Adaylar belli oldu

İlk Mesut Mestan açıkladı

Mesut Mestan’ın adaylık başvurusunu,  Avukatı Yıldırım Hacıoğlu, Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na sundu. 

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya yaptığı açıklamada, " Ne yazık ki Mesut Mestan kardeşimiz buraya gelmedi. Kusura bakmayın ama hem Divan Başkanlığı'na hem de Bursaspor'a büyük saygısızlık olmuştur" dedi. 

 

 

 

Timur Noyan'da resmi başvurusunu yaptı

7-16 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu'na resmi başvuruyu yapan ikinci üye Timur Noyan oldu.Noyan ''Son zamanlarda Galatasaraylı olduğum söyleniyor,bir gazeteci arkadaş bunu sürekli vurguluyor.Sanarım şuan aramızda'' diyerek Tarık Çapçı'yı gösterdi ve ismini sordu.Sonrasında ise hiç galatasaray stadyumuna gitmediğini söyledi.

 

Cüneyt Özkan'da Aday

7-16 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu’na resmi başvuruyu yapan üçüncü üye Cüneyt Özkan oldu.

 

 

Sedat Usel kabul edilmedi!

Bursaspor taraftarı Sedat Usel henüz kongre üyeliğinde iki seneyi doldurmadığı için adaylığı kabul edilmedi.

 

 

Recep Bölükbaşı Yeniden Başkan Adaylığını Sundu

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya, Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın adaylık başvurusunu kabul ettikten sonra yaptığı açıklamada “ Değerli kardeşim Recep Bölükbaşı’nı kutlamak istiyorum. Nedenini sorarsanız Bursaspor’u öyle bir noktaya getirmiş ki bu kadar çok başkan adayının çıkmasını sağladı. Kendisini tebrik ediyorum. Bursaspor’un önündeki borçlar ödenmeyecek borçlar değil. Yeter ki gelecek olan başkanlar kulübü iyi yönetsinler. Bursaspor’a kim hayırlıysa o başkanın seçilmesini diliyorum. Tabii ki kararı Genel Kurul verecektir. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi. 

Başkan adaylığını Divan Başkanlığı’na sunan Başkanımız Recep Bölükbaşı ise şu açıklamayı yaptı; “Geçtiğimiz genel kurulda üyelerimizin teveccühleri ile göreve geldik ve 11 aydan beri gece gündüz çalıştık. Zor şartlarda göreve geldik. Üyelerimizin, basınımızın ve taraftarımızın desteği ile takımımız şuanda ligde 4.sırada, kupada ise yarı finalde mücadele ediyor. İnanıyorum ki Fenerbahçe ile oynayacağımız rövanş maçında takımımız iyi sonuç alarak finale kalacaktır. Geçtiğimiz günlerde Divan Kurulu toplantısında ve çıktığımız televizyon yayınlarında bugüne kadar neler yaptığımızı anlattık. Olağanüstü sıkıntılar varken bu işe soyunduk. Tarihimizde ilk kez bu dönem 6 futbolcumuzu birden A Milli takıma gönderdik. Tüm futbolcularımıza transfer teklifleri geliyor. Kurumsallaşma, tesisler anlamında yaptığımız çalışmaları anlattık. Bunları devamı gerekiyor. Geçtiğimiz dönemde 7 yıl kadar yöneticilik yaptım. Bu dönemde bilgi ve birikimlerimizi aktardık. İnşallah bundan sonraki dönemde 3 yıl boyunca daha iyi transferler, daha iyi bir kurumsal yapı ve Avrupa Kupaları’na oynayan güçlü Bursaspor vaat ediyoruz.  Adaylığım, kendime, aileme, sevdiklerime ve Bursaspor’a hayırlı olmasını diliyorum.  Bize ve Bursaspor’a hayırlı olmasını diliyorum. Şuana kadar 5 başkan adaylığı oldu. Bursaspor için çok kaliteli bir durum. Adayları da kutluyorum ve başarılar diliyorum. İnşallah sağduyulu, dostluğun ve Bursa’nın kazanacağı bir kongre diliyorum. Daha yapacağımız çalışmalar var. Özlenen Bursaspor’u yapmak arzusundayız. Bursaspor’u çok seven bir arkadaşınızım. İnşallah Genel Kurul bizlere yeniden teveccüh gösterirse onlara layık olacağımıza söz veriyorum. Bursaspor’umuz için hayırlı, uğurlu olsun. ”

 

 

Murat Yanıklar Süpriz Yaptı

7-16 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul’da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu’muza resmi başvuruyu yapan dördüncü üyemiz Murat Yanıklar oldu.Murat Yanıklar, adaylık başvurusunu Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya'ya sundu. Murat Yanıklar daha önce Bursaspor  yöneticiği,As başkanlığı ve icra kurulu başkanlığı görevinde bulunmuştu.Ayrıca Bursaspor Tv'yi hiçbir bedel ödemeden kulübe devretmişti.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu