Adil Cenkçiler istifa etti!

Bursaspor Genel Menajeri Adil Cenkçiler görevinden istifa etti.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Abi herkesi kötü bilmeyin allah aşkına ya. Adil cenkçilerin yönetim ile futbolcular arasında nasıl bağ olduğunu herkes biliyor. Adil cenkçiler olmasa çoğu futbolcu sezon ortasında kazan kaldırırdı. Şu herkesi kötü bilme kötü görme herkesi başarısız görme huyunuzdan vazgeçin artık. Bursada bi grup var her haberin altına her yoruma kötüleyici nefret söylemlerini yazıyor. Bursayı karıştıranlarda bunlar.

  85
  5
 2. Kim ne derse desin,bu yoklukta ve böyle bir ortamda genç oyuncuların yetişmesinde ,bu sene çıkıp sonuna kadar mücadele etmesinde, büyük katkıları oldu. Sırf bu yüzden bile en azından saygıyı sonuna kadar hakediyor. İnşallah bu camia tek kurtuluşun, kendi öz evlatlarına güvenmek ve ısrar etmekle olacağını bir gün anlar

  28
  2
 3. Şu takıma hiçbir yararı olmayan gereksiz birisi bence.. O makam önemlidir liyakat sahibi birisi olmalı.. Dil bilmeli.. Akademik kariyeri olmalı.. Köprü görevi olmalı.. Birilerinin adamı olarak oraya gelmemeli.. Görev ona gelmeli..

  12
  87

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu