Ademoğlu “Güzel hayallerimiz var!”

Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, gündemini değerlendirdi.

İlk olarak ligin ikinci yarısı için konuşan Ademoğlu ‘Ligin ikinci yarısına umutla bakıyoruz. Teknik direktörümüz Paul Le Guen‘in futbola bakışı bize umut veriyor. Mevcut bir hocanın bir kulüpteyken, isminin başka takımla anılması ya da ona talip olunması etik değil. Biz hocamızla, hocamız bizimle çok mutlu. Bütün zamanımızı Bursaspor’a harcıyoruz, güzel hayallerimiz var.’ dedi.

Transferde işi sıkı tuttuklarını vurgulayan Ali Ademoğlu şöyle konuştu:

TWUMASİ NE OLACAK?

‘Transferlerimizi ciddi titizlikle yönetiyoruz. Devre arası yapılan takviyeler eksik bölgelere ilaç olmalı. İstanbulsporlu Mehmet Zeki Çelik bizim evladımız. Şu anda forvet transferinde hocamız ve başkanımızın uzlaştığı isimler var. Bu konuda hocamız ve başkanımız çok hassas, ciddi çalışmaları var. Twumasi’yi geçen yıl ara transferde döneminde düşündük. Şartların oluşmasını bekliyoruz. Twumasi Bursaspor’u çok seviyor. İki gönül bir olursa Bursaspor seyran olur. Transfer süreci devam ediyor. Twumasi için talebimiz var.’

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gedelek yorumuna yanıt olarak

   haklısın da! ama önce alternatifini bulman ya da göstermen gerekir. işi bilenler, taraftar-medya arasında sandviç olmamak için ortaya çıkmıyor.

   11
   1
 1. Başkanın yanından bu gereksizlerin gitmesi lazım. Başkan zaten futboldan anlamıyor l. Bu gereksizlerin yerine futboldan anlayan adam gelmezse muhtemelen yeni Merterler İsmailler alarak önce düşeceğiz sonra batacağız. Başkana lafım yok. Futboldan gram anlamaz ama gerçekten iyi kalpli. Hayatta çalıp çırpacak bir adam değil. Bu yüzden bize bu adamı doğru yönlendirecek yöneticiler lazım.

  38
  9
  1. @Hikmet yorumuna yanıt olarak

   Ya arkadaşım ne iyi niyetmiş.Ali Ay bu günkü hikaye değil ki.Geçmişte bu kulübün çöküşünü başlatan yönetimin içinde değil miydi bu adam.Taye Taiwo’yu Frey’i bu adamlar musallat etmedi mi kulübe.Nerdeyse 5 yıl geçmiş biz Ali Ay akıllanır mı diye bekliyoruz.Bu adamın çevresi bu.Öyle yönetimdeki yol arkadaşlarının değişmesini falan beklersek çok bekleriz.

   12
   3
 2. Hani gecen sene ve sezon basi taraftarin gazini almak icin sportid direktor filen diyordun baskan !!! Noldu o is bu adamlara kaldik hala ayni tas ayni hamam..

  19
  4
 3. Açıklamaya bak arkadaş şaka gibi; Twumasi Bursaspor’u çok seviyor. İki gönül bir olursa Bursaspor seyran olur.
  Ne kadar amatör bi yöneticisin sen böyle, bu adam profesyonel, niye sevs,n seni ve takımını, alacağı paraya, yapacağı kariyere bakar, sen bi zahmet verdiğin sözü tut da İSTİFA ET bu kadar boş beleş konuşup, bu kadar reklam yapan bi adam görmedim

  15
 4. Bursasporu seven “Twusami değil.Bursasporu,Bursayı ve Bursaspor sevdalılarını çok çok çok sevdiğini söyleyen efsane kaptanımız Pablo Martin Batalla’dır,ne yapıp yapıp o çocukla anlaşın ve en az 2 yıl mukavelesini uzatın,kıvırmayın bu işi yapın

  13
  1
 5. İki gönül bir olursa diyen bulunmaz bir yöneticisin Ademoğlu.. Bir tane de benden olsun davul biledengi dengine sen kim yönetici olmak kim

  11
  1
 6. Adam bir güm çıkıp,demeç verirken taraftar sitelerinde bu demecimi yorumlayacak olanların anasını avradını sülalesini gelmişini geçmişini deyip gerisinide güzel bir şekilde devam ettirsede iyice bir rahatlasa ! Çünkü ne dese ne demeç verse onu aynı biraz önce dediğim gibi kendisine küfür etmiş gibi algılayıp onun hakkında hakarete varan yorumlar yapanlar var ! Bende kendisini tanımam etmemde,yahu arkadaş adam ne demişte,bu kadar arkasından hakaretler ediyorsunuz ??? Kişisel sorunu olan gitsin,yüzyüze işini halletsin,burda adamın resmini görüp,ne dediğini okumadan hakarete başlıyacağına !!!

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu