Adanur’un 34 milyon TL alacağı resmen silindi

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Önceki Dönem Yönetim Lideri Emin Adanur’u ziyaret ederek bağış makbuzunu kendisine teslim etti.

Bursaspor Yönetim Kurulu, kulübün önceki dönem Hayrettin Gülgüler Başkanlığındaki yönetimin lideri olan Emin Adanur’a iade-i ziyarette bulundu.

Emin Adanur’un Atatürk Kent Ormanı’ndaki ofisinde gerçekleşen ziyarette Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz’ın yanı sıra Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar, Asbaşkanlardan Rıdvan Gültekin, yönetim kurulu üyelerinden Selim Yolgeçen, Ramazan Çetinkaya, Semih Şevik, Metin Alp ve Kulüp Genel Müdürü Nihal Ferik bulundu.

ADANUR’UN HİÇBİR RESMİ ALACAĞI KALMADI

Ekim ayında gerçekleşen Bursaspor Kulübü’ne yaptığı ziyarette tüm alacaklarını bağışlayan Adanur, bugün makbuzunu yeşil beyazlı kulübün başkanı Ömer Furkan Banaz’ın elinden aldı. İlk önce 16.5 milyon TL’yi ardından da tüm alacağı olan 34 milyon TL’yi bağışlayan Emin Adanur’un böylelikle kulüpten resmi olarak hiç bir alacağı kalmadı.

Ziyaret sonunda sezonun birimine 2 hafta kala takıma ve yönetime başarı dileklerini ileten Adanur, “İnşallah son 2 maçı da sağ salim atlatır bu sezonu kapatırız. Size ve ekibinize başarılar diliyorum.” dedi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ah be Emin başkan şu 3 hatayı yapmasan takım Süper ligde sen de kral başkandın. 1- O tweet atılmasa Mustafa Er ve Batalla devam edecek başarılı olacaktık. 2- Kaleci ve golcüyü iyi seçseydik büyük olasılık üst ligdeydik. 3- Belediye başkanı ile kapışmak demek belediyede çalışan amigolarla kapışmak demek. Keşke o topa hiç girmeseydin yokmuş gibi davransaydın. Sen son şansımızdın. Ne sen iyi kullanabildin ne taraftar. Hepimiz kaybettik.

  44
  5
  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   sonuç
   bursaspor ve taraftar ile bu ilişki hiç kurulmasaydı…
   her iki taraf için daha hayırlı olacaktı….
   transfer herşey demek değildir.

  2. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   tespitlerinin 3 ü de doğru.
   aslında yaptığı o hatalar futbola ne kadar uzak olduğunun adeta bir kanıtı.
   bu profilde bir başkan, Bursaspor gibi çok büyük bir kulüp ve camia için nasıl SON ŞANS! olabiliyor onu pek anlamadım.
   başkanımızı seçerken onu cüzdanının kalınlığı ile değil, sportif anlamda ki bilgi, birikim ve deneyimi değerlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum.
   önceki yorumumda da belirttim kişiliğine asla lafım yok. olamazda…

   9
   2
 2. sn. Adanur, bana göre bu hareketiniz, NİYETİNİZ ile alakalı bütün şüpheleri ortadan kaldırdı.
  ancak futbolu bilmediğiniz, yaptığınız transferler! kurduğunuz takım! sattığınız gençler! ve buralara kadar düşüşümüzün bir numaralı sorumlusu olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor maalesef…
  ayrıca gelişinizden, gidişinize kadar size destek veren yerel medya ve taraftar unsurları da bu yaşananlardan en az sizin kadar suçlu ve sorumludur…

  sonuç olarak Bursaspor’un ana sorunu para-pul. tahta-masa. kapı-çerçeve. transfer-takviye falan değil.
  bir FUTBOL AKLIMIZIN! olmamasıdır.
  kısaca Bursaspor’un kurtuluş yolculuğu çok maliyetli değil, ancak yolu biraz uzun.
  problem bu uzun yolculuğa katlanabilecek bilinçte ve sayıda medya ve taraftarının olmaması.
  yani plan, proje, akıl, mantık, sabır, sevgi, saygı, istikrar, kurumsal kulüp yapısının inşası hedefi ile sıfırdan yeni bir yapılanmaya gitmek tek ilacımız.
  bunların dışında ki her eylem akıntıya karşı kürek çekmekten başka bir şey ifade etmeyecektir…

  14
  4
 3. Kimin parasını bağışlamış?Şu Bursa camiasi akıllanmadı akıllanmaz da bu kafa ile.Kapalicarsidan topladığı altınların tutanağı var mı acaba?Yada hiç gereği yokken 18 tane gereksiz futbolcu transferlerine harcanan paraların akıbetini soran var mı? Menajerlere peşkeş çekilen paraların akıbetini soran var mı?Bursaspor transfer yasağı aldıysa bunun beceriksiz harcamaları ve peşkeşler yüzünden aldı.Basınımızda bı alem

  12
  2
 4. Keşke twit atıp durmayaydın da, şu anda TFF 2. Ligden düşer miyik, kalır mıyık diye hesap kitap yapacağımıza; Süper Ligden düşer miyik, kalır mıyık diye hesap yapıp kafa yoraydık!!!

  10
  4
 5. Yaptığı hatalara rağmen, alacaklarını bağışlaması erdemli bir davranış. Ben yine de Emin Adanur a teşekkür ediyorum. Önceki başkanlardan da aynı fedakarlığı bekliyoruz.

  10
  7
 6. Yanlış transferlerin de olmasaydı iyi olurdu.
  Maddi olarak kulup tarihinde bu kadar para bağışlayan bir başkan yok. Keşke futboldan da anlasaydin

  6
  4
  1. @kazımabi yorumuna yanıt olarak

   Olabilr bizim için büyük bır bağış. Diyerleri nerde ali ay recep soytarisi nerdeler çaldılar paralari çaldılar hayalleri bi görünseler yuzlerine tukurecem soysuzlar bursanin en büyük hırsızları en yakın zamada selalari okunsun

   2
   3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu