aciklama yapilmazsa bundan sonra tanıdığım inegöllüleri tek tek hoplatacam

  21
  1
 5. İnegölspor yönetimi güvenlik güçlerine yönelik kınama mesajı yayınlamış. Mesajda inegölspor bu şehrin en büyük markasıdır demiş. 8jk bunlara tiner ikram etmiş galiba 🙂

  18
  1
 6. İnegöllü değilim ama inegolü bilirim Hiç kendinizi kurmayın bunlar Diyarbakırlı felan diye İnegöllü bunlar %90ida Beşiktaşlı Eskişehir’e giderken felan taş atan ****** biliyor herkes bakmayın bu piclerin normalde sesi çıkmaz şimdi el kol bağlı biz karşılık versek herkes tutuklanacak biliyorlar o yüzden şekil yapiyorlar yarın öbür gün tekrar ağlar bunlar bir yerde denk gelirsek bize üvey evlat gibi bakıyorlar diye. Size üvey olarak bakmıyoruz ***** *********** bizim sizin gibi üvey evladımızda yok amigo yaşar gibi nice İnegöllü var onların hatrina cevap vermiyorduk bu p****eama denk gelinir bir gün bir yerde ondan sonra abileri gibi ağlar bu ****** ********* dinlenme tesisinde dövdüler diye

  13
  1
 7. Belki de çocuk inegölde yaşayan bir Bursaspor tarfatarı, belkide oradakilerin bir çoğu tanıyor bu çocuğu. Yazıklar olsun. Bu çocukta eşini dostunu alsa saldıranlara saldırsa kim ne yapabilir. Ne gerek var ayni şehrin hatta ilçenin çocuklarının bjr birbirlerine düşman olmasına.

  11
  1
 8. Ben doğma büyüme İnegöllüyüm ve Bursaspor taraftarıyım Bu kardeşimize yapılan tamamen şerefsizlik haysiyetsizliktir. Hiçbir İnegöllü bu şerefsizliği yapmaz o kardeşimize geçmiş olsun diyorum bunu yapan bir avuç eşkıya mutlaka cezalandırılmalıdır. İnegöl’de çok Bursaspor taraftarı var kendi şehrimizin takımı Bursaspor’dur bu yapılan terbiyesizliği kınıyorum.

  11
  2
 9. Bursa şehrinde büyüdüm suan 17 yıldır inegolde yaşıyorum ve sporcu kimliğimde var ben yıllarca futbol oynadığım yıllarca geldim gittim böyle şey ilk kez gördüm bunlar holigan başka izahati yok daha gencecik bir kardeşimizden ne istiyorsunuz elinize ne geçti inegöl taraftarı deyil siz bir b.. olamazsınız etek giyin size o yakışır o çocuğa vuran it sürüleri

  6
  1
 10. Bursaspor karşısında kendini ezik hisseden 8taşlılar ve Am-et sporlular bunlar. Bursaspor ve İnegölspor kardeş takımlardır. Nokta.

  5
  7
 11. Ben şampiyon olduktan sonra Bursaspor forması ile rahat rahat geziyordum İnegöl de ve bana düşman gibi bakan bazı kişiler vardı ve bir ağabeyiyi durdum sordum. Ağabeyi İnegöl Bursa’nın ilçesi değil mi diye evet dedi ya dedim ağabeyi Bursaspor forması ile geziyorum bazı kişiler düşman gibi bakıyor. Adam olur mu abicim biz de Bursasporluyuz demişti. Sevinmiştim ama bu kadar düşman kesilmeleri net bjklilik ve son yıllarda ki doğudan gelen PKK yandaşları vs ancak İnegöllü yerlilerin de sessiz kalması da bu olanlara bir acı gerçek. Oranın romanları da zaten bjkli ve müzesinde ki futbolcular hep bjklili İnegöl yuvası BJK nin. Bursaspor taraftarı azınlıkta belkide.

  1
  1
 12. CEHALEEET,CEHALEEET,CEHALEEET.

  VİCDAN,İZ’AN,İNSANLIKTAN NASİPSİZ,FUTBOLSEVER DEĞİL,KAVGASEVER,HAP İÇER,UYUŞTURUCU KULLANAN VE TİNER ÇEKEN AHALKEN SÜKUT ETMİŞ,İNSAN SURETLİ TAZMANYA KUDUZU.

  Gelelim İNEGÖL meselesine:İNEGÖL İLÇEMİZDİİR.

  İNEGÖL 300 Bini aşan bir nüfusu ve BURSA mızın bir parçasıdır.

  İNEGÖL üç-beş kuduz salyalı,sümüklü ve ruhunu şeytana teslim etmiş gerzekten ibaret değildiiiir.

  BURSA-İNEGÖL insanını biribirine düşürmek,spor alanıyla barış-dostluk olması gereken yerde kavga,barbarlık yapan bu kuduzlar hakkında önce İNEGÖL EMNİYETİsonrada yargı gereken işlevi yapacak ve bir masuma öldürmeye varacak vandallık yapanalra sanırım asgari 2,5 yıl ceza verilir.

  1
  1
 13. Hepsi İstanbul yalaka tayfası anladikta maç içinde sürekli Bursa’ya küfür edenlerdemi İnegöllü değil . O zaman İnegöl tribunleri işgal edilmiş İnegöllü kalmamış

  1
  1
 14. Ben İnegöllüyüm. Hayatım boyunca İnegölspor maçı izlemedim takip etmedim. Bursasporluyum Bursasporlu kalacağım. Ama bunu yapanlar emin olun yerlisi değil. Yani asıl İnegöllü olanlar Bursa’yı sever buna emin olabilirsiniz. Benim çevremde olan insanlar bu şekilde.

  1
  1
 15. Koca yürekli , delikanlı İnegöl taraftarı yine delikanlılığını göstererek tek başına olan bir Bursaspor taraftarına 8 kişi saldırmış tır. İzlediğim video görüntüsüne göre yumruk vurmasını bile beceremeyen delikanlı İnegöl taraftarı burası İnegöl lan diyerekten çılgınca haykırıyordu.
  Burası İnegöl ne demek anlamadım. Yani çok mu önemli bir ilçe. Hemen hemen hepsinin gelip Bursa da çalıştığını bilmeyen yok. Yani burası İnegöl lan demek ne demek 😁

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu