Adil Cenkçiler geri dönüyor

Mesut Mestan kulübün eski idari menajeri Adil Cenkçiler ile anlaşmaya vardı.

Bursaspor Olağanüstü Kongresinde tek aday olan ve seçimin ardından takımın başına geçecek olan Mesut Mestan daha önce birlikte çalıştığı genel menajer Adil Cenkçiler‘le anlaşmaya vardı.

Adil Cenkçiler‘in A Takım‘da teknik heyet ve futbolcularla yönetim arasındaki koordinasyonu sağlayacağı belirtildi. Adil Cenkçiler kongrenin ardından resmi olarak görevine başlayacak.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Doğru karar lafım yok ancak farklı bir pencereden bakmak istiyorum. Koca camia yıllardan beri ne bir sportif direktör yetiştirebildi, ne idari menajer ne teknik direktör. Sürekli aynı isimler üzerinde dönüp duruyoruz.

  66
  6
  1. @cüneyt alkış yorumuna yanıt olarak

   Ya ne gereksiz insanlarsınız bu adamlar sahtekarsa Bursaspor’ u nasıl şampiyon yaptılar ? Yok siyaset girmiş yok abiler devredeymiş bilmem ne bırakın bu işleri o dönem Ertuğrul sağlam’ a da çok ayıp edildi ideolojik yaklaşıldı bir kaç topçuyla camiye gittiler diye tarikatçı dendi bir kaç maç üst üste berabere kaldı diye her maç ıslıkladılar istifaya davet ettiler adam gittiğinde Bursaspor’ un Uefa şansı devam ediyordu Herkesin inancı inanmaması kendine bize ne bundan ? Şimdi de mestan’ a saydırıyorsunuz siyasetin adamıymışmış ! Ayıp be kardeşim nankörsünüz nankör ! Bırakalım adamlar işlerini yapsınlar.

   24
   6
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser bey terbiyesizlik yapmayin. Ben sizin eleştirinize maruz kalicak içerikte bir yorum yapmadim lutfen dikkatli okuyun

  2. @cüneyt alkış yorumuna yanıt olarak

   Şampiyon yönetim kadrosu tekrar toplanıyor gibi bence adil cenkçiler’ in gelmesi doğru karar ! Maçlarda bir oraya bir buraya kenarda kulubede yerinde duramazdı furtbolcuları çok iyi motive eder bütünlük sağlardı. Bi de şampiyon futbolcular ve efsane hoca Ertuğrul sağlam’ da dönse tadından yenmez. Bursaspor düşünce başta Ertuğrul sağlam ve eski topçulardan camiaya peşpeşe kucaklayıcı mesajlar gelmişti işte o zaman sahipsiz kalmadığımızı anlamıştım her nedense içimde bir kıpırtı var neden olmasın belki “Yine o sene bu sene” !

   41
   6
 2. Olumlu etkisi olur mu bilmiyorum ama en güzel günlerimizi yaşadığımız isimler geliyor sonuçta tek tek. Yine de camiada en güven veren isimler onlar.

  38
  1
 3. 1 sene çalışıp 4 yıl yiyiyor marifeti ne bunun anlamadım yabancı dil de yok bunda birilerinin emriyle gelmiştir ah mesut vah mesut kendinide takımıda uçuruma götürüyorsun Allah sonumuzu hayır etsin

  8
  32
  1. @Tamer sağlam yorumuna yanıt olarak

   Şöyle diyeyim diyelim bir işin var yapılacak bu işin başına daha önce görev alıp başarılı olmuş birini mi getirirsin ya da hiç çalışmadığın o işte görev almamış birini mi ? Tabii ki o dönemdeki başarılar Adil beyin bireysel başarısı değil ancak o da bütünün bir parçasıydı sonuçta ve mesut mestanın beraber çalıştığı bir isim. İnsanlar zor günlerde güvendiği kişileri yanında ister bu açıdan mantıklı bir hamle haa tutar mı onu zaman gösterecek.Sonuçta Ertuğrul hoca da 2.gelişinde tutmadı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu