Adanur’dan Gülgüler’e ziyaret

Bursaspor Yönetim Lideri Emin Adanur, tedbir amaçlı anjiyo ameliyatı geçiren Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler’i hastanede ziyaret etti.

Gülgüler’in sağlık durumu hakkında bilgi alan Adanur, geçmiş olsun dileklerini iletti.

enBursa.com’a açıklamalarda bulunan Adanur, “Hayrettin ağabeyi çok seviyorum. Sağlık durumu şuan iyi. Bursaspor için çok emek verdi, çok yoruldu. Onun moral ve motivasyonunun iyi olması tüm dileğimiz. Camia olarak bunu bilmeli ve Hayrettin ağabeyin moralini yüksek tutmalıyız” ifadelerini kullandı.

Ameliyat sonrası konuşan Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler ise kendisini iyi hissettiğini belirterek Emin Adanur’a ziyareti için çok teşekkür etti. Gün içerisinde hastaneden taburcu edilmesi beklenen Gülgüler, Menemenspor maçı için İzmir’e gideceğini ve takımı destekleyeceğini de ekledi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Günlerce gecelerce çalış,milyonlarca lira para ver,çalış çabala,sonra çıksın 3-5 taraftar görünümlü zübuk sana küfür kıyamet düz gitsin.. hiç bir insan kaldıramaz bu yükü..

  83
  12
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Böyle çalışacaksa çalışmasın , Ayrıca sensin Zübük böyle konusan insanları ne deplasmanda ne de bir mevzuda göremiyoruz ? Senin hakaret ettiğin insanlardır Bursaspor taraftarını bu ülkede bir marka yapıp hakkını hiçbir yerde canı pahasına ezdirmeyen

   9
   30
  2. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Geçmiş olsun Kardeşim.ALLAH sana şifa versin.selim çook güzel yazmışsın kendini taraftar gibi gösterip kalavya delikanlıları kaos yaratma peşinde.bunlar Rahmetli yaziciyada aynısını yaptılar.ertugrul sağlamada aynısını yaptılar.ama özde taraftar yemiyor bu yapılanları kaosu kaosçudur.ondan sonra anam gibi sevdim bursasporu diyorlar insan anasına kaos yapmaz

   15
   6
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Emin adanur için bu cümlenin kullanılmasının sebebi şöyle
    Takımın başında daha Mustafa er varken ilk hafta oynanan adanaspor ile maçta berabera kalındığı zaman kendisi maçtan sonra tweet attı ve attığı tweetin içerisinde kullandığı bir cümle var bu cümleden sonra hoca gitti.

    Yani demek istenilen şey şu buna benzer konularda tweet atıyor ya bu konu içinde atmış demek istiyor.

    5
    20
   2. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Ben söyleyeyim bunlar nankör insanlar sadece menfaatini gözetirler bir de kafaları çalışmaz sadece burada yazmaya kapasiteleri vardır bunlara kamat gibi ali ay gibi lazım ben olsam adanur yerinde bırakıp giderim bu çok bilmiş taraftara

    21
    5
 2. Acelen’ne? dinlenmene bak
  Maça sonrada gidersin sen bi gidersen
  Bi’daha gelmezsin Acil şifalar dilerim
  Hayrettin Başkan bende bir hafda arayla iki defa
  Anjö oldun tekrar geçmiş olsun

  8
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu