Adaylığını geri çekti!

Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu öncesi dün adaylığını açıklayan Ersoy Saitoğlu bu kararından vazgeçti.

Dün yaptığı açıklama ile Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu‘nda Başkan adaylığını açıklayan Ersoy Saitoğlu adaylıktan çekildi.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   Ne Reklamı arkadaş belediyedeki inegöllü adamu tehdit etmişlerdir göz kokutuyorlar hala şakşaklıyanlar var bunları

   3
   1
  1. @Ali aycı yorumuna yanıt olarak

   Başka adayı olan insanın bi planı, projesi, vizyonu olur. Biz de sabah erken kalkan adaylığını açıklıyor. Ertesi gün geri çekiyor. Arkadaş çocuk oyuncağı mı bu??? Planı projesi olmayan insan mümkünse adaylık koymasın. Sağır sultanın bile haberi var kulübün ne kadar borcu olduğunun. Bunu bilerek gelin. Sıcak para varsa gelin. Yoksa böyle küstüm oynamıyoruma gerek yok

  2. @Ali aycı yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’a en büyük zararı veren Ali ay dır. Ali Ay Bursaspor tarihinin gelmiş geçmiş en kötü başkanıdır ve
   tarihede bu şekilde geçmişdir. Paralı bir uşak yada Bursaspor’dan uzak biri , Ali Ay göreve Bursaspor süper lige! yazıyor.
   Tamamiyle akıl tutulması.Bursasporluluğu tartışılacak diğer 21 kişide beğeni atıyor.
   Bursaspor bitmiş arkadaşlar bitmiş…

   2
   1
   1. @Oguz1963 yorumuna yanıt olarak

    Adam çorbaya bakıyor kardeşim, ali aya oy atmış bir kardeşim ne yapalım abi kombibe verdi böyle olacağını bilsem oy verirmiydim dedi düştüğümüz sene, şimdi git 3 kuruş ver yine oy verir ali ay abisine çünkü akıl yok.

  1. @Rkara yorumuna yanıt olarak

   Ne sandın ya ?
   BEN BURSASPORLUYUM! demenin bir bedeli yok ki !
   dalga geçmek.
   reklam yapmak.
   eleştirmek.
   müdahale.
   hakaret.
   hatta, iftira dahil herşey bedava…

   3
   1
  1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Ersoy Saitoğlu vazgeçmeseydi, 2 sene içinde Super Lig’deydik. Ali nur başgan Saitoğlu’nun adaylığını geri çektirmiş. Biz burdayken sen kimsin lan çıkıp burlarda aday oluyosun hırto demiş. Eğer adaylığnı çekmezsen, inşaatlarının yapı iznini iptal eder, evlerini başına yıkarım demiş. Saitoğlu da, yık lan, yık da görelim bakalım demiş. Alinur başgan işi ciddiye bindirip kepçeleri 6.noterin önüne çağırınca Saitoğlu korkmuş ve adaylık başvırısını yırtıp sobaya atmış. Yusuf yusuf olmuş.

   2
   2
 1. Beyler Ersoy Saitoğlu kim be yaa? Bursasporlu eski futbolcular yönetime talipolur. Başkan Sinan Bür, 2.Başkan Sedat Özden. Genel Kaptan Beyhan Çalışkan, Genel Sekreter Dr. Recai Özdemir, üyeler A.Suphi Evke, Erkan Öncel, Murat Sözkesen, Ender Alkan. Bak bakalım bu yönetim gelsin nooluyo. Snan Bür başkan olursa güvenilir bir insan olarak zenginlerin hepsi para verir, kulübe yardım eder. Ama diğer çapulcu başkan adaylarının hiç nirine 1 kuruş vermz işadamları. Niye? Çünkü parayı alıp kaçıcaklar. Her zamanki gibi

  1
  1
 2. Sevgili Bursasporlular Bursaspor un yönetici borçlarına bakıldığında bir bakıyorsunuz yöneticilik dönemlerinde futbolcu alacakları hala duruyor peki bu borç neden oldu bu takımın her dönem belli gelirleri de var iken futbolcu satışları da olmuş iken nedir bu hırsızlık bakın şerefsizin hırsızın vatanı milleti partisi olmaz bazı kesimler eski başkanlardan umut ediyorlar önce o umut edilenler herkes sözde borçlarından bir silsinler yeni programlarını açıklasınlar görelim lütfen bir akılcı olarak bakalım 1.2 milyar borç 2.lig de yiz satılan kombine pasolig de olmamasına karşın 300 ortalama seyirci sayısı bedavacı ile birlikte 10 bin her maç 14 bin tl ceza aldıran saha ya marifet miş gibi su atanlar olan her unsurları ile tükenişin eşiğinde olan 16 yaşındaki çoçukları diyarbakır a öksüz gibi şehir olarak gönderen bir çamiayız bakın kapanıp fk AŞ mi olacağız yoksa yeniden ayağa mı kalkacağız her ne şekilde olursa olsun sevgi saygı akıl ahlak birlik olmadan olmaz tüm Bursa bunu böyle bilmeli sen ben değil ahlasızlık değil samimi dürüst film Den program değil ilim bilime dayalı akılcı programlar ile Bilgilerini konuşturan akıllı etkili yetkili insanların oluşturduğu topluluklar ile olur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu